submarine to łódź podwodna czyli zwyczajnie ci rybacy ją złowili a że podczas łowienia ten haczyk przebija rybom gardło to tak samo się stało z łodzią tylko tutaj przebity został pancerz więc załoga nie mogła przeżyć
Naprawde przepraszam wszystkich jejowiczów którym przyszlo zobaczyć ten obrazek, za zbyt duże przycięcie górnej części mema. Dla osób ciekawych, jest tam napisane, iż 4 osoby popełniły samobójstwo. Liczę na wyrozumiałosć i prosze nie najechac mostu pod którym mieszkam bo mi sie szop wystraszy. Pozdrawiam, autor obrazka
o k...a przepraszam nie wiedzialem ze ktos wstawil juz prosze mnie nie zabijac, ja mam kota psa okurzacz szopa i 5 dzieci (co prawda nie moich ale j...c)
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2024, 22:37
To nie była łódź tylko Łódź. To by wiele wyjaśniało
Odpisz
4 stycznia 2024, 20:06
Huba nigdy nie widziałem wojennej łodzi podwodnej z 9 osobami
Odpisz
4 stycznia 2024, 20:07
@Polskikotlet: *chyba
Odpisz
5 stycznia 2024, 15:42
@Polskikotlet: Ja nie widziałem łodzi podwodnej
Odpisz
6 stycznia 2024, 07:34
@Qineff: Ja też (przynajmniej nie na żywo)
Odpisz
6 stycznia 2024, 11:09
@Jestem_fajny: mało osób widziało na żywo
Odpisz
6 stycznia 2024, 17:18
@Jestem_fajny: Znaczy widziałem tylko wypchane.
Odpisz
4 stycznia 2024, 07:25
submarine to łódź podwodna czyli zwyczajnie ci rybacy ją złowili a że podczas łowienia ten haczyk przebija rybom gardło to tak samo się stało z łodzią tylko tutaj przebity został pancerz więc załoga nie mogła przeżyć
Odpisz
4 stycznia 2024, 21:50
zasadniczo to faktycznie ją złowili. Tylko rybacy to nie wędkarze - używają sieci rybackich a nie wędki
Odpisz
5 stycznia 2024, 15:41
5 zostało straconych, czyli sie nie utopili, no i jak haczyk miałby przebić pancerz łodzi podwodnej.
Odpisz
4 stycznia 2024, 19:10
1998 Sokcho submarine incident.
Odpisz
4 stycznia 2024, 12:18
Operacja wikinger - wersja azjatycka
Odpisz
4 stycznia 2024, 07:24
POTĘŻNI RYBACY
Odpisz
4 stycznia 2024, 08:23
P
Odpisz
4 stycznia 2024, 08:23
@papcio2137: O
Odpisz
4 stycznia 2024, 08:34
T
Odpisz
4 stycznia 2024, 08:45
@szimio: Ę
Odpisz
4 stycznia 2024, 08:51
@papcio2137: Ż
Odpisz
4 stycznia 2024, 08:57
N
Odpisz
4 stycznia 2024, 09:50
I
Odpisz
4 stycznia 2024, 09:51
@papcio2137: *spacja*
Odpisz
4 stycznia 2024, 10:19
R
Odpisz
4 stycznia 2024, 10:24
Y
Odpisz
4 stycznia 2024, 10:24
@Lisamix: B
Odpisz
4 stycznia 2024, 10:24
A
Odpisz
4 stycznia 2024, 10:25
@Lisamix: C
Odpisz
4 stycznia 2024, 10:41
Y
Odpisz
4 stycznia 2024, 10:47
Udało się!
Odpisz
4 stycznia 2024, 11:37
yipe
Odpisz
4 stycznia 2024, 11:51
@papcio2137:
Odpisz
4 stycznia 2024, 07:25
Naprawde przepraszam wszystkich jejowiczów którym przyszlo zobaczyć ten obrazek, za zbyt duże przycięcie górnej części mema. Dla osób ciekawych, jest tam napisane, iż 4 osoby popełniły samobójstwo. Liczę na wyrozumiałosć i prosze nie najechac mostu pod którym mieszkam bo mi sie szop wystraszy. Pozdrawiam, autor obrazka
Odpisz
4 stycznia 2024, 07:32
@Habiski: "Pozdrawiam, autor obrazka"
no tak z pewnością jesteś autorem
a co my tu mamy?: https://memy.jeja.pl/809731,co-tam-sie-stalo.html
Odpisz
4 stycznia 2024, 07:34
o k...a przepraszam nie wiedzialem ze ktos wstawil juz prosze mnie nie zabijac, ja mam kota psa okurzacz szopa i 5 dzieci (co prawda nie moich ale j...c)
Odpisz
4 stycznia 2024, 07:35
@Habiski: tamto to byl filmik, a to obrazek
Imo nie liczy się jako "było"
Odpisz
4 stycznia 2024, 07:36
@Habiski: dobra za okurzać ci daruję
Odpisz
4 stycznia 2024, 07:37
dziekuje, w ramach mojej wdzięcznosci posprzątam ci piwnice
Odpisz