Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Z klasą się trzeba urodzić
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2016, 10:06
Ja dzisiaj wyjeżdżam na obóz pociągiem nocnym.
Odpisz
14 lipca 2014, 18:41
czy tylko ja wstaje w wakacje o 8.00 ?O.o
Odpisz
16 lipca 2014, 12:47
@mtista: tak, tylko ty.
Odpisz
18 lipca 2014, 11:08
@mtista: nie nie tylko ty :)
Odpisz
14 lipca 2014, 09:06
no tak, trzeci poniedziałek wakacji, tak ciężko zapamiętać.
Odpisz
14 lipca 2014, 09:18
@Griszka: jak ja mam wolne to gubię się w dniach
Odpisz
14 lipca 2014, 11:14
@mrklorens: jak każdy...
Odpisz
14 lipca 2014, 12:57
@mrklorens: Ja tak samo:)
Odpisz
14 lipca 2014, 11:43
Chciałbym...
Odpisz
14 lipca 2014, 10:03
to jest poniedziałek?
Odpisz
14 lipca 2014, 09:14
A ja idę na basen :)
Odpisz
14 lipca 2014, 09:57
@Juli826: A co mnie to?
Odpisz
14 lipca 2014, 18:51
@acocieto666: Nic, ale chciałam się pochwalić xD
Odpisz
14 lipca 2014, 09:36
Miej wyje**ne a będzie ci dane...
Odpisz