Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dark_Dante

28 stycznia 2024, 18:04

Ja tego nie robię bo po prostu to dla mnie kompletne strata czasu. Już wolę, żeby ktoś wysłał mi prywatną wiadomość z jakąś konkretną sprawą, niż podbijać kilkanaście komentarzy wątku z serii "daje słoik - bierze słoik".

Avatar Quackmore

29 stycznia 2024, 06:46

@Dark_Dante: *daje słoik*

Avatar Adix174

28 stycznia 2024, 22:24

Ja tam wolę pod zwykłymi obrazkami pogadać na jakiś konkretny temat, pogadajcie omijam

Avatar obeniksus

28 stycznia 2024, 18:43

Pogadajce są od wstawiania listy 1-10 jak bardzo jest się popularnym, żeby nabić sobie ego.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

28 stycznia 2024, 17:46

coś w tym jest :3

Avatar Miczka775

28 stycznia 2024, 17:33

Też tak mam, ja dopiero po roku korzystania z jeja załozyłam konto i wciąż się boje pisać komentarze a tym bardziej odezwać się pod pogadajcem

Avatar Yasin

27 stycznia 2024, 10:19

Ja mam tak, że irl mogę podejść i zagadać do ludzi bez większego problemu. Wracając w technikum autobusem poznałem parę osób właśnie w taki sposób, po prostu zagadałem i wychodziła z tego jakaś znajomość.

Ale jeśli chodzi o internet i rzeczy typu serwery na discordzie albo jakieś gry online, to kompletnie nie umiem zacząć tam rozmów, zapoznać się z ludźmi i uważam to za o wiele trudniejsze od poznawania ludzi irl XD

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2024, 11:21

@Yasin: Ciekawe w sumie
Ja mam mniej więcej na równi. W sensie jestem w stanie zagadać i tu i tu

Avatar piotrkacz

28 stycznia 2024, 17:23

@Yasin: o kurcze, ja mam dość na odwrót

w sensie nie żebym wgl nie umiał zagadać do kogoś irl, ale musi to być jakiś event czy coś takiego
normalnie w komunikacji publicznej raczej mam obawy

Avatar Frynosoma373

27 stycznia 2024, 16:37

Trochę rel ale jest coraz lepiej

Avatar Exzit1

27 stycznia 2024, 13:50

Mhm szczególnie ty Adrianek

Avatar Dyzer

Edytowano - 27 stycznia 2024, 06:07

Wy się śmiejecie z tego ,a ja serio na początku bałem się udzielać tu pod pogadajcami(wiem jestem dziwny)

Avatar Boberek00

27 stycznia 2024, 07:29

@Dyzer: Nie Szczerze nawet da się zrozumieć

Avatar NiktWazny1

27 stycznia 2024, 08:07

@Dyzer: ja sie powoli przestaje bac
powolutku

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2024, 11:22

@NiktWazny1: To przestań, bo chce Cię częściej widywać ;D

Avatar
prototypef

27 stycznia 2024, 13:41

@Dyzer: rozumiem co czujesz. Ja ciągle jestem na etapie strachu pisania komentarzy

Avatar mafiax2006

27 stycznia 2024, 10:22

Dopiero po 6 latach na jeja zacząłem się udzielać w pogadajcach, może to dlatego że nie mam z kim gadać w realu

Avatar Rozowykotel

27 stycznia 2024, 09:07

Na początku bałam się założyć konto na jeja i dopiero dziś założyłam

Avatar Litereallysheep1

27 stycznia 2024, 08:46

Można powiedzieć, że mam podobnie, bo pisze komentarz, ale bardzo często po napisaniu go po prostu anuluje, nawet nie wiem czemu XD

Avatar Alfa7

27 stycznia 2024, 08:42

To chyba się leczy

Avatar PazDaniXxXx

27 stycznia 2024, 08:27

Nigdy nie byłem nieśmiały zawsze mnie to dziwiło

Avatar Boberek00

27 stycznia 2024, 07:09

Teraz mi cie szkoda opie:(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Zapraszamy

Angielskie śmieszki

Przyszłość jest piękna

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka