memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 13 stycznia 2024, 18:46
". . ." Moment
Odpisz
11 stycznia 2024, 18:13
Obeliks nigdy by czegoś takiego nie napisał, głównie dlatego że najczęściej śmieszki lecą już w górę przebijając barierę dzwięku więc bez sensu marnować na nich tlen.
11 stycznia 2024, 16:51
Zyzuś tłuścioch
11 stycznia 2024, 16:42
Puszysty
11 stycznia 2024, 16:40
Nie widzę tu żadnych grubych
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 stycznia 2024, 18:46
". . ." Moment
Odpisz
11 stycznia 2024, 18:13
Obeliks nigdy by czegoś takiego nie napisał, głównie dlatego że najczęściej śmieszki lecą już w górę przebijając barierę dzwięku więc bez sensu marnować na nich tlen.
Odpisz
11 stycznia 2024, 16:51
Zyzuś tłuścioch
Odpisz
11 stycznia 2024, 16:42
Puszysty
Odpisz
11 stycznia 2024, 16:40
Nie widzę tu żadnych grubych
Odpisz