Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Crln_7

3 stycznia 2024, 20:49

Paluszki se kup

Avatar
Konto usunięte

25 października 2024, 19:03

@Crln_7: ale ja chipsy wolę

Avatar Crln_7

25 października 2024, 19:07

to zjedz słonecznik

Avatar
Konto usunięte

26 października 2024, 10:21

@Crln_7: nie są to chipsy nadal

Avatar Manna5

5 stycznia 2024, 16:42

Szczególnie że to w większości powietrze

Avatar Kawento

4 stycznia 2024, 18:30

Wolę mniej kapitałochłonne i bardziej dochodowe przedsięwzięcia.

Avatar BananMan

4 stycznia 2024, 12:38

Super cena!!!

Avatar Pan_Schaboszczak

4 stycznia 2024, 12:19

J...ć żabkę
Krwiopijcy cholerni

Avatar Sevoneive

4 stycznia 2024, 10:50

tak szczerze nie wiem czemu, ale smak tych paprykowych drastycznie spadł ostatnio, albo tylko tak mi sie wydaje, więc przestałem je kupować

Avatar Leszy

2 stycznia 2024, 20:34

Laysy się dawno temu sk.... więc nie wiem za co chcą te pieniądze.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar papcio2137

Edytowano - 4 stycznia 2024, 07:57

13zł to trochę za dużo za pare solidnie przyprawionych skrawków ziemniora (wsm to jeśli doliczymy bazę, dzięki której możemy skonstruować pewne narzędzie które robi dobrze to cena będzie adekwatna do produktu)(mowa o pringelsach)(pls nje bić)

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2024, 08:42

@papcio2137: ale jeśli chodzi o smak i jakość to leysy wygrywają z pringelsami

Avatar TheGreatcat

3 stycznia 2024, 22:54

paczka 200g za 12 zł, za kilogram wychodzi więc 60zł
kilogram ziemniaka 2zł
Olej do smażenia 5zł/litr
Koszt prądu na zagrzanie litra oleju do 170-200 stopni to ok. 0.3 kwh czyli przy cenach 60gr/1kwh bardzo mało
Jedyne co się liczy to: koszt sprzętu i jego zużycia, koszt pracownika, pakowania i transportu oraz koszt reklam których nie da się obliczyć.

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2024, 20:10

Jak na angielskim mieliśmy lekcję z kimś kto kiedyś pracował w fabryce laysów to powiedział że jeśli paczka laysów kosztuje 8 zł, to wyprodukowanie jej kosztuje 2 zł, transport 2 zł, 2 zł zarabia sklep i 2 zł zarabia producent

Avatar Crln_7

3 stycznia 2024, 20:49

a 8 złoty to podatek

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2024, 21:41

@Crln_7: że jak

Avatar kazekage895

Edytowano - 3 stycznia 2024, 08:21

Które. Jak firmy to nie "którzy"

Avatar Piket

3 stycznia 2024, 01:15

A ja ostatnio przestawiłem się na krakersiki, są bardziej syte, poniżej tylko przykładowy obrazek, bo jem je od różnych producentów...

Avatar kkolui

3 stycznia 2024, 00:03

Wiejskie ziemniaczki lepsze

Avatar IkarAviator

2 stycznia 2024, 19:47

i powierza. Nie zapominaj o powietrzu w zestawie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Hacjul

2 stycznia 2024, 20:55

@IkarAviator: Grzegorz Floryda chciałby jak najwięcej

Avatar IkarAviator

2 stycznia 2024, 21:03

@Konto_nieusuniete: Powietrze to w 71% azot

Avatar
Polymorphism1

2 stycznia 2024, 20:02

nie kupuj jak cie nie stać

Avatar Dyzer

2 stycznia 2024, 19:46

Nie zwracajcie na mnie uwagi,czekam aż ktoś napisze komentarz o tym że w paczce chipsòw i tak znajduje się 60% powietrza

Avatar
Polymorphism1

2 stycznia 2024, 19:48

@Dyzer: *azotu

Avatar Rebelian_Chaosu

2 stycznia 2024, 19:50

wodorotlenku-dupy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv
Tagi: #cena, #sklep, #chipsy

No to posłuchane

Siemasz maleńka

Nieuczciwa ocena

Pozdrawiam świetliki

Nie po oczach

To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka