@Oliwier256: Z...y to ci którzy stwarzają potrzebę takich zakrętek
Ja np zawsze wyrzucałem butelki do kosza i zawsze przy wyrzucaniu przykręcałem zakrętkę, jakby każdy tak robił, zamiast rozrzucać wszystko gdzie popadnie, to by nie było problemu
Poza tym to przyczepione zakrętki są nawet całkiem wygodne tbh, tylko że nie wszystkie z nich mają dobry design i czasami mogą wk...iać jak się zakrętka przechyli przy nalewaniu napoju, albo czasami może stwarzać to lekką trudność z zakręceniem
Ale np w mleku bodajże mlekovity jest epicki design, wszystko tak jak powinno być
@Oliwier256: Za parę lat w całej UE będzie system kaucji na butelki. Przytwierdzone nakrętki nie będą się gubić, więc cała butelka trafi do automatu odbierającego butelki
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2024, 09:49
Jest jeszcze inna opcja.
Odpisz
21 stycznia 2024, 16:18
@Magmund: ta ale jak pijesz w ten sposób to możesz się oblać napojem
Odpisz
20 stycznia 2024, 13:21
Na początku fajne ale potem pojawia się myśl "Co za z... to wymyślił"
Odpisz
20 stycznia 2024, 13:23
@Oliwier256: euroterrorysta stający na drodze niepełnosprawnym dzieciom do zdrowia (zbieranie nakrętek)
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2024, 13:36
@Oliwier256: Z...y to ci którzy stwarzają potrzebę takich zakrętek
Ja np zawsze wyrzucałem butelki do kosza i zawsze przy wyrzucaniu przykręcałem zakrętkę, jakby każdy tak robił, zamiast rozrzucać wszystko gdzie popadnie, to by nie było problemu
Poza tym to przyczepione zakrętki są nawet całkiem wygodne tbh, tylko że nie wszystkie z nich mają dobry design i czasami mogą wk...iać jak się zakrętka przechyli przy nalewaniu napoju, albo czasami może stwarzać to lekką trudność z zakręceniem
Ale np w mleku bodajże mlekovity jest epicki design, wszystko tak jak powinno być
Odpisz
20 stycznia 2024, 13:39
@Beowulf_: imo zdelegalizować butelki
Odpisz
21 stycznia 2024, 13:53
@Oliwier256: Za parę lat w całej UE będzie system kaucji na butelki. Przytwierdzone nakrętki nie będą się gubić, więc cała butelka trafi do automatu odbierającego butelki
Odpisz
21 stycznia 2024, 11:48
Prawdziwe gigachady wiedzą, że zakrętki się odkręca
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2024, 08:38
Jestem giga czadem
Odpisz
21 stycznia 2024, 09:55
@Elmario1234: Pokaż xD
Odpisz
21 stycznia 2024, 11:45
@Batman_XD:
Odpisz
20 stycznia 2024, 14:12
Pamiętam że jak byłem młodszy to zawsze próbowałem tak odkręcić butelkę aby wciąż była połączona na te jedno czy dwa "mocowania" aby jej nie zgubić.
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2024, 13:22
nie muszę jej odrywać bo nie piję z butelki jak dzikus
zawsze mam przy sobie szklanecznke
Odpisz
20 stycznia 2024, 13:34
@bedziemagik: Ale i tak musisz ją odkręcić więc przy okazji możesz oderwać
Odpisz
20 stycznia 2024, 13:37
wystarczy ją odgiąć a nie odrywać
Odpisz
20 stycznia 2024, 14:10
@bedziemagik: nawet jak nalewam napój do szklanki to i tak ją odrywam bo takie mam zasady
Odpisz
20 stycznia 2024, 13:56
Lol jestem giga chadem bo za każdym je...nym razem odrywam te jeb... pseudo ekologiczne zakrętki.
Odpisz
20 stycznia 2024, 13:50
Obrzezanie butelki ✂️✂️✂️
Odpisz
20 stycznia 2024, 13:49
mi tam się podobają te zakrętki bo notorycznie je gubiłem i nie mogłem potem zakręcić
Odpisz
20 stycznia 2024, 13:48
Po wprowadzeniu tych zakrętek szczerze uważam, że internet poświęcił im dużo więcej uwagi niż były tego warte
Odpisz
20 stycznia 2024, 13:24
Prawdziwe gigachady robią tak jak im wygodnie
Odpisz
20 stycznia 2024, 13:23
Tymczasem ja który sobie bidonik kupił i starcza na cały dzień
Odpisz