Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Magmund

21 stycznia 2024, 09:49

Jest jeszcze inna opcja.

Avatar Nikodem8378

21 stycznia 2024, 16:18

@Magmund: ta ale jak pijesz w ten sposób to możesz się oblać napojem

Avatar Oliwier256

20 stycznia 2024, 13:21

Na początku fajne ale potem pojawia się myśl "Co za z... to wymyślił"

Avatar Maslo_Jajeczne

20 stycznia 2024, 13:23

@Oliwier256: euroterrorysta stający na drodze niepełnosprawnym dzieciom do zdrowia (zbieranie nakrętek)

Avatar Beowulf_

Edytowano - 20 stycznia 2024, 13:36

@Oliwier256: Z...y to ci którzy stwarzają potrzebę takich zakrętek
Ja np zawsze wyrzucałem butelki do kosza i zawsze przy wyrzucaniu przykręcałem zakrętkę, jakby każdy tak robił, zamiast rozrzucać wszystko gdzie popadnie, to by nie było problemu

Poza tym to przyczepione zakrętki są nawet całkiem wygodne tbh, tylko że nie wszystkie z nich mają dobry design i czasami mogą wk...iać jak się zakrętka przechyli przy nalewaniu napoju, albo czasami może stwarzać to lekką trudność z zakręceniem

Ale np w mleku bodajże mlekovity jest epicki design, wszystko tak jak powinno być

Avatar Maslo_Jajeczne

20 stycznia 2024, 13:39

@Beowulf_: imo zdelegalizować butelki

Avatar Grewest

21 stycznia 2024, 13:53

@Oliwier256: Za parę lat w całej UE będzie system kaucji na butelki. Przytwierdzone nakrętki nie będą się gubić, więc cała butelka trafi do automatu odbierającego butelki

Avatar DHF1232

21 stycznia 2024, 11:48

Prawdziwe gigachady wiedzą, że zakrętki się odkręca

Avatar Elmario1234

Edytowano - 21 stycznia 2024, 08:38

Jestem giga czadem

Avatar Batman_XD

21 stycznia 2024, 09:55

@Elmario1234: Pokaż xD

Avatar Elmario1234

21 stycznia 2024, 11:45

Avatar GHouste

20 stycznia 2024, 14:12

Pamiętam że jak byłem młodszy to zawsze próbowałem tak odkręcić butelkę aby wciąż była połączona na te jedno czy dwa "mocowania" aby jej nie zgubić.

Avatar bedziemagik

Edytowano - 20 stycznia 2024, 13:22

nie muszę jej odrywać bo nie piję z butelki jak dzikus
zawsze mam przy sobie szklanecznke

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2024, 13:34

@bedziemagik: Ale i tak musisz ją odkręcić więc przy okazji możesz oderwać

Avatar bedziemagik

20 stycznia 2024, 13:37

wystarczy ją odgiąć a nie odrywać

Avatar Drag_on

20 stycznia 2024, 14:10

@bedziemagik: nawet jak nalewam napój do szklanki to i tak ją odrywam bo takie mam zasady

Avatar Leszy

20 stycznia 2024, 13:56

Lol jestem giga chadem bo za każdym je...nym razem odrywam te jeb... pseudo ekologiczne zakrętki.

Avatar rumcajschr

20 stycznia 2024, 13:50

Obrzezanie butelki ✂️✂️✂️

Avatar Chleb_Z_Maslem

20 stycznia 2024, 13:49

mi tam się podobają te zakrętki bo notorycznie je gubiłem i nie mogłem potem zakręcić

Avatar Alfa7

20 stycznia 2024, 13:48

Po wprowadzeniu tych zakrętek szczerze uważam, że internet poświęcił im dużo więcej uwagi niż były tego warte

Avatar DorjanOllo

20 stycznia 2024, 13:24

Prawdziwe gigachady robią tak jak im wygodnie

Avatar
Gooddude

20 stycznia 2024, 13:23

Tymczasem ja który sobie bidonik kupił i starcza na cały dzień

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tacy sami, a ściana między nami

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Dobrze czasem się oderwać

Nie idź!

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka