Tradycyjnie tym razem na pewno się uda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Brawo za czujność!
Powodzenia
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2024, 08:42
Jakiś dekiel bardzo nisko zrobił to 2024, a tak to by nam się jeszcze 2026 zmieściło w jednym słupku. Łapcie na zapas
Odpisz
8 stycznia 2024, 22:37
Odpisz
1 stycznia 2024, 08:30
już jestem w związku, nie potrzebuje
Odpisz
2 stycznia 2024, 12:45
@Koscioglow: nie pisz tego tutaj, tutaj i tak nie uwierzą.
Odpisz
2 stycznia 2024, 13:31
@Koscioglow: Chwalisz się czy się żalisz?
Odpisz
2 stycznia 2024, 13:43
@Koscioglow: 3 Jejaków stwierdziło, że nie jesteś
Odpisz
2 stycznia 2024, 13:56
@rumcajschr: jestem
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2024, 14:11
@Koscioglow: 4 przeciw, 1 za sejm na podstawie większości bezwzględnej wniosek o posiadanie dziewczyny przez Koscioglow odrzuca
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2024, 14:13
@Avamq: gdzie ja powiedziałem coś o dziewczynie?
Odpisz
3 stycznia 2024, 10:12
@Koscioglow: Masz 12 lat i twoje dziewczyna jest w podobnym wieku, nazywac to zwiazkiem to jest naprawde dziecinne
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2024, 10:39
@Masteryko: mam 20 lat i już mówiłem że to nie jest dziewczyna
jestem dłużej na tej stronie niż ty na tym świecie
Odpisz
3 stycznia 2024, 15:55
@Masteryko: potwierdzam, ma 20 lat (dane wywiadowcze ściśle tajne)
Odpisz
3 stycznia 2024, 16:42
@JaJestemZWami: Rozumiem agencie
Odpisz
5 stycznia 2024, 19:28
@Koscioglow: nie no, jest 13/15, musisz zerwać. Nie można tak lekceważyć rady jeja
Odpisz
5 stycznia 2024, 19:30
@IkarAviator: kiedy ostatnio opinia kogokolwiek na jeja mnie obchodziła
Odpisz
2 stycznia 2024, 12:16
serio jest to taki problem?
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2024, 12:22
@Devil_Eye: tak dla grubych albo mniej ładnych to problem bo albo jedna ma fatphobia albo was trolluje i wcale ona nie chce być z tobą
Odpisz
2 stycznia 2024, 12:28
@Devil_Eye: Nie ma problemu jest tylko presja, przez którą ludzie traktują to jak zawody albo jedyny cel w życiu
Odpisz
2 stycznia 2024, 12:54
@Nikodem8378: Fatphobia XDDDDD
Odpisz
2 stycznia 2024, 13:18
@TakiOLogin: Co cię bawi?
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2024, 13:51
@TakiOLogin: W tym nic nie ma śmiesznego. Takie osoby z takim czymś istnieją
Odpisz
2 stycznia 2024, 13:52
@Devil_Eye: Jeśli chodzi o ciało/wygląd to rozumiem choć też mogę powiedzieć że można sobie z tym poradzić bo sam byłem kiedyś gruby.
Jeśli chodzi o presję to o ile teraz nie jest jakoś inaczej wśród młodych to ja po prostu podbijam, nie ma co się tym stresować bo inaczej nic się nie zrobi i okazja ucieka.
Odpisz
2 stycznia 2024, 16:03
@Anantashesha: To że coś takiego nie istnieje
Odpisz
2 stycznia 2024, 16:03
@Nikodem8378: Taa
Odpisz
2 stycznia 2024, 16:41
@Devil_Eye: fatphobia to phobia gdzie osoba nienawidzi kontaktu z osobą otyłą
Odpisz
2 stycznia 2024, 16:42
@TakiOLogin: To niestety muszę cię rozczarować, bo zjawisko fatfobii nie tylko istnieje, ale też statystycznie osoby otyłe są najbardziej zdyskryminowanymi jeśli chodzi o budowę ciała ludźmi.
Odpisz
2 stycznia 2024, 19:46
@Anantashesha: Jeśli nie umiesz zaakceptować że jesteś gruby/a i że inni mają prawo że jesteś gruby/a to schudnij
(nie mówię o osobach z lekkim bebzonem czy nadwagą bo wtym nie nic złego, mówię o osobach z punktu medycznego otyłych
nie mówię żeby ich za to hejtować tylko żeby mieć prawo stwierdzić zgodnie z prawdą że są grube
nie mówię też o osobach otyłych z powodu np. cukrzycy bo (to się chyba samo tłumaczy))
Odpisz
2 stycznia 2024, 20:47
@TakiOLogin: Fatfobia nie polega na powiedzeniu zgodnie z prawdą że ktoś jest gruby, tylko na dyskryminacji lub nienawiści do osób otyłych. Analogicznie mógłbyś powiedzieć "rasizm nie istnieje, bo ja mam prawo zgodnie z prawdą mówić że ktoś jest czarny". Osoby otyłe bywają nie tylko prześladowane, ale też są na przykład regularnie dyskryminowane u lekarzy, a ich problemy są społecznie marginalizowane. Mówi się im rzeczy w rodzaju "po prostu schudnij", ignorując to że problemy zdrowotne takich osób są zawsze znacznie bardziej złożone. Nie istnieje osoba otyła która jest taka "bo tak". Twoje traktowanie osób "otyłych z powodu np. cukrzycy" powinno być takie samo dla wszystkich osób otyłych, ponieważ każda, co do jednego przypadku, osoba otyła ma jakiś problem ze zdrowiem, fizycznym lub psychicznym. Z powodu zapuszczenia się, zaniedbania, albo "lenistwa" można wyhodować tatusiowy brzuszek, a nie otyłość. Każda osoba otyła wymaga profesjonalnej pomocy, nierzadko w formie po prostu leczenia. Powiedzenie "po prostu schudnij" może się stosować jak ktoś ma 3 kilo nadwagi, nie 30, ani co dopiero 300. I też to, że możesz zgodnie z prawdą powiedzieć o kimś że jest gruby nie oznacza że możesz komuś się wpi*przać z tym w życie bez zgody tej osoby i bez poszanowania jej granic. Mówię o tym bo wiem że niektórzy tak myślą, że to że ktoś jest gruby daje im na przykład prawo żeby krzyczeć na ulicy albo komentować w mediach społecznościowych rzeczy typu "co za gruba świnia". Nie, nie jest tak. Ludzie otyli to nadal ludzie, którym należy się szacunek i niebagatelizowanie ich problemów.
Odpisz
2 stycznia 2024, 16:39
Ja jakoś nie czuję potrzeby bycia w związku najpierw pragnę zająć się swoimi sprawami a potem szukać kogoś
Odpisz
2 stycznia 2024, 16:38
Wyśle ktoś linka do pierwszego mama tego typu bo nie mogę go znależć
Odpisz
2 stycznia 2024, 16:24
Nah, większość dziewczyn w dzisiejszych czasach to niepotrzebne wydatki i ból głowy, nie ma się co męczyć
Odpisz
2 stycznia 2024, 15:53
byłem tu
Odpisz
2 stycznia 2024, 13:18
Może trzeba przestać o tym myśleć jak o "zdobyczy" jak piętnastolatek, tylko zacząć myśleć o szukaniu partnerki? :)
Odpisz
2 stycznia 2024, 13:43
@Anantashesha: I wtedy ja mam takie: "wiem ze ci sie nie podobam ty j...na k...o. wiem o tym k...o. ja o tym wiem k...o. wiem ze to przez autyzm. wiem ze to przez to ze mowie nieironicznie ze jestem epickim aryjczykiem. wiem ze to przez to ze mam 164 cm wysokosci i 3 cm w wzwodzie. wiem ze mnie nienawidzisz w sekrecie bo nie boje sie byc absolutnym autystycznym krolem k...o. TAK DOKLADNIE, JA NIE DAJE J...NIA. JA JESTEM MISTRZEM W TEJ SUCE LAPIESZ???? PILKA W GRZE. NAWET Z LE SCHIZA JESTEM TRUECELEM. NAWET Z LE SCHIZA JESTEM STONECOLD TRUECELEM INACZEJ NIZ TE J...NE FAKECELE W INTERNECIE. JA WIEM O TYM K...O. BOLI CIE TO ZE NIE BOJE SIE BYC UPOSLEDZONYM TRAPSTAREM W 2023 ROKU. BOLI CIE TO ZE TWOJE CZARY I MAGIA NIE DZIALA NA HYPERBOREANSKIEGO KAMIENIARZA Z KOSMOSU. JEDNA PLANETA JEDNA LUDZKOSC. WYGRANA PANOWIE I PANIE. J...C FAKECELOW. J...C ICH. OD TERAZ TO MY JESTESMY KLAWI."
Odpisz
2 stycznia 2024, 15:39
@rumcajschr: ok.
Odpisz
2 stycznia 2024, 12:51
Jedyny problem, jaki mam w tej kwestii to moja wizja związku, której absolutnie nikt do tej pory nie podzielał i z tego też powodu kilka osób, które z początku były zainteresowane związkiem zrezygnowały.
Odpisz
2 stycznia 2024, 12:45
czy tylko ja się tym nie przejmuje?
Odpisz
2 stycznia 2024, 12:46
@Pekaj: Nie, jest całkiem sporo osób, które się tym nie przejmują, nie każdy czuje potrzebę bycia w związku, a nawet jeśli to nie każdy pragnie tak desperacko
Odpisz
2 stycznia 2024, 12:15
Co roku jest ta sama nadzieja
Odpisz
2 stycznia 2024, 12:14
W zeszlym roku trochę expa zdobyłem jak fajnie spędzać czas z nowo poznaną na imprezie, co prawda nic z tego więcej nie wychodziło
Ale moze w końcu się uda, albo czas zmienic taktykę
A i to ze kazdy mówi, zeby zacząc pracę od siebie - odhaczone u mnie
Odpisz
1 stycznia 2024, 03:05
Co ja ci zrobiłem, że mi tak złorzeczysz? Po raz dziewiąty mówię: wolę gotówkę
Odpisz
1 stycznia 2024, 02:28
Mój dobry kolega z technikum kazał mi iść się pie....ić :)))
Odpisz
1 stycznia 2024, 02:36
@Figarus: na pewno nie żartował
Odpisz
1 stycznia 2024, 02:37
@bedziemagik:
Odpisz
1 stycznia 2024, 02:38
@Figarus:
Odpisz
1 stycznia 2024, 03:06
@Figarus: odpowiedz mu, że w takim razie idziesz szukać jego mamy do pomocy
Odpisz