Dziś rozgryzłem ze szkoła to system feudalny-minister jest suzerenem, jego wasalami są dyrektorzy, którzy otrzymują szkoły, wasalami dyrektorów są nauczyciele, którzy otrzymują pracę i klasy, a uczniowie to chłopi, których się dostaje w pakiecie z klasami
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2024, 21:14
Dziś rozgryzłem ze szkoła to system feudalny-minister jest suzerenem, jego wasalami są dyrektorzy, którzy otrzymują szkoły, wasalami dyrektorów są nauczyciele, którzy otrzymują pracę i klasy, a uczniowie to chłopi, których się dostaje w pakiecie z klasami
Odpisz