Wojaki i chady czasami za bardzo są polityczne, zresztą nie tylko one
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2024, 07:52
I Rage Comics i memy z Chadem są fajne, chodź bardo się różnią od siebie
Odpisz
26 stycznia 2024, 15:37
Rejdż komiksy były genialne!
Szkoda że już nowych nie robią.
Odpisz
22 stycznia 2024, 19:35
dlaczego jako społeczeństwo przestaliśmy robić rage komiksy
Odpisz
23 stycznia 2024, 08:17
@Shpaygersharen: To dlatego że po drodze powstał mem o tym że memy umierają.
Odpisz
23 stycznia 2024, 08:17
Czyżby jakaś rezurekcja rage comicsów?
Odpisz
23 stycznia 2024, 00:53
Jakie to rel. Wojaki i chady są strasznie przereklamowane i używane tylko po to, by po kimś jeździć. Nie myślę, że rage komiksy są idealne, ale są śmieszniejsze. Serio.
Odpisz
22 stycznia 2024, 19:20
Tęsknię za erą komiksów
Odpisz
22 stycznia 2024, 18:38
To ktoś w ogóle używa memów z wojakiem i chadem jako argument?
Odpisz
21 stycznia 2024, 22:47
Dlatego era Komiksów była lepsza
Fuck yeah
Odpisz
21 stycznia 2024, 22:51
@Boberek00: Memy teraz są zbyt polityczne i czasami za bardzo starają się pokazywać że ta jedna ideologia ma rację.
Odpisz
21 stycznia 2024, 22:55
@Leszy: bo quirky twitter i jacyś tradchudy myślą że kogoś przekonają
Odpisz
21 stycznia 2024, 22:56
@Leszy: Dla mnie Bardziej zbyt schematyczne
Ja najbardziej liniałem memy które były surrealistyczne
Gdzie dalej taki Uganda Kuckels jest dla mnie zabawny
Odpisz
21 stycznia 2024, 22:58
@Boberek00: A ja tma lubię memy które w zabawny sposób pokazują naszą rzeczywistość.
Szkoda że takich nie ma bo teraz jak pokazują to nie zabawnie tylko w kropka kropkę do jednego.
Odpisz
21 stycznia 2024, 22:58
@Boberek00: Lubiałem*
Odpisz
22 stycznia 2024, 00:01
@Boberek00: Chyba lubiłem.
A czemu lubiłeś?
Odpisz
22 stycznia 2024, 07:20
@Leszy: Po prostu mnie najbardziej śmieszyły
Odpisz
21 stycznia 2024, 22:51
Ale wojaki są polskie
Więc z automatu są lepsze
Odpisz