Nikt nie powinien tak cierpieć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
Brawo za czujność!
Należy się za piękne oczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Żartownisie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2024, 16:15
jeżeli nie wytrzymujesz sam ze sobą w ciszy, to jest z tobą coś bardzo nie tak.
Nie żeby to nie był problem wielu ludzi w dzisiejszych czasach...
Odpisz
17 stycznia 2024, 16:44
@Maly_modelarz15: adhd
Odpisz
16 stycznia 2024, 17:49
to dobrze, masz czas się siłować z nimi i zmienić je na lepsze
Odpisz
16 stycznia 2024, 13:58
Nie no jak masz telefon to możesz używać telefonu
Odpisz
16 stycznia 2024, 13:17
Niestety
Odpisz
16 stycznia 2024, 13:14
Siedzenie z własnymi myślami nie jest takie złe, gorzej jak ktoś usiądzie obok ciebie i będzie ci przez te dwie godziny trąbił nad uchem nie dając świętego spokoju...
Odpisz
16 stycznia 2024, 13:14
Dlatego siadam z przodu, ładniejsze widoki
Odpisz
16 stycznia 2024, 13:11
Ja właściwie tak lubię
Odpisz