Teraz sam się chowa pod łóżkiem i nie wychodzi z domu...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Deal życia
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Należy się za piękne oczy
Lekko nie będzie
Drewniany kominek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2024, 07:57
Przynajmniej powiedział prawdę
Odpisz
12 stycznia 2024, 23:08
Człowiek jest ogólnie stworzeniem złym
Odpisz
12 stycznia 2024, 23:09
@ptasznik5: Jak to się mówi "Daj diabłu widelec a zrobi z niego widły"
Odpisz
12 stycznia 2024, 23:16
@ptasznik5: człowiek jest stworzeniem ogólnie dobrym!
Odpisz
12 stycznia 2024, 23:21
@lordfalod: Człowiek jest stworzeniem ogólnie obojętnym
Odpisz
13 stycznia 2024, 18:03
@lordfalod: W każdym z nas żyją dwa wilki, jeden chce czekolady a drugi rewolucji...
Odpisz
14 stycznia 2024, 17:09
@Piket: ale jakiej czekolady?
Odpisz
14 stycznia 2024, 17:41
@piotrkacz: Z orzechami...
Odpisz
14 stycznia 2024, 22:44
@Denominativus: człowiek jest stworzeniem
Odpisz
14 stycznia 2024, 17:09
Najgorsze nie jest to, że budzisz się w trumnie. Najgorszy moment jest wtedy, kiedy orientujesz się, że nie leżysz w niej sam...
Odpisz
13 stycznia 2024, 03:18
Grunt w tym, by się nie dowiedział co robiłeś w bośni
Odpisz
13 stycznia 2024, 18:03
@Dark_Later: ... Co robiłem w Bośni?
Odpisz
14 stycznia 2024, 04:11
@Piket: Ty mi powiedz 😳😳😳
Odpisz
14 stycznia 2024, 11:05
@Dark_Later: Jak ja nawet nie wiem gdzie jest Bośnia!
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2024, 15:13
Prawdziwymi potworami są ludzie👍
Odpisz
12 stycznia 2024, 23:01
najgorsze potwory to nałogi
Odpisz
12 stycznia 2024, 23:03
@Fuwurina: Ja szczęśliwie nie palę ani nie pije, i nigdy mnie do tego nie kusiło
Odpisz
12 stycznia 2024, 23:07
@Fuwurina: Jestem uzależniony od czerwonej herbaty 😭😭😭
Odpisz
12 stycznia 2024, 23:11
@PolishDestroyer: A ja od "Earl Grey" Dzisiaj wypiłem dwulitrowy dzbanek i nawet sumienie mnie nie rusza XD
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2024, 23:15
@PolishDestroyer: ja też byłem uzależniony od herbaty, ale dowiedziałem się że więcej niż 3 torebki na dzień są szkodliwe dla zdrowia i przestałem ją pić
Odpisz
12 stycznia 2024, 23:24
@lordfalod: Zależy. Cztery to dalej bezpieczny standard dla większości, dla ludzi pracujących fizycznie nawet więcej. Ogólnie dopóki nie masz objawów i nie schodzą ci paznokcie to nie ma problemu
Odpisz
13 stycznia 2024, 00:52
@lordfalod: Tylko to jest też zależne "O jakiej herbacie mowa"? Jeśli kupujesz drogą herbatę, prosto z uprawy, to tak, jest ona mocna i w dużych ilościach może szkodzić, ale jeśli pijesz popiół z torebki typu minutka albo saga to nie masz co się martwić, co najwyżej sraczki dostaniesz, też trochę poczytałem, i skutkiem ubocznym picia herbaty może być jedynie złe wchłanianie żelaza, dlatego herbaty lepiej nigdy nie pić na czczo, gdyż żelazo zawarte w śniadaniu nie wchłonie się prawidłowo do waszego organizmu :D
Odpisz
13 stycznia 2024, 01:00
@Denominativus: Mnie herbatka uspokaja i relaksuje, dolewam jeszcze do niej trochę syropu malinowego i soku z cytryny
Odpisz
12 stycznia 2024, 22:57
I teraz nie wyjdzie do ludzi
Odpisz
12 stycznia 2024, 22:59
Tak czy siak zmieniłem jego nielogiczną fobie, w uzasadnioną fobie, lepiej by bał się realnych rzeczy niż takich które nie istnieją...
Odpisz