Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IkarAviator

16 stycznia 2024, 10:50

GRUBY NIE ŻYJE!

Avatar tomzizek2

16 stycznia 2024, 16:17

@IkarAviator: GRUBY NIE ŻYJE?!

Avatar IkarAviator

16 stycznia 2024, 21:24

@tomzizek2: G R U B Y N I E Ż Y J E ! ! !

Avatar Yaldabaoth

3 lutego 2024, 18:03

@IkarAviator: Dlaczego Gruby nie żyje?!

Avatar Mieszkow

29 kwietnia 2024, 08:11

@IkarAviator: Teraz Ikra nie żyje!

Avatar Shrexbox

30 kwietnia 2024, 15:18

@Yaldabaoth: moje profesjonalna opinia:

Gruby został zabity!!!!!!!

Avatar ziemniaczekpl_memasik

16 stycznia 2024, 17:15

Potwierdzam

Avatar PanSellerek

16 stycznia 2024, 16:22

Tak samo z war thunder ale bez botów i updatów

Avatar Hacjul

16 stycznia 2024, 12:26

Btw ktoś tam mówił że animacja Walaszka jest niskich lotów, niech zwróci uwagę na jeden z wielu easter eggów, konkretnie szewc bez butów chodzi

Avatar Kaczkodon

16 stycznia 2024, 10:25

To jest poważny przypadek syndromu sztokholmskiego

Avatar Boberek00

16 stycznia 2024, 10:27

@Kaczkodon: Nie
Po prostu udanej gry

Avatar Kaczkodon

Edytowano - 16 stycznia 2024, 10:45

@Boberek00: Może to jest kontrowejsyjna opinia.
TF2 nie jest dobrą grą, jeat fenomenalnym konceptem na grę który swego czasu s uwielbiałem. Postacie system ekwipunku, grywalność. Dobrą grą była 12 lat temu, dzisiaj jest to los podobny do zwłok lenina. Nic się szczerze wokół tej gry nie dzieje poza nowymi kontrowersjami.

Jest mi przykro, naprawdę nie piszę tego by heheheh pośmiać się z fanów. Sam nim po cichu jestem i chce jej powrotu do życia. Jednak w tym stanie, i z takim zaangażowaniem developera to trzeba chyba się pogodzić, ludzie od kilku lat pokazują jak bardzo kochają tę grę i nic, nic absolutnie nic.

Smutno, nednak to nie jest gra w stanie, która nadal powinna przy zdrowym rynku, być popularna tak samo jak TF2 obecnie.

Avatar Hacjul

16 stycznia 2024, 12:24

@Kaczkodon: tak aktywne community jest o wiele lepsze niż aktywni deweloperzy (co pokazał los overwatch). Oni chcą tą grę zabić, system mikropłatności im się wymknął spod kontroli, zarabiają na niej mało w porównianiu ile by mogli zarabiać bo nic nie robią. Ja się cieszę że nie ma uptadeów od devów bo jedyne uptade'y jakie potrafili robić po scream fortress to nerfowanie postaci. Przynajmniej community robi uptade'y

Avatar kamilowski2004

Edytowano - 16 stycznia 2024, 10:07

Gracze fear and hunger kiedy rzut monetą im nie wyszedł i tracą głowę/dziewictwo analne po raz enty

Avatar Hacjul

15 stycznia 2024, 19:51

Alojzy kochał swe TF2 nad życie

Avatar rumcajschr

15 stycznia 2024, 18:10

Wystarczy grać na serwerach społeczności

Avatar Hacjul

15 stycznia 2024, 19:47

@rumcajschr: jako friendly

Avatar dessello

Edytowano - 15 stycznia 2024, 18:42

Po prostu przenieś sie na inne lepsze gry a nie bronisz trupa z którego nic nie będzie lol!

Avatar Peroczek

16 stycznia 2024, 10:06

@dessello: Przecież gra w lepszą grę

Avatar Boberek00

16 stycznia 2024, 10:32

@dessello: Tylko że takiej gry nie ma

Avatar AdeptusAstartes

18 stycznia 2024, 08:11

@Boberek00: Dessello tego nie zrozumie.

Avatar Boberek00

15 stycznia 2024, 18:07

Prawda no
no co mam powiedzieć

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Ikony

Z klasą się trzeba urodzić

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka