Gapisz się na kogoś, ktoś stosuje najbardziej znaną taktykę jak powiedzieć odpie.... się bez mówienia tego, a ty zaznaczasz dalej swoją dominację ? Jakbym Cię spotakł gralibyśmy w tchórza i gapilibyśmy się w siebie, XD
Nie wiem czy zdarzyło wam się spotkać dwa koty, które zauważyły się po przeciwnych stronach drogi i tak tylko stoją i się patrzą na siebie. Tak sobie was wyobraziłam
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2024, 21:29
Ja się po prostu dalej lampię takiej osobie prosto w oczy, zabawne jest widzieć, jak to właśnie oni uciekają wzrokiem
Odpisz
26 stycznia 2024, 21:43
Gapisz się na kogoś, ktoś stosuje najbardziej znaną taktykę jak powiedzieć odpie.... się bez mówienia tego, a ty zaznaczasz dalej swoją dominację ? Jakbym Cię spotakł gralibyśmy w tchórza i gapilibyśmy się w siebie, XD
Odpisz
26 stycznia 2024, 21:43
@Darwidx: XD
Odpisz
29 stycznia 2024, 11:31
zabawnie jest dopóki nikt w ryj ci nie da
Odpisz
29 stycznia 2024, 14:35
@Crln_7: Wysoki somdzie, bo on się na mnie spojrzał, chlip chlip
Odpisz
29 stycznia 2024, 14:47
@BetonowyMur: a zrozumiesz sebixów?
Odpisz
29 stycznia 2024, 14:48
Nie wiem czy zdarzyło wam się spotkać dwa koty, które zauważyły się po przeciwnych stronach drogi i tak tylko stoją i się patrzą na siebie. Tak sobie was wyobraziłam
Odpisz
29 stycznia 2024, 13:33
Kevin sam w nowym jorku be like:
Odpisz