memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 stycznia 2024, 22:38
U mnie śnieg leżący na warstwie lodu – Trójmiasto.
Odpisz
11 stycznia 2024, 13:26
Czy to pov jest dobrze użyte?
11 stycznia 2024, 13:53
@Exzit1: Nie
9 stycznia 2024, 21:23
Śniegiem
9 stycznia 2024, 22:23
@Boberek00: wy macie śnieg?
10 stycznia 2024, 09:35
@Rey_Palpatine: Spadł ponad tydzień temu i od tego czasu chodniki zakute lodem.
11 stycznia 2024, 12:50
@Darwidx: u mnie tak samo
11 stycznia 2024, 11:33
Cudownie, czyż nie?
Edytowano - 9 stycznia 2024, 22:39
Polish people be like: It's pus sying outside.
9 stycznia 2024, 21:25
gówno białe z nieba leci
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2024, 22:38
U mnie śnieg leżący na warstwie lodu – Trójmiasto.
Odpisz
11 stycznia 2024, 13:26
Czy to pov jest dobrze użyte?
Odpisz
11 stycznia 2024, 13:53
@Exzit1: Nie
Odpisz
9 stycznia 2024, 21:23
Śniegiem
Odpisz
9 stycznia 2024, 22:23
@Boberek00: wy macie śnieg?
Odpisz
10 stycznia 2024, 09:35
@Rey_Palpatine: Spadł ponad tydzień temu i od tego czasu chodniki zakute lodem.
Odpisz
11 stycznia 2024, 12:50
@Darwidx: u mnie tak samo
Odpisz
11 stycznia 2024, 11:33
Cudownie, czyż nie?
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2024, 22:39
Polish people be like:
It's pus sying outside.
Odpisz
9 stycznia 2024, 21:25
gówno białe z nieba leci
Odpisz