Aż się łezka w oku zakręca
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Ostry ten sędzia
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nieuczciwa ocena
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2024, 16:55
Odpisz
8 stycznia 2024, 16:17
ale to jest czat z robloxa (・o・;)
Odpisz
2 stycznia 2025, 03:10
@vvveee3: I?
Odpisz
6 stycznia 2024, 21:43
wygląda mi to bardziej na xone bo 360 nie miał ciemnej kolorystyki w większości interfejsu, ale cool że napisał po tylu latach
Odpisz
6 stycznia 2024, 22:23
@szklanka67: przecież to jest czat z robloxa
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2024, 02:01
@Ninja_Fandi: nigdy w robloxa nie grałem to nawet nwm jak tam UI wygląda. + w samym memie jest napisane że x360 niby
Odpisz
7 stycznia 2024, 15:30
@szklanka67: no a na xbox 360 nie ma robloxa
więc ktoś tu coś zmyśla
Odpisz
6 stycznia 2024, 18:46
przecież nie ma robloxa na x360
Odpisz
6 stycznia 2024, 18:09
Smutne, ale zarazem fajnie że napisał po tak długim czasie
Odpisz