Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Ładne rzeczy
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 maja 2024, 07:36
Gość dosłownie pokazał najlepszą część z serii Assassin's Creed + wszechstronną grę o budowaniu, która po 10 latach nadal jest szalenie popularna i powiedział że to są złe gry. A i multiplayer w Battlefield 4 też jest do dzisiaj wychwalany
Odpisz
11 lipca 2014, 18:34
A czemu niby stare gry są lepsze od nowych?
Większość starych ma gorszą grafikę i mniej możliwości.
Odpisz
26 sierpnia 2014, 12:18
@psingwin: ale stare gry są kultowe i prawie każdy je lubi :D
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:02
@Mateuszkornosz: PRAWIE
Odpisz
6 lutego 2017, 21:06
@psingwin: zobacz na minecrafta? jaka grafika? KWADRATY gra jest fajna? (zależy dla kogo dla niektórych to gra dla dzieci a dla niektórych nawet CoDy są dla dzieci więc piep8*ć ich GRY SĄ DLA GRACZY KUR*A I KONIEC) tak gra jest spoko
Odpisz
4 listopada 2018, 08:54
@Predator_PL: weź tak nie klnij, archeologowi nie przystoi.
Odpisz
9 kwietnia 2019, 17:03
@Grzechoooo: przy trzech latach to raczej paleontolog
Odpisz
9 kwietnia 2019, 17:09
@bananes: trzy lata to mało, prawdziwym wyczynem jest min. 5.
Odpisz
15 kwietnia 2020, 03:11
@Grzechoooo: Łapie się?
Odpisz
15 kwietnia 2020, 09:07
@hehineji: policz
Odpisz
15 kwietnia 2020, 14:10
@Grzechoooo: pierwszy komentarz w wątku był z 2014 więc chyba jo
Odpisz
22 marca 2021, 06:44
@Mateuszkornosz: Minecraft beta rok 2009 a pełna wersja 2011 gdzie logika?
Odpisz
19 kwietnia 2019, 10:11
Macie problem do Simsów?
Pograj, zobaczysz jak to wciąga
Odpisz
13 maja 2017, 21:14
ja grałem tylko w hirołsy 3 ale razem z tatą, super gra to była :)
Odpisz
31 maja 2018, 15:19
@Krzyzak_Ball: Była? Dalej jest super.
Odpisz
31 maja 2018, 19:19
@Ameron: Dzięki za poprawę, wg. mnie z biegiem czasu stała się nawet lepsza, bo teraz jeszcze dochodzi ten klimacik
Odpisz
31 maja 2018, 19:47
@Krzyzak_Ball: hmmm, a jakim zamkiem najbardziej lubisz?
Odpisz
31 maja 2018, 20:37
@Ameron: Ten z archaniołami, po prostu zamek, ale najlepszą muzykę dla mnie ma bastion
Odpisz
11 grudnia 2017, 15:50
Masz coś ku*wa do AC 4?? 1/5
Odpisz
6 lutego 2017, 21:05
W co grałem:
Hirosy OH GRAŁO SIĘ GRAŁO
i black flaga to już nie jest asasyn ale gra była ZAJEBISTA no i MINECRAFT
Odpisz
31 marca 2016, 00:20
Black Flag to najlepsza część asasynów
Odpisz
31 marca 2016, 00:19
dziękuje :)
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:31
w żadną nie grałem
Odpisz
1 kwietnia 2015, 13:49
Grałem we wszystkie (oprócz Herousów tych starych) ;(
Odpisz
9 lipca 2014, 08:15
Lewa strona:
1.Mam
2.Mam
3.Nie mam
4.Nawet nie wiem co to jest
5.Nawet nie wiem co to jest
6.Mam
Prawa strona:
1.Nie mam
2.Miałem
3.Nie mam
4.Mam
5. Co to kvrwa jest?
6.Miałem
Odpisz
18 lipca 2014, 18:54
@Lekki69: 5 po prawej - The sims 3, dodatek Skok w Przyszłość. Zdjęcie, dość głupie, ale gra jest świetna.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 13:41
@mola11: Słyszałem o tym w telewizji.
Odpisz
24 grudnia 2014, 09:12
@Lekki69: 4- populous the beginning
Odpisz
8 lipca 2014, 23:32
zestawienie idiotyczne. Jesli juz chcieli porownywac stare/nowe to albo zupelnie rozne gry (tak jak to heroes III do civilization) ALE NIE POWTARZANIE TEGO ( heroes VI) Poza tym jesli juz chcial przedstawiac jakies gry to autor powinien przedstawic gnioty np. COD ( uwazam to za gniot gdyz od jakis 5 lat robia to samo). Mimo wszystko jednak stare nie oznacza lepsze.Przykładem jest Wolfenstein :) dziekuje i pozdrawiam.
Odpisz
9 lipca 2014, 10:12
@lulkol: Akurat Heroes VI pasuje do Populous. Zresztą układ jest przypadkowy.
Odpisz
9 lipca 2014, 14:24
@lulkol: Ta nowa będzie inna.
Odpisz
9 lipca 2014, 21:02
@lulkol: "Assassin's Creed IV" i "Minecraft" to akurat są gnioty.
Odpisz
9 lipca 2014, 23:52
@Slenderowiec2012: Do obydwoch czesci sie nie zgodze. W porownaniu do COD-a w AC razem z nowymi czesciami wprowadzaja innowacje. nie gralem w IV ale slyszalem ze mozna miec wlasny statek. Minecraft jest zje**ny przez spolecznosc a nie przez sama gre ;)
Odpisz
10 lipca 2014, 09:52
@lulkol: Assassin's Creed IV to najgorsza część serii. Jedyna rzecz dla,
której warto ją kupić to Multiplayer.
Odpisz
10 lipca 2014, 09:53
@Slenderowiec2012: Nie wiem, nie gralem nie bede sie wyrazal :P
Odpisz
10 lipca 2014, 09:56
@lulkol: Nie kupuj, strata pieniędzy ;P
Odpisz
7 lipca 2014, 19:19
Minecraft jest fajny (ale się posypią hejty).
Odpisz
7 lipca 2014, 20:33
*hejt*
Odpisz
8 lipca 2014, 21:44
*hejtuję cię bo uważasz, że najgorsza gra świata jest fajna*
Odpisz
8 lipca 2014, 22:49
*Hejtuje cię za to, że masz własne zdanie*
Odpisz
9 lipca 2014, 21:01
Minecraft był fajny kiedyś, nie teraz.
Odpisz
10 lipca 2014, 08:52
@Slenderowiec2012: Nie wiesz co to wolność słowa?
Odpisz
10 lipca 2014, 09:55
Wiem.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2014, 19:21
Heroes of Might and Magic III: Jeszcze mam na komputerze
Age of Empires I: Nie grałam
Syberia II: Coś tam grałam, możliwe że w część I (Gdzieś chyba jeszce mam sztuczną płytę)
Populous: The Beginning: Nie znam
Gruntz: Nie znam
Cezar IV: A jeśli powiem, że grałam w III? (+Mam obie na płytach)
Oprócz tego z prawej grałam w Minecraft (gra bardzo fajna, społeczność nie bardzo) i chyba Heroes VI (które uważam za pójście na hajs)
Odpisz
8 lipca 2014, 23:22
@Domijeja: Gratuluję ^^
Odpisz
8 lipca 2014, 23:34
@Domijeja: krwawe krysztaly ktore sa niebieskie :D. Nie no ale VI fabularnie byla dobra ale co ty chcesz ulepszac? osiagneli szczyt w III jakos specjalnie lepszych innowacji od tego nie da sie osiagnac moim zdaniem bez zmieniania calej konstrukcji gry.
Odpisz
9 lipca 2014, 08:03
@lulkol: Wg mnie Vi jest zje**na graficznie :C
Odpisz
9 lipca 2014, 18:32
@lulkol: No cóż, właściwie to sama nie wiem. Wydają mi się jakieś mało klimatyczne :s
Odpisz
7 lipca 2014, 19:50
nie gralem ani w te po lewej ani te po prawej
Odpisz
8 lipca 2014, 23:19
@sectus: Polecam 3 z tych po lewej! Syberię 1 i 2 da się chyba jeszcze tanio kupić w Saturnie
Odpisz
9 lipca 2014, 12:39
@Jakubek0703: zobacze recenzje i sprobuje. To gra przygodowa strzelanka czy co?
Odpisz
9 lipca 2014, 15:44
@sectus: Przygodowa, ale w stylu "Znajdź i kliknij".
Odpisz
9 lipca 2014, 15:45
@Jakubek0703: hmmm nie przepadam za znajdz i kliknij... no nic. i tak sprawdze
Odpisz
9 lipca 2014, 17:17
@sectus: Syberia jest zaj*bista
Odpisz