@Krzyniu: zależy ile razy miesięcznie, czy dajesz radę wykorzystywać, bo ja mogę się przyznać że jak skończyło się lato to nie chciało mi się już chodzić nawet na basen, więc anulowałam i odnowie znowu jak będzie robić się ciepło
a, znaczy ja na wspinaczkę chodzę tak ze trzy razy na tydzień więc samo to się opłaca
chciałem właśnie jeszcze suplement do tej wspinaczki żeby wbijać też ze dwa razy na siłkę ale kurde, nie podoba mi się jej vibe zupełnie, chyba trzeba to na siłę robić
i ew czasem jakieś opcjonalne rzeczy, na przykład właśnie basen ale teraz jak jest zimno to też mi się nie chce, na zimę jak pływam to tylko w jeziorze czasem
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2024, 20:18
Nikt nie odbiera bo jest sobota i święto
Odpisz
6 stycznia 2024, 18:21
Właśnie po to mam multisporta, niech nie wiedzą o kompromitacji
Odpisz
6 stycznia 2024, 18:54
@Krzyniu: no ale i tak musisz za niego płacić co miesiąc
Odpisz
6 stycznia 2024, 18:55
ale mogę go używać na cokolwiek
Odpisz
6 stycznia 2024, 18:59
@Krzyniu: zależy ile razy miesięcznie, czy dajesz radę wykorzystywać, bo ja mogę się przyznać że jak skończyło się lato to nie chciało mi się już chodzić nawet na basen, więc anulowałam i odnowie znowu jak będzie robić się ciepło
Odpisz
6 stycznia 2024, 19:17
a, znaczy ja na wspinaczkę chodzę tak ze trzy razy na tydzień więc samo to się opłaca
chciałem właśnie jeszcze suplement do tej wspinaczki żeby wbijać też ze dwa razy na siłkę ale kurde, nie podoba mi się jej vibe zupełnie, chyba trzeba to na siłę robić
i ew czasem jakieś opcjonalne rzeczy, na przykład właśnie basen ale teraz jak jest zimno to też mi się nie chce, na zimę jak pływam to tylko w jeziorze czasem
Odpisz
6 stycznia 2024, 18:07
Co roku ten sam mem.
Odpisz
6 stycznia 2024, 10:16
Boty nie mają karnetów
Odpisz