Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SonnyCrockett

24 stycznia 2024, 16:15

k...a kocham kapitalizm 💀

Avatar Schabowy_nie_mielony

27 stycznia 2024, 00:43

@SonnyCrockett: bo w komunizmie gdzie widzisz tylko betonowe płyty jest lepiej

Avatar SonnyCrockett

27 stycznia 2024, 13:34

@Schabowy_nie_mielony: no nie jest

nie jestem komuchem, po prostu uważam że żyjemy w spie....onym świecie tak czy owak

Avatar Schabowy_nie_mielony

27 stycznia 2024, 14:09

@SonnyCrockett: no chyba że tak, nienawidzić kapitalizmu z Ameryki ale jeszcze bardziej komunizmu z Rosji

Avatar SonnyCrockett

Edytowano - 27 stycznia 2024, 14:21

@Schabowy_nie_mielony: mniej więcej taki mam światopogląd

kapitalizm amerykański jest zgoła inny niż ten który mamy w europie

a komunizm jest zawsze zły

Avatar thorin13

26 stycznia 2024, 10:54

Avatar Endev

25 stycznia 2024, 01:31

Czekam na reklamy prezerwatyw i zabawek łóżkowych. XD

Avatar Murarzowa

23 stycznia 2024, 10:07

Tbh jeśli ludzie by się zgodzili na taką dystopię kompletną to ja już nie wiem

Avatar ioioio

24 stycznia 2024, 22:16

@Murarzowa: to będzie dobry moment na rewolucję

Avatar patryko1234

24 stycznia 2024, 22:09

Jak zobaczę hologramy reklam na niebie to zostaje terrorystą

Avatar fox306

24 stycznia 2024, 21:23

Nie. Przesada. Co za dużo to nie zdrowo.

Avatar Ibermo

24 stycznia 2024, 15:44

No bo w takim Seulu, Nowym Jorku czy Tokio widać gwiazdy, a nie szare, brudne niebo od zanieczyszczeń świetlnych.

Avatar Grewest

24 stycznia 2024, 17:38

@Ibermo: Też mnie śmieszy że ludzie zaczęli się przejmować niebem dopiero gdy ktoś spróbował na tym zarobić.

Avatar JakasnazwaniewiemXD

24 stycznia 2024, 15:41

Ja po zobaczeniu wielkiej reklamy Media Expert na niebie

Avatar pletwa_sprawiedliwosci

24 stycznia 2024, 15:35

trzeba zrobić okulary z adblockiem

Avatar Ami_Gami4

23 stycznia 2024, 14:04

komentarz obrazkowy

Avatar Hacjul

Edytowano - 23 stycznia 2024, 10:07

K...a jak zobaczę na niebie wielką puszkę coca coli to na pewno pójdę jedną kupić

Avatar Kaczkodon

23 stycznia 2024, 13:03

@Hacjul: Mózg się przepali, już nic więcej nie będziesz pragnął za dużo reklam

Avatar
TorNister

23 stycznia 2024, 12:33

No wszystko rozdupcą

Avatar AdeptusAstartes

23 stycznia 2024, 11:11

Mam nadzieję że ten wynalazek nie zostanie wprowadzony do Polski, wtedy sezon przedwyborczy będzie jeszcze bardziej irytujący.

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2024, 10:51

las vegas pewnie

Avatar Darwidx

23 stycznia 2024, 10:44

Nie pamiętam książki ale coś o podróżach w czasie i ludożernym jednorożcu. Poczekajcie aż wydrążymy księżyc w kształt burgera...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Ch-chesz wyparować...?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Fergus

Nigdy na to nie wpadną

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka