Kolejny dzień dziękowania, że nie gram w lola
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
Zdeklasowani znowu
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 stycznia 2024, 23:43
Nie grałam w lola bo mój poprzedni komputer znienawidził tej gry wywalając błąd. A jak zobaczyłam na YT jak się mniej więcej w to gra to ode chciało mi się kompletnie grać ligę. Uważam że dobrze postąpiłam
Odpisz
13 stycznia 2024, 15:39
@AlMalina: Generyczne moba/mmo rpg, wszystkie gry tego typu są takie same.
Odpisz
30 stycznia 2024, 18:06
@RobloxAlusiek: mogą być podobne i ale nie takie same, choć nienawidzę ligi to lepiej się w nią grać niż w dote
Odpisz
8 stycznia 2024, 23:47
Pd dziś hejtuje mario ku pamięci mameta 🙏
Odpisz
8 stycznia 2024, 23:48
ja mu dalej wysyłam listy i pocztówki
Odpisz
8 stycznia 2024, 23:49
@bedziemagik: też, dodatkowo czasem piszę do niego na discordzie
Odpisz
13 stycznia 2024, 15:37
Jak się nazywa na Discordzie?
Odpisz
13 stycznia 2024, 15:38
@RobloxAlusiek: OpolaninPl
Odpisz
10 stycznia 2024, 07:57
Valorant
Odpisz
10 stycznia 2024, 07:56
Kradzione z instagrama
Odpisz
9 stycznia 2024, 11:51
mogę nie lubieć lola przez fandom i nie lubienie spoceńcowych competetivów
Odpisz
9 stycznia 2024, 07:43
Wypraszamy sobie
Mario64 grałem
I dlatego mam na nie alergię
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2024, 07:13
Z doświadczenia powiem że hejtowanie gry po graniu w nią przez lata przypomina fabularne nawrócenie i odkupienie wcześniejszego złoczyńcy. Albo byłego narkomana.
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2024, 23:41
Jeśli kiedykolwiek zagrałbym w lola,to macie prawo mnie eskterminować w trybie natychmiastowym z tego świata
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2024, 00:07
@Dyzer: poddamy cię eksterminacji dopiero jak ci się to zacznie podobać
jeśli będziesz cierpieć grając to będzie to dla ciebie kara sama w sobie za ustąpienie ciekawości
Odpisz
9 stycznia 2024, 06:52
@Dyzer: Jakieś życzenia dotyczące sposobu eksterminacji?
Odpisz
9 stycznia 2024, 00:50
how it feels to hate on everything ( jest tez taka gra btw )
Odpisz
8 stycznia 2024, 23:58
Gothic
Odpisz
8 stycznia 2024, 23:44
Odpisz
8 stycznia 2024, 23:40
Ja kiedy apex legends
Odpisz