Oczywiście naziści są przedstawieni jako źli, ale przynajmniej nie boimy się naszej historii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
To się nie może nie udać
Zdeklasowani znowu
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Drewniany kominek
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2024, 19:32
👍
Odpisz
18 stycznia 2024, 22:52
Tak samo jak niemcy co kiedyś cenzurowali wszystko co było chociaż lekko z tym związane
Odpisz
18 stycznia 2024, 19:50
Bo tu chodzi o świadomość a nie użalanie się.
Odpisz
17 stycznia 2024, 17:04
Bo my Polacy wiemy przez to że tego doświadczyliśmy że te czyny muszą zostać uwiecznione i zapisane w podświadomości każdego aby coś takiego się nie powtórzyło
Odpisz
17 stycznia 2024, 17:31
@ptasznik5: i tak postawiłam prędzej czy później historia się powtórzy
Odpisz
17 stycznia 2024, 16:52
Patologią jest też to, że kiedykolwiek pojawia się swastyka cenzurujemy ją
Odpisz
17 stycznia 2024, 17:04
@PuyoPuyo: my? prędzej USA ale najczęściej Niemcy (dopiero po premierze wolfenstein:youngblood zaczeli ponoć schodzić z cenzury swastyki)
Odpisz
17 stycznia 2024, 16:38
Niby narzekają, a pamiętam jak jakiś Youtuber obniżył ocenę filmu "To Nie Wypanda" tylko dlatego, ze nie było nawiązania do WTC xD
Odpisz
17 stycznia 2024, 16:41
@BardzoOryginalnaNazwa: Że co?
Odpisz
17 stycznia 2024, 16:42
@AdeptusAstartes: https://youtu.be/BhRD2lgNSJE?si=DvffFpPlevNsLekx
Odpisz
17 stycznia 2024, 16:43
@AdeptusAstartes: Był jakiś Amerykański YouTuber co recenzował kreskówki
I przy recenzji Pandy jego jedyna krytyka to było ze nie było wzmianki o 11 września (akcja filmu dzieje sie w 2002 jak coś)
A tak btw to akcja filmu dzieje się chybaw Kanadzie
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2024, 16:44
@BardzoOryginalnaNazwa: Po prostu parcie na szkło tematu o WTC
Odpisz
17 stycznia 2024, 16:44
Powinno być po prostu polacy bez tych dopisków tbh
Odpisz
17 stycznia 2024, 16:36
Amerykanie kiedy żart o lotniczej katastrofie w którą był (?) zamieszany prezydent kraju
KONTRA
Polacy z tym samym
Odpisz
17 stycznia 2024, 16:39
@WujekFoliarz: Może Ameryka ma faktyczny rząd i ci, którzy śmieszkują z władzy giną w wypadkach samochodowych?
Odpisz