Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

15 maja 2024, 07:36

Gość dosłownie pokazał najlepszą część z serii Assassin's Creed + wszechstronną grę o budowaniu, która po 10 latach nadal jest szalenie popularna i powiedział że to są złe gry. A i multiplayer w Battlefield 4 też jest do dzisiaj wychwalany

Avatar psingwin

11 lipca 2014, 18:34

A czemu niby stare gry są lepsze od nowych?
Większość starych ma gorszą grafikę i mniej możliwości.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar hehineji

15 kwietnia 2020, 14:10

@Grzechoooo: pierwszy komentarz w wątku był z 2014 więc chyba jo

Avatar Sosner

22 marca 2021, 06:44

@Mateuszkornosz: Minecraft beta rok 2009 a pełna wersja 2011 gdzie logika?

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2019, 10:11

Macie problem do Simsów?
Pograj, zobaczysz jak to wciąga

Avatar Krzyzak_Ball

13 maja 2017, 21:14

ja grałem tylko w hirołsy 3 ale razem z tatą, super gra to była :)

Avatar Ameron

31 maja 2018, 15:19

@Krzyzak_Ball: Była? Dalej jest super.

Avatar Krzyzak_Ball

31 maja 2018, 19:19

@Ameron: Dzięki za poprawę, wg. mnie z biegiem czasu stała się nawet lepsza, bo teraz jeszcze dochodzi ten klimacik

Avatar Ameron

31 maja 2018, 19:47

@Krzyzak_Ball: hmmm, a jakim zamkiem najbardziej lubisz?

Avatar Krzyzak_Ball

31 maja 2018, 20:37

@Ameron: Ten z archaniołami, po prostu zamek, ale najlepszą muzykę dla mnie ma bastion

Avatar Filipsss

11 grudnia 2017, 15:50

Masz coś ku*wa do AC 4?? 1/5

Avatar Predator_PL

6 lutego 2017, 21:05

W co grałem:
Hirosy OH GRAŁO SIĘ GRAŁO
i black flaga to już nie jest asasyn ale gra była ZAJEBISTA no i MINECRAFT

Avatar kronim

31 marca 2016, 00:20

Black Flag to najlepsza część asasynów

Avatar kronim

31 marca 2016, 00:19

dziękuje :)

Avatar juzwamuwierze

10 sierpnia 2015, 18:31

w żadną nie grałem

Avatar koleszak123

1 kwietnia 2015, 13:49

Grałem we wszystkie (oprócz Herousów tych starych) ;(

Avatar Lekki69

9 lipca 2014, 08:15

Lewa strona:
1.Mam
2.Mam
3.Nie mam
4.Nawet nie wiem co to jest
5.Nawet nie wiem co to jest
6.Mam
Prawa strona:
1.Nie mam
2.Miałem
3.Nie mam
4.Mam
5. Co to kvrwa jest?
6.Miałem

Avatar mola11

18 lipca 2014, 18:54

@Lekki69: 5 po prawej - The sims 3, dodatek Skok w Przyszłość. Zdjęcie, dość głupie, ale gra jest świetna.

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2014, 13:41

@mola11: Słyszałem o tym w telewizji.

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2014, 09:12

@Lekki69: 4- populous the beginning

Avatar lulkol

8 lipca 2014, 23:32

zestawienie idiotyczne. Jesli juz chcieli porownywac stare/nowe to albo zupelnie rozne gry (tak jak to heroes III do civilization) ALE NIE POWTARZANIE TEGO ( heroes VI) Poza tym jesli juz chcial przedstawiac jakies gry to autor powinien przedstawic gnioty np. COD ( uwazam to za gniot gdyz od jakis 5 lat robia to samo). Mimo wszystko jednak stare nie oznacza lepsze.Przykładem jest Wolfenstein :) dziekuje i pozdrawiam.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar lulkol

10 lipca 2014, 09:53

@Slenderowiec2012: Nie wiem, nie gralem nie bede sie wyrazal :P

Avatar Slenderowiec2012

10 lipca 2014, 09:56

@lulkol: Nie kupuj, strata pieniędzy ;P

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2014, 19:19

Minecraft jest fajny (ale się posypią hejty).

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2014, 08:52

@Slenderowiec2012: Nie wiesz co to wolność słowa?

Avatar Slenderowiec2012

10 lipca 2014, 09:55

Wiem.

Avatar Domijeja

Edytowano - 8 lipca 2014, 19:21

Heroes of Might and Magic III: Jeszcze mam na komputerze
Age of Empires I: Nie grałam
Syberia II: Coś tam grałam, możliwe że w część I (Gdzieś chyba jeszce mam sztuczną płytę)
Populous: The Beginning: Nie znam
Gruntz: Nie znam
Cezar IV: A jeśli powiem, że grałam w III? (+Mam obie na płytach)

Oprócz tego z prawej grałam w Minecraft (gra bardzo fajna, społeczność nie bardzo) i chyba Heroes VI (które uważam za pójście na hajs)

Avatar Jakubek0703

8 lipca 2014, 23:22

@Domijeja: Gratuluję ^^

Avatar lulkol

8 lipca 2014, 23:34

@Domijeja: krwawe krysztaly ktore sa niebieskie :D. Nie no ale VI fabularnie byla dobra ale co ty chcesz ulepszac? osiagneli szczyt w III jakos specjalnie lepszych innowacji od tego nie da sie osiagnac moim zdaniem bez zmieniania calej konstrukcji gry.

Avatar siemek22

9 lipca 2014, 08:03

@lulkol: Wg mnie Vi jest zje**na graficznie :C

Avatar Domijeja

9 lipca 2014, 18:32

@lulkol: No cóż, właściwie to sama nie wiem. Wydają mi się jakieś mało klimatyczne :s

Avatar sectus

7 lipca 2014, 19:50

nie gralem ani w te po lewej ani te po prawej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar sectus

9 lipca 2014, 15:45

@Jakubek0703: hmmm nie przepadam za znajdz i kliknij... no nic. i tak sprawdze

Avatar ziomal1135

9 lipca 2014, 17:17

@sectus: Syberia jest zaj*bista

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Ładne rzeczy

Północne Węgry

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka