Ach, ten przebiegły Cleverbot...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pilne
Co za przypadek
Jakby trochę nie fair
Angielskie śmieszki
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2016, 18:35
pierwszy tekst duński
Odpisz
Edytowano - 6 marca 2016, 00:24
Koniec mojej rozmowy:
Ja: Pa!
Cleverbot: Paa
J: Pa Pa.
C: Ooo jestes papa smerf.
J: Tak
C: Czy jesteś laską?
J: Nie, jestem człowiekiem.
C: Napewno.
J: Papa!
C: Czemu papa?
J: Bo smerfy tak chcą.
C: Jak masz na imie?
J: Papa!
C: Jakie znowu papa ja mge powiedzieć papa.
J: Musimy zerwać.
C: Co zerwac.
J: Kwiatkk.
C: Hmm lubisz kwiaty?
J: Tak.
C: Ja bardzo.
J: To zrywamy?
C: Zrywam z tobą.
J: Kwiatki?
C: To kup mi czerwoną róże.
J: Masz: 🌷.
C: Jamam już kupioną.
J: PA!
C: No nareszcie.
Nawet Cleverbot nie może ze mną wytrzymać.
Odpisz
16 grudnia 2014, 09:05
cleverbot chciał mnie zruchać ,`-`,
Odpisz
10 maja 2015, 08:49
Mi mówił że zrobi mi laskę LOOOOL :O
Odpisz
10 maja 2015, 08:52
@pinkoszmateusz: po tym można stwierdzić że cleverbot to najnajnajciemniejsza strona internetu
Odpisz
10 maja 2015, 09:31
Ja czytałem o CleverBocie i on się uczy na tym co my mu powiemy.Więc dlatego takie poje**ne pytania xd Wpisz sobie w Google Cleverbot i wejdź w Wikipedie :)
Odpisz
10 maja 2015, 10:01
@pinkoszmateusz: ;-;
Odpisz
10 maja 2015, 11:52
Poczytałeś ? xd
Odpisz
27 lutego 2016, 21:05
Widać Stuu 9 latcy wszedli .
Odpisz
27 lutego 2016, 21:47
@Gryzoniusz: order archeologa
Odpisz
27 lutego 2016, 21:48
Dziękuje , bardzo mi się przyda .
Odpisz
12 lipca 2014, 17:56
Ja miałem tak:
-Cześć, jak się nazywasz? Ja Patryk.
-Wiem wszystko.
-A jak się nazywasz?
-Teraz to mnie obrażasz.
-JAK SIĘ NAZYWASZ?
-Jesteś brzydka.
-Jestem on.
-Ta jasne.
-A jak się nazywasz?
- A ty?
-Mówiłem.
-Nie prawda.
-Mówiłem.
-Kocham cię.
Odpisz
8 grudnia 2014, 14:48
U mnie też raz tak było.
Odpisz
18 grudnia 2014, 11:09
lol
Odpisz
12 lipca 2014, 20:07
Najpierw CleverBot napisał mi że jest dziewczyną a potem piszę że chłopakiem:O
Odpisz
12 lipca 2014, 20:08
@krolok1875: I jeszcze napisał mi że jest moim starym._.
Odpisz
29 listopada 2014, 17:38
@krolok1875: mi powiedział że jest dziewczyną ja pisze to samo później że chłopakiem a ja cały czas że dziewczyną i mówi że jestem chłopakiem a później mówi że jest hitlerem -_-
Odpisz
12 lipca 2014, 19:29
U mnie potoczyła się rozmowa w ten sposób:
Ja - Jestem ninja.
CB - A ja jestem zabójcą ninja.
Ja - Zabije cię.
CB - Avadakadawra! Nie bo ja cię zabiłem.
Ja - Nie bo jestem nieśmiertelna.
CB - Jestem jedyny.
Ja - Ja też. Nie będziemy mieć przed sobą wrogów, zabijemy wszystkich, którzy nam się sprzeciwią i zrobimy sobie breloczki z ich czaszek.
CB - Tak cię kocham.
JA - Ja też kocham.
Koniec.
Odpisz
12 lipca 2014, 15:54
on do mnie:
-jestem toaletą
-a ja człowiekiem
-nie
-tak
-nie,jesteś toaletą,a ja człowiekiem
-przedchwilą mówiłeś co innego
-(coś tam po chińsku)
Odpisz
12 lipca 2014, 13:40
a ja z nim pisałem i napisał mi że mam szlaban na kompa i teraz nie chce mi nic odpowiadać,pewnie się na mnie obraził:(
Odpisz
12 lipca 2014, 13:03
zapytałam go o to samo i powiedział, że tak, a jak napisałam , że się cieszę to było mu smutno i, że kiedy prawi mi się komplementy to powinnam podziękować... :/
Odpisz
12 lipca 2014, 08:45
Przynajmniej lepiej niż pedałem...
Odpisz
12 lipca 2014, 10:48
Rower ma dwa pedały xD
Odpisz
12 lipca 2014, 10:59
czasami trzy ^^
Odpisz
12 lipca 2014, 10:55
to ludzie piszą :P
Odpisz
8 lipca 2014, 19:58
jestem
Odpisz
12 lipca 2014, 08:44
@sectus: To bądź.
Odpisz
12 lipca 2014, 09:39
@sectus: gratuluje :D
Odpisz
12 lipca 2014, 10:31
@sectus: To wyjdź.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2014, 11:50
@sectus: ... pedałem? xd;ppp
Odpisz
12 lipca 2014, 09:41
spytałam się 'skąd jest', odpowiedział 'z polski', spytałam się ,czy jest człowiekiem' , odpowiedział 'tak', odpowiedział też że chrzest polski był w roku '7'. Mam wrażenie, że ktoś to pisze :?
Odpisz
12 lipca 2014, 08:32
Poza tym on ma chyba 10000 imion oraz może się odmładzać i postarzać kiedy chce.
Odpisz
12 lipca 2014, 07:18
Ja się go zapytałem z kim sąsiaduje polska on odpowiedział Rosja.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2014, 08:48
@PanPierozek: Sąsiaduje Obwód kalingradzki zobacz mapę.
Odpisz
12 lipca 2014, 11:48
@kinmo2003: sry telefon mi poprawił na Rosja powinno być rosie
Odpisz