Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grewest

23 stycznia 2024, 12:06

Niemcy przynajmniej coś robią aby swoją armię rozwijać. Taka austria sobie spokojnie pali rosyjski gaz z rurociągów.

Avatar wikto4

23 stycznia 2024, 12:25

@Grewest: Austria nie jest w NATO

Avatar Grewest

23 stycznia 2024, 17:31

@wikto4: Ale są w UE.

Avatar wikto4

26 stycznia 2024, 10:47

@Grewest: to niema związku

Avatar rumcajschr

31 stycznia 2024, 14:54

@Grewest: Austria jest państwem neutralnym, więc mogą sobie robić co chcą

Avatar wikto4

4 lutego 2024, 18:33

@rumcajschr: dokładnie

Avatar Hacjul

22 stycznia 2024, 11:43

Niemcy nie mają prawie armii lol

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2024, 11:55

@Hacjul: Dlatego mówi "I can't do it" lol.

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2024, 08:51

@Hacjul: Jeżeli nie ma armii, to nie może pomóc lol

Avatar Drag_on

23 stycznia 2024, 11:06

@Hacjul: dodatkowo duża część ich społeczeństwa jest nastawiona do armii w taki sposób że nawet podczas wojny krzyczeli by żeby ją rozwiązać xD

Avatar Kargon

23 stycznia 2024, 18:01

@Hacjul: w 1932 też nie mieli prawie armii ;)

Avatar Drag_on

23 stycznia 2024, 20:07

@Kargon: więc przez jakieś 6 lat możemy być spokojni

Avatar rumcajschr

31 stycznia 2024, 14:55

@Kargon: Ta, tyle, że po II wojnie światowej zaczęto demilitaryzować Niemcy. Przez to dzisiaj Niemcy mają negatywne nastawienie do wojska

Avatar Kargon

23 stycznia 2024, 18:00

Dojczland Iber alles

Avatar TakiOLogin

23 stycznia 2024, 16:30

Niemieckie społeczeństwo zmusiło by rząd do wsparcia

Avatar Crln_7

23 stycznia 2024, 15:02

Polexit.

Avatar TakiOLogin

23 stycznia 2024, 16:29

@Crln_7: ...byłby idiotycznym pomysłem

Avatar Crln_7

23 stycznia 2024, 16:49

@TakiOLogin: chyba cię sutki szczypią.

Avatar Dark_Dante

23 stycznia 2024, 10:53

Raczej już z przyzwyczajenia zaatakują naszą zachodnią granicę.

Avatar Finski_Susel

22 stycznia 2024, 09:50

"jak to tak sojusznika?"

Avatar Beowulf_

22 stycznia 2024, 09:09

przecież polska jest krajem nadbałtyckim

Avatar Obamasandwtch

22 stycznia 2024, 08:17

Oni się zapomną i zabiorą klajpede i walną u nas generalnie gubernatorstwo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #rosja, #niemcy

Nie są aż takie pyszne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fajnie że odpowiedzieli

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Fergus

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka