Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Phi!
A, okej
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2018, 16:19
anty anty bo to policja!
Odpisz
4 września 2021, 21:01
@kapitanborys: HAWUDEPEE
Odpisz
4 września 2021, 21:03
@Drag_on: zgaduje że pan z losowych
Odpisz
4 września 2021, 21:04
@kapitanborys: zgadza się
Odpisz
3 września 2016, 14:03
Terroryści=ISIS xd
Ale anty maja lepszą robotę coś mi się wydaje bo musą tylko bronić a terorrysta zanim podstawi bombę XD
Odpisz
10 lipca 2014, 12:06
Czy wam też teraz kojarzy się terrorysta = muzułmanin? bo mi tak :3
Odpisz
13 czerwca 2015, 22:31
mi z serialem ,,24 godziny''
Odpisz
10 lipca 2014, 13:22
Tylko że tryb turniejowy i te oczekiwanie gdzie cie wrzuci. ;)
Odpisz
10 lipca 2014, 14:35
Wyjąłeś mi to z klawiatury. Tam nie ma miejsca na cipki gdzie puaczą że nie chcą akurat w tym składzie być.
Odpisz
11 lipca 2014, 02:37
@Mnich1: Za to są głupie ruskie które nie wiedzą jak grać...
Odpisz
10 lipca 2014, 22:15
Bitch Please, są 2 typy ludzi, ci którzy grają M4A4 i ci którzy grają M4A1-S, albo ci co kupują gówna, i ci którzy grają ECO.
Odpisz
10 lipca 2014, 12:55
A wy kim woleliście grać (bo ja terrorystami) :)
Odpisz
10 lipca 2014, 13:17
@DaMiAn505: Zależy jaka mapa ale wole ct bo m4 :P
Odpisz
10 lipca 2014, 18:41
@DaMiAn505: ja też wole terorystów
Odpisz
10 lipca 2014, 21:45
@leniu94: :)
Odpisz
7 lipca 2014, 08:36
a jak ktoś gra raz tymi raz tymi?
Odpisz
7 lipca 2014, 09:48
@coloman: Rozdwojenie jaźni ^^
Odpisz
10 lipca 2014, 12:05
@coloman: Jest rozwarstwiony emocjonalnie
Odpisz
10 lipca 2014, 12:37
@Eiala: wolę rozdwojenie jaźni, ale też może być!
Odpisz
10 lipca 2014, 12:26
Poprawka : 3 typy ludzi
"drużyna losowa" :D
Odpisz
10 lipca 2014, 12:22
ja przewaznie terrorysta. chyba ze nie ma miejsca
Odpisz