Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojolek10

15 stycznia 2024, 07:57

Przynajmniej powiedział prawdę

Avatar ptasznik5

12 stycznia 2024, 23:08

Człowiek jest ogólnie stworzeniem złym

Avatar Piket

12 stycznia 2024, 23:09

@ptasznik5: Jak to się mówi "Daj diabłu widelec a zrobi z niego widły"

Avatar lordfalod

12 stycznia 2024, 23:16

@ptasznik5: człowiek jest stworzeniem ogólnie dobrym!

Avatar Denominativus

12 stycznia 2024, 23:21

@lordfalod: Człowiek jest stworzeniem ogólnie obojętnym

Avatar Piket

13 stycznia 2024, 18:03

@lordfalod: W każdym z nas żyją dwa wilki, jeden chce czekolady a drugi rewolucji...

Avatar piotrkacz

14 stycznia 2024, 17:09

@Piket: ale jakiej czekolady?

Avatar Piket

14 stycznia 2024, 17:41

@piotrkacz: Z orzechami...

Avatar SmoQ898

14 stycznia 2024, 22:44

@Denominativus: człowiek jest stworzeniem

Avatar Grayland

14 stycznia 2024, 17:09

Najgorsze nie jest to, że budzisz się w trumnie. Najgorszy moment jest wtedy, kiedy orientujesz się, że nie leżysz w niej sam...

Avatar Dark_Later

13 stycznia 2024, 03:18

Grunt w tym, by się nie dowiedział co robiłeś w bośni

Avatar Piket

13 stycznia 2024, 18:03

@Dark_Later: ... Co robiłem w Bośni?

Avatar Dark_Later

14 stycznia 2024, 04:11

@Piket: Ty mi powiedz 😳😳😳

Avatar Piket

14 stycznia 2024, 11:05

@Dark_Later: Jak ja nawet nie wiem gdzie jest Bośnia!

Avatar Talerz

Edytowano - 13 stycznia 2024, 15:13

Prawdziwymi potworami są ludzie👍

Avatar Fuwurina

12 stycznia 2024, 23:01

najgorsze potwory to nałogi

Avatar Piket

12 stycznia 2024, 23:03

@Fuwurina: Ja szczęśliwie nie palę ani nie pije, i nigdy mnie do tego nie kusiło

Avatar PolishDestroyer

12 stycznia 2024, 23:07

@Fuwurina: Jestem uzależniony od czerwonej herbaty 😭😭😭

Avatar Piket

12 stycznia 2024, 23:11

@PolishDestroyer: A ja od "Earl Grey" Dzisiaj wypiłem dwulitrowy dzbanek i nawet sumienie mnie nie rusza XD

Avatar lordfalod

Edytowano - 12 stycznia 2024, 23:15

@PolishDestroyer: ja też byłem uzależniony od herbaty, ale dowiedziałem się że więcej niż 3 torebki na dzień są szkodliwe dla zdrowia i przestałem ją pić

Avatar Denominativus

12 stycznia 2024, 23:24

@lordfalod: Zależy. Cztery to dalej bezpieczny standard dla większości, dla ludzi pracujących fizycznie nawet więcej. Ogólnie dopóki nie masz objawów i nie schodzą ci paznokcie to nie ma problemu

Avatar Piket

13 stycznia 2024, 00:52

@lordfalod: Tylko to jest też zależne "O jakiej herbacie mowa"? Jeśli kupujesz drogą herbatę, prosto z uprawy, to tak, jest ona mocna i w dużych ilościach może szkodzić, ale jeśli pijesz popiół z torebki typu minutka albo saga to nie masz co się martwić, co najwyżej sraczki dostaniesz, też trochę poczytałem, i skutkiem ubocznym picia herbaty może być jedynie złe wchłanianie żelaza, dlatego herbaty lepiej nigdy nie pić na czczo, gdyż żelazo zawarte w śniadaniu nie wchłonie się prawidłowo do waszego organizmu :D

Avatar Piket

13 stycznia 2024, 01:00

@Denominativus: Mnie herbatka uspokaja i relaksuje, dolewam jeszcze do niej trochę syropu malinowego i soku z cytryny

Avatar
Gooddude

12 stycznia 2024, 22:57

I teraz nie wyjdzie do ludzi

Avatar Piket

12 stycznia 2024, 22:59

Tak czy siak zmieniłem jego nielogiczną fobie, w uzasadnioną fobie, lepiej by bał się realnych rzeczy niż takich które nie istnieją...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Piket
Dodane przez: Piket

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Deal życia

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Należy się za piękne oczy

Lekko nie będzie

Drewniany kominek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka