Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IkarAviator

10 stycznia 2024, 08:42

Jakiś dekiel bardzo nisko zrobił to 2024, a tak to by nam się jeszcze 2026 zmieściło w jednym słupku. Łapcie na zapas

Avatar thorin13

8 stycznia 2024, 22:37

Avatar Koscioglow

1 stycznia 2024, 08:30

już jestem w związku, nie potrzebuje

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar IkarAviator

5 stycznia 2024, 19:28

@Koscioglow: nie no, jest 13/15, musisz zerwać. Nie można tak lekceważyć rady jeja

Avatar Koscioglow

5 stycznia 2024, 19:30

@IkarAviator: kiedy ostatnio opinia kogokolwiek na jeja mnie obchodziła

Avatar Devil_Eye

2 stycznia 2024, 12:16

serio jest to taki problem?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar TakiOLogin

2 stycznia 2024, 19:46

@Anantashesha: Jeśli nie umiesz zaakceptować że jesteś gruby/a i że inni mają prawo że jesteś gruby/a to schudnij

(nie mówię o osobach z lekkim bebzonem czy nadwagą bo wtym nie nic złego, mówię o osobach z punktu medycznego otyłych

nie mówię żeby ich za to hejtować tylko żeby mieć prawo stwierdzić zgodnie z prawdą że są grube

nie mówię też o osobach otyłych z powodu np. cukrzycy bo (to się chyba samo tłumaczy))

Avatar Anantashesha

2 stycznia 2024, 20:47

@TakiOLogin: Fatfobia nie polega na powiedzeniu zgodnie z prawdą że ktoś jest gruby, tylko na dyskryminacji lub nienawiści do osób otyłych. Analogicznie mógłbyś powiedzieć "rasizm nie istnieje, bo ja mam prawo zgodnie z prawdą mówić że ktoś jest czarny". Osoby otyłe bywają nie tylko prześladowane, ale też są na przykład regularnie dyskryminowane u lekarzy, a ich problemy są społecznie marginalizowane. Mówi się im rzeczy w rodzaju "po prostu schudnij", ignorując to że problemy zdrowotne takich osób są zawsze znacznie bardziej złożone. Nie istnieje osoba otyła która jest taka "bo tak". Twoje traktowanie osób "otyłych z powodu np. cukrzycy" powinno być takie samo dla wszystkich osób otyłych, ponieważ każda, co do jednego przypadku, osoba otyła ma jakiś problem ze zdrowiem, fizycznym lub psychicznym. Z powodu zapuszczenia się, zaniedbania, albo "lenistwa" można wyhodować tatusiowy brzuszek, a nie otyłość. Każda osoba otyła wymaga profesjonalnej pomocy, nierzadko w formie po prostu leczenia. Powiedzenie "po prostu schudnij" może się stosować jak ktoś ma 3 kilo nadwagi, nie 30, ani co dopiero 300. I też to, że możesz zgodnie z prawdą powiedzieć o kimś że jest gruby nie oznacza że możesz komuś się wpi*przać z tym w życie bez zgody tej osoby i bez poszanowania jej granic. Mówię o tym bo wiem że niektórzy tak myślą, że to że ktoś jest gruby daje im na przykład prawo żeby krzyczeć na ulicy albo komentować w mediach społecznościowych rzeczy typu "co za gruba świnia". Nie, nie jest tak. Ludzie otyli to nadal ludzie, którym należy się szacunek i niebagatelizowanie ich problemów.

Avatar Necromancer

2 stycznia 2024, 16:39

Ja jakoś nie czuję potrzeby bycia w związku najpierw pragnę zająć się swoimi sprawami a potem szukać kogoś

Avatar Kotel_

2 stycznia 2024, 16:38

Wyśle ktoś linka do pierwszego mama tego typu bo nie mogę go znależć

Avatar Aksia2022

2 stycznia 2024, 16:24

Nah, większość dziewczyn w dzisiejszych czasach to niepotrzebne wydatki i ból głowy, nie ma się co męczyć

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2024, 15:53

byłem tu

Avatar Anantashesha

2 stycznia 2024, 13:18

Może trzeba przestać o tym myśleć jak o "zdobyczy" jak piętnastolatek, tylko zacząć myśleć o szukaniu partnerki? :)

Avatar rumcajschr

2 stycznia 2024, 13:43

@Anantashesha: I wtedy ja mam takie: "wiem ze ci sie nie podobam ty j...na k...o. wiem o tym k...o. ja o tym wiem k...o. wiem ze to przez autyzm. wiem ze to przez to ze mowie nieironicznie ze jestem epickim aryjczykiem. wiem ze to przez to ze mam 164 cm wysokosci i 3 cm w wzwodzie. wiem ze mnie nienawidzisz w sekrecie bo nie boje sie byc absolutnym autystycznym krolem k...o. TAK DOKLADNIE, JA NIE DAJE J...NIA. JA JESTEM MISTRZEM W TEJ SUCE LAPIESZ???? PILKA W GRZE. NAWET Z LE SCHIZA JESTEM TRUECELEM. NAWET Z LE SCHIZA JESTEM STONECOLD TRUECELEM INACZEJ NIZ TE J...NE FAKECELE W INTERNECIE. JA WIEM O TYM K...O. BOLI CIE TO ZE NIE BOJE SIE BYC UPOSLEDZONYM TRAPSTAREM W 2023 ROKU. BOLI CIE TO ZE TWOJE CZARY I MAGIA NIE DZIALA NA HYPERBOREANSKIEGO KAMIENIARZA Z KOSMOSU. JEDNA PLANETA JEDNA LUDZKOSC. WYGRANA PANOWIE I PANIE. J...C FAKECELOW. J...C ICH. OD TERAZ TO MY JESTESMY KLAWI."

Avatar Draiq

2 stycznia 2024, 15:39

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2024, 12:51

Jedyny problem, jaki mam w tej kwestii to moja wizja związku, której absolutnie nikt do tej pory nie podzielał i z tego też powodu kilka osób, które z początku były zainteresowane związkiem zrezygnowały.

Avatar Pekaj

2 stycznia 2024, 12:45

czy tylko ja się tym nie przejmuje?

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2024, 12:46

@Pekaj: Nie, jest całkiem sporo osób, które się tym nie przejmują, nie każdy czuje potrzebę bycia w związku, a nawet jeśli to nie każdy pragnie tak desperacko

Avatar Godylos5

2 stycznia 2024, 12:15

Co roku jest ta sama nadzieja

Avatar piotrkacz

2 stycznia 2024, 12:14

W zeszlym roku trochę expa zdobyłem jak fajnie spędzać czas z nowo poznaną na imprezie, co prawda nic z tego więcej nie wychodziło

Ale moze w końcu się uda, albo czas zmienic taktykę

A i to ze kazdy mówi, zeby zacząc pracę od siebie - odhaczone u mnie

Avatar IkarAviator

1 stycznia 2024, 03:05

Co ja ci zrobiłem, że mi tak złorzeczysz? Po raz dziewiąty mówię: wolę gotówkę

Avatar Figarus

1 stycznia 2024, 02:28

Mój dobry kolega z technikum kazał mi iść się pie....ić :)))

Avatar bedziemagik

1 stycznia 2024, 02:36

@Figarus: na pewno nie żartował

Avatar Figarus

1 stycznia 2024, 02:37

Avatar bedziemagik

1 stycznia 2024, 02:38

Avatar IkarAviator

1 stycznia 2024, 03:06

@Figarus: odpowiedz mu, że w takim razie idziesz szukać jego mamy do pomocy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niezniszczalne

Brawo za czujność!

Powodzenia

Trzeba brać osobną torbę

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka