Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar volf360

18 lipca 2014, 20:18

-Bo jesteś piep**onym camperem

Avatar mrklorens

18 lipca 2014, 20:21

@volf360: a co snajper ma innego robić? -_-

Avatar volf360

18 lipca 2014, 20:29

@mrklorens: W CoD'zie Snajperzy latają po całej mapy i walą "quick scope"

Avatar mrklorens

18 lipca 2014, 20:43

@volf360: ale nie każda gra jest jak CoD'zie -_-

Avatar as13zx

18 lipca 2014, 21:49

@volf360: Ale nie każda gra nie ma logiki.

Avatar ZawiszaMikolow

18 lipca 2014, 23:34

@volf360: W CoDzie snajper to najlepsza jednostka szturmowa.

Avatar majki909

18 lipca 2014, 23:43

@ZawiszaMikolow: Ponieważ je**ć logikę

Avatar Dark_Dante

19 lipca 2014, 08:45

@volf360: Ale snajper już z samej definicji jest camperem, co innego jak campuje koleś z CKM-em a co innego jak campi koleś ze snajperką, bo z nią to raczej ciężko biegać jak z karabinem szturmowym. Nawet w CS-ie snajper raczej campi niż obiega całą mapę.

Avatar TrueStoryGuy

25 sierpnia 2018, 15:23

@Dark_Dante: Nie znam gry, w której snajperem trzeba campić, bo inaczej nie wyjdzie.

Avatar mistrz2plan

20 lipca 2014, 18:05

trochę aż smutno go zabijać :(

Avatar sebastan

18 lipca 2014, 22:22

gif chyba z filmu na yt battlefoeld killer face czy jakoś tak

Avatar szakal1

18 lipca 2014, 22:17

Dat face :/

Avatar Juarez

18 lipca 2014, 20:33

Jego cień wygląda jak pieseł.

Avatar emilian02

18 lipca 2014, 20:38

@Juarez: to nie cień

Avatar PidronPL

18 lipca 2014, 20:40

@Juarez: sorry ale to nie cień

Avatar Juarez

18 lipca 2014, 21:25

@emilian02: Całe pare sekund w kłamstwie :(

Avatar loloja

18 lipca 2014, 20:15

co to za gra?

Avatar Xpower

18 lipca 2014, 20:18

@loloja: Battlefied 3

Avatar loloja

18 lipca 2014, 20:18

@Xpower: dzięki

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

A, okej

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka