Op kiedy jakaś indie strzelanka nie otrzymała pozwolenia na wykorzystywanie oryginalnej nazwy broni od producenta, które kosztowałoby pewnie 3 razy więcej niż sam budżet na grę
@OwOcomedy: każda broń używana przez Stany ma swoje oznaczenia producenta, do których Departament Obrony nie ma żadnych praw. Przykładowo M249 SAW to tak naprawdę FN MAG, M4A1 to AR10, pistolet M1911A1 to model Colta, też 1911. Te drugie nazwy mogą być legalnie wykorzystywane przez wszystkich producentów broni. Samo M4 ma mnóstwo różnych kopii i konstrukcji na zamówienie, a szkopuł polega właśnie na braku oznaczenia nadanego przez Armię, czyli M4.
Komentarze
Odśwież22 października 2024, 16:49
W Fortnite 'cie to już norma
Odpisz
12 stycznia 2024, 18:01
Copyright. Muszą mieć pozwolenie od właściciela patentu, żeby użyć tej nazwy w grze.
Odpisz
30 stycznia 2024, 17:12
@Beowulf_: a okej
Odpisz
9 stycznia 2024, 14:22
Najgorsze to nazwy dla automatu kałasznikowa np. AK12 AK13 AK74 74KA
Odpisz
12 stycznia 2024, 18:04
@Securityofficer: AK12 i AK74 to prawdziwe nazwy broni, trollu
Odpisz
12 stycznia 2024, 20:18
@Beowulf_: dziękuję iż doinformowałeś mnie na ten temat jestem teraz mądrzejszym człowiekiem
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2024, 19:16
UN7000 (Ultra Napi...alacz 7000)
Odpisz
7 stycznia 2024, 19:35
no chyba że to TF2
Odpisz
7 stycznia 2024, 20:43
@Geraltzriviv: ale tam prawie nie ma broni które mają rzeczywiste odpowiedniki
Odpisz
8 stycznia 2024, 11:24
@Hacjul: I to jest najlepsze
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2024, 20:52
Prawa autorskie deb!lu
Odpisz
7 stycznia 2024, 20:14
"Różowy rozrabiaka"
Odpisz
7 stycznia 2024, 17:14
Ach tak mozambik
Odpisz
7 stycznia 2024, 17:06
Kwestie licencyjne, tak samo jak EA zrezygnowało ze swojej serii FIFA.
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2024, 21:12
Wkurzało mnie jak Harrier w San Andreas to była Hydra, czy jakoś tak.
Odpisz
6 stycznia 2024, 10:27
Op kiedy jakaś indie strzelanka nie otrzymała pozwolenia na wykorzystywanie oryginalnej nazwy broni od producenta, które kosztowałoby pewnie 3 razy więcej niż sam budżet na grę
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2024, 10:29
@wiedeni: CoD to moja ulubiona idie seria
Odpisz
6 stycznia 2024, 14:45
@Konto_nieusuniete: COD został pozwany przez wojsko Stanów Zjednoczonych, dlatego nie mogą korzystać z prawdziwych nazw
Odpisz
6 stycznia 2024, 15:22
@OwOcomedy: A został też pozwany, że nie może mieć normalnych serwerów i ma sprzedać kilka pikseli po 30 dolców?
Odpisz
6 stycznia 2024, 16:03
@OwOcomedy: każda broń używana przez Stany ma swoje oznaczenia producenta, do których Departament Obrony nie ma żadnych praw. Przykładowo M249 SAW to tak naprawdę FN MAG, M4A1 to AR10, pistolet M1911A1 to model Colta, też 1911. Te drugie nazwy mogą być legalnie wykorzystywane przez wszystkich producentów broni. Samo M4 ma mnóstwo różnych kopii i konstrukcji na zamówienie, a szkopuł polega właśnie na braku oznaczenia nadanego przez Armię, czyli M4.
Odpisz
6 stycznia 2024, 08:47
Każdy Kałasz to AK-47, coś mnie trafi
Odpisz
6 stycznia 2024, 08:43
W takich chwilach cieszę się, że nie mam pojęcia o broniach palnych
Odpisz