Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shrexbox

22 października 2024, 16:49

W Fortnite 'cie to już norma

Avatar Beowulf_

12 stycznia 2024, 18:01

Copyright. Muszą mieć pozwolenie od właściciela patentu, żeby użyć tej nazwy w grze.

Avatar Securityofficer

30 stycznia 2024, 17:12

@Beowulf_: a okej

Avatar Securityofficer

9 stycznia 2024, 14:22

Najgorsze to nazwy dla automatu kałasznikowa np. AK12 AK13 AK74 74KA

Avatar Beowulf_

12 stycznia 2024, 18:04

@Securityofficer: AK12 i AK74 to prawdziwe nazwy broni, trollu

Avatar Securityofficer

12 stycznia 2024, 20:18

@Beowulf_: dziękuję iż doinformowałeś mnie na ten temat jestem teraz mądrzejszym człowiekiem

Avatar RobloxAlusiek

Edytowano - 10 stycznia 2024, 19:16

UN7000 (Ultra Napi...alacz 7000)

Avatar Geraltzriviv

7 stycznia 2024, 19:35

no chyba że to TF2

Avatar Hacjul

7 stycznia 2024, 20:43

@Geraltzriviv: ale tam prawie nie ma broni które mają rzeczywiste odpowiedniki

Avatar Geraltzriviv

8 stycznia 2024, 11:24

@Hacjul: I to jest najlepsze

Avatar patryko1234

Edytowano - 7 stycznia 2024, 20:52

Prawa autorskie deb!lu

Avatar Necromancer

7 stycznia 2024, 20:14

"Różowy rozrabiaka"

Avatar karakan_z_dvpy

7 stycznia 2024, 17:14

Ach tak mozambik

Avatar Dark_Dante

7 stycznia 2024, 17:06

Kwestie licencyjne, tak samo jak EA zrezygnowało ze swojej serii FIFA.

Avatar Tajdeus

Edytowano - 6 stycznia 2024, 21:12

Wkurzało mnie jak Harrier w San Andreas to była Hydra, czy jakoś tak.

Avatar wiedeni

6 stycznia 2024, 10:27

Op kiedy jakaś indie strzelanka nie otrzymała pozwolenia na wykorzystywanie oryginalnej nazwy broni od producenta, które kosztowałoby pewnie 3 razy więcej niż sam budżet na grę

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 6 stycznia 2024, 10:29

@wiedeni: CoD to moja ulubiona idie seria

Avatar OwOcomedy

6 stycznia 2024, 14:45

@Konto_nieusuniete: COD został pozwany przez wojsko Stanów Zjednoczonych, dlatego nie mogą korzystać z prawdziwych nazw

Avatar Konto_nieusuniete

6 stycznia 2024, 15:22

@OwOcomedy: A został też pozwany, że nie może mieć normalnych serwerów i ma sprzedać kilka pikseli po 30 dolców?

Avatar SoulGuardian

6 stycznia 2024, 16:03

@OwOcomedy: każda broń używana przez Stany ma swoje oznaczenia producenta, do których Departament Obrony nie ma żadnych praw. Przykładowo M249 SAW to tak naprawdę FN MAG, M4A1 to AR10, pistolet M1911A1 to model Colta, też 1911. Te drugie nazwy mogą być legalnie wykorzystywane przez wszystkich producentów broni. Samo M4 ma mnóstwo różnych kopii i konstrukcji na zamówienie, a szkopuł polega właśnie na braku oznaczenia nadanego przez Armię, czyli M4.

Avatar Ignisus

6 stycznia 2024, 08:47

Każdy Kałasz to AK-47, coś mnie trafi

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2024, 08:43

W takich chwilach cieszę się, że nie mam pojęcia o broniach palnych

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar AxonDeHudin
Dodane przez: AxonDeHudin

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Dobrze czasem się oderwać

Nieuczciwa ocena

Równi i równiejsi

Co za przypadek

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka