TF2 to moja toksyczna miłość
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Ikony
Z klasą się trzeba urodzić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2024, 10:50
GRUBY NIE ŻYJE!
Odpisz
16 stycznia 2024, 16:17
@IkarAviator: GRUBY NIE ŻYJE?!
Odpisz
16 stycznia 2024, 21:24
@tomzizek2: G R U B Y N I E Ż Y J E ! ! !
Odpisz
3 lutego 2024, 18:03
@IkarAviator: Dlaczego Gruby nie żyje?!
Odpisz
29 kwietnia 2024, 08:11
@IkarAviator: Teraz Ikra nie żyje!
Odpisz
30 kwietnia 2024, 15:18
@Yaldabaoth: moje profesjonalna opinia:
Gruby został zabity!!!!!!!
Odpisz
16 stycznia 2024, 17:15
Potwierdzam
Odpisz
16 stycznia 2024, 16:22
Tak samo z war thunder ale bez botów i updatów
Odpisz
16 stycznia 2024, 12:26
Btw ktoś tam mówił że animacja Walaszka jest niskich lotów, niech zwróci uwagę na jeden z wielu easter eggów, konkretnie szewc bez butów chodzi
Odpisz
16 stycznia 2024, 10:25
To jest poważny przypadek syndromu sztokholmskiego
Odpisz
16 stycznia 2024, 10:27
@Kaczkodon: Nie
Po prostu udanej gry
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2024, 10:45
@Boberek00: Może to jest kontrowejsyjna opinia.
TF2 nie jest dobrą grą, jeat fenomenalnym konceptem na grę który swego czasu s uwielbiałem. Postacie system ekwipunku, grywalność. Dobrą grą była 12 lat temu, dzisiaj jest to los podobny do zwłok lenina. Nic się szczerze wokół tej gry nie dzieje poza nowymi kontrowersjami.
Jest mi przykro, naprawdę nie piszę tego by heheheh pośmiać się z fanów. Sam nim po cichu jestem i chce jej powrotu do życia. Jednak w tym stanie, i z takim zaangażowaniem developera to trzeba chyba się pogodzić, ludzie od kilku lat pokazują jak bardzo kochają tę grę i nic, nic absolutnie nic.
Smutno, nednak to nie jest gra w stanie, która nadal powinna przy zdrowym rynku, być popularna tak samo jak TF2 obecnie.
Odpisz
16 stycznia 2024, 12:24
@Kaczkodon: tak aktywne community jest o wiele lepsze niż aktywni deweloperzy (co pokazał los overwatch). Oni chcą tą grę zabić, system mikropłatności im się wymknął spod kontroli, zarabiają na niej mało w porównianiu ile by mogli zarabiać bo nic nie robią. Ja się cieszę że nie ma uptadeów od devów bo jedyne uptade'y jakie potrafili robić po scream fortress to nerfowanie postaci. Przynajmniej community robi uptade'y
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2024, 10:07
Gracze fear and hunger kiedy rzut monetą im nie wyszedł i tracą głowę/dziewictwo analne po raz enty
Odpisz
15 stycznia 2024, 19:51
Alojzy kochał swe TF2 nad życie
Odpisz
15 stycznia 2024, 18:10
Wystarczy grać na serwerach społeczności
Odpisz
15 stycznia 2024, 19:47
@rumcajschr: jako friendly
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2024, 18:42
Po prostu przenieś sie na inne lepsze gry a nie bronisz trupa z którego nic nie będzie lol!
Odpisz
16 stycznia 2024, 10:06
@dessello: Przecież gra w lepszą grę
Odpisz
16 stycznia 2024, 10:32
@dessello: Tylko że takiej gry nie ma
Odpisz
18 stycznia 2024, 08:11
@Boberek00: Dessello tego nie zrozumie.
Odpisz
15 stycznia 2024, 18:07
Prawda no
no co mam powiedzieć
Odpisz