Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar masterstefcio

17 lipca 2015, 00:01

Dajesz Sub-Zero!

Avatar crystal559

9 lipca 2014, 14:24

Elsa :D

Avatar PanPieselPL

10 lipca 2014, 11:24

@crystal559: Przyznaj że nie wiesz kto to jest sub-zero

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2015, 13:44

@crystal559: Sub-zero by wygrał bo wyrwie kręgosłup Elsie

Avatar TheMath110

Edytowano - 18 lutego 2015, 19:06

Wygra Sub-Zero,zastosuje swoje Fatality i z Elsy zostaną pociachane zwłoki :)

Avatar Juli826

3 października 2014, 08:41

Elsa ;)

Avatar Mnich1

9 lipca 2014, 21:44

Lepszy byłby Scorpion, bo kto nie lubi wyrywania kręgosłupów ?

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2014, 10:40

@Mnich1: Tylko, że to sub-zero wyrywał kręgosłup .-.

Avatar Mnich1

10 lipca 2014, 14:28

Tak ? Miałem taką dygresje czy to sub-zero czy scorpion, widać za mało grałem w mortala.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2014, 14:21

ICE FIGHT!

Avatar volf360

10 lipca 2014, 01:19

obydwoje zamrożą wodę wiedź wygra Elsa bo ma cycki :)

Avatar kamykPL

9 lipca 2014, 22:41

hmm...

Avatar mistrz2plan

9 lipca 2014, 18:16

sub zero i tak lepszy

Avatar Soberker

9 lipca 2014, 17:30

A ja myślałęm, że to Khalessi >.< (nie wiem jak to się pisze)

Avatar Griszka

9 lipca 2014, 18:16

@Soberker: dwa "e", jedno "s".

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2014, 15:53

Chvja wiecie sub-zero najlepszy

Avatar jenson_button

9 lipca 2014, 15:22

sub-zero i tak zginie :P

Avatar Filipo100

9 lipca 2014, 14:05

Są cycki jest główna

Avatar misiekx13

9 lipca 2014, 14:48

@Filipo100: ty to tylko o jednym myślisz;)

Avatar mrklorens

Edytowano - 9 lipca 2014, 14:03

wygra sub-zero

Avatar Lekki69

9 lipca 2014, 14:08

@mrklorens: nie bo elsa bo ma cycki :O

Avatar mrklorens

9 lipca 2014, 14:09

@Lekki69: spowolnią ją

Avatar Lekki69

Edytowano - 9 lipca 2014, 14:11

@mrklorens: Dostanie okresu, fochnie się i jak nie wygra to Sub-Zero będzie miał przerąbane :P

Avatar mrklorens

9 lipca 2014, 14:34

@Lekki69: wygra elsa

Avatar Lekki69

9 lipca 2014, 14:38

@mrklorens: no, mówiłem :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

No to posłuchane

Co za przypadek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niegrzeczny Oskarek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka