Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IkarAviator

10 stycznia 2024, 08:39

Nie damy obrażać Polszy naszej Matuli serdecznej. Nasze bagno!

Avatar DragonEU2

5 stycznia 2024, 23:11

P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar papcio2137

7 stycznia 2024, 23:33

@bulkax: M

Avatar kaczka_jest_fajna

8 stycznia 2024, 08:30

Avatar Wojolek10

6 stycznia 2024, 09:54

w lewym dolnym prawda

Avatar Anantashesha

Edytowano - 5 stycznia 2024, 22:48

Sprawdźmy: walić Polskę. To syf, zacofany grajdół pełen hipokryzji, szurstwa, zamordyzmu, brudu i mentalnego dna, pełen Januszy, prostaków, grubian i drobnomieszczan. Całkowity brak kultury oprócz "nie podoba się? to wypi*rdalaj!" i kultu papieża kryjącego pedofilię. Paskudne jedzenie, nietolerancja, ciągłe tkwienie w tych samych pułapkach politycznych mimo powtarzającej się historii, obłudna wiara religijna polegająca na klerykalizmie i wyświęcaniu plebana jak Boga. I zanim ktoś zacznie pi*rdolić o szlachetnej historii, dzisiejsza Polska nawet odrobinę nie jest kontynuatorką ani pierwszej, ani drugiej Rzeczypospolitej. Szczerze nienawidzę tego kraju i jego typowych obywateli.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar kaczka_jest_fajna

7 stycznia 2024, 10:22

@Anantashesha: Częściowo masz rację, po prostu według mnie Polska jest dobrym krajem. Ale przykład kościoła katolickiego bardzo tu pasuje. Nie ze wszystkim się zgadzam ale to już jest kwestia opinii.

Avatar Anantashesha

7 stycznia 2024, 10:30

@kaczka_jest_fajna: Cieszę się że doszliśmy do porozumienia :)

Avatar ToMaszWMorde

5 stycznia 2024, 22:25

Tez bym narzekal gdybym mieszkal na podlasiu lub slasku

Avatar Elmario1234

5 stycznia 2024, 21:55

obrażanie polski jest jak obrażanie młodszego rodzeństwa tylko ty tak możesz i twoja rodzina(polacy)

Avatar Figarus

5 stycznia 2024, 21:25

Na pohybel.

Avatar Exzit1

5 stycznia 2024, 00:45

A jeszcze lepiej jest narzekać miast obrażać

Avatar Zelka_Pl

5 stycznia 2024, 00:02

Ja tam nie obrażam mojego ukochanego kraju jakim jest Polska bo ją kocham z całego serca jedyne co obrażam to agentów mosadu i takiego jednego niemca Tusk nie wiem czy znacie

Avatar RadBasilisk414

4 stycznia 2024, 22:46

Potwierdzam. To nasza ojczyzna i to my decydujemy czy ją obrazić, czy nie, a nie jacyś herbaciarze.

Avatar rumcajschr

4 stycznia 2024, 20:55

Brytole nazywający Polskę krajem złodziejów to największa możliwie ironia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar rumcajschr

4 stycznia 2024, 21:07

@OwOcomedy: Porównywanie kradzieży samochodów do kradzieży wszystkiego, wliczając w to rzeczy przymocowane do ziemi

Avatar OwOcomedy

4 stycznia 2024, 21:18

@rumcajschr: my nie podpi*rdaliśmy rzeczy nie przymocowanych do podłogi bo ruskie ukradły jak się wycofali z Polski

Avatar ptasznik5

4 stycznia 2024, 21:07

Oj nie Polacy co obrażają Polskę zasługują na gorsze traktowanie niż obcokrajowcy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar rumcajschr

4 stycznia 2024, 21:14

@ptasznik5: Z*chodniackie zachowanie 🚬

Avatar ptasznik5

4 stycznia 2024, 21:16

@rumcajschr: nie moja wina że tam był tekst dla mrówków

Avatar Boberek00

4 stycznia 2024, 21:09

Tylko my możemy narzekać na swój kraj

Avatar rumcajschr

Edytowano - 4 stycznia 2024, 21:11

@Boberek00: Nasze to konstruktywna krytyka Rzeczypospolitej. Z kolei cała wiedza z*chodniaków na temat polski pochodzi z Twittera i finansowanych przez dzieciolubów stacji telewizyjnych, więc tego nawet krytyką nie idzie nazwać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar studenciak
Dodane przez: studenciak

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie znoszę kleszczy

To będzie bolało

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka