Boję się oceniania i wrzucania do tier list
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Zapraszamy
Angielskie śmieszki
Przyszłość jest piękna
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2024, 18:04
Ja tego nie robię bo po prostu to dla mnie kompletne strata czasu. Już wolę, żeby ktoś wysłał mi prywatną wiadomość z jakąś konkretną sprawą, niż podbijać kilkanaście komentarzy wątku z serii "daje słoik - bierze słoik".
Odpisz
29 stycznia 2024, 06:46
@Dark_Dante: *daje słoik*
Odpisz
28 stycznia 2024, 22:24
Ja tam wolę pod zwykłymi obrazkami pogadać na jakiś konkretny temat, pogadajcie omijam
Odpisz
28 stycznia 2024, 18:43
Pogadajce są od wstawiania listy 1-10 jak bardzo jest się popularnym, żeby nabić sobie ego.
Odpisz
28 stycznia 2024, 17:46
coś w tym jest :3
Odpisz
28 stycznia 2024, 17:33
Też tak mam, ja dopiero po roku korzystania z jeja załozyłam konto i wciąż się boje pisać komentarze a tym bardziej odezwać się pod pogadajcem
Odpisz
27 stycznia 2024, 10:19
Ja mam tak, że irl mogę podejść i zagadać do ludzi bez większego problemu. Wracając w technikum autobusem poznałem parę osób właśnie w taki sposób, po prostu zagadałem i wychodziła z tego jakaś znajomość.
Ale jeśli chodzi o internet i rzeczy typu serwery na discordzie albo jakieś gry online, to kompletnie nie umiem zacząć tam rozmów, zapoznać się z ludźmi i uważam to za o wiele trudniejsze od poznawania ludzi irl XD
Odpisz
27 stycznia 2024, 11:21
@Yasin: Ciekawe w sumie
Ja mam mniej więcej na równi. W sensie jestem w stanie zagadać i tu i tu
Odpisz
28 stycznia 2024, 17:23
@Yasin: o kurcze, ja mam dość na odwrót
w sensie nie żebym wgl nie umiał zagadać do kogoś irl, ale musi to być jakiś event czy coś takiego
normalnie w komunikacji publicznej raczej mam obawy
Odpisz
27 stycznia 2024, 16:37
Trochę rel ale jest coraz lepiej
Odpisz
27 stycznia 2024, 13:50
Mhm szczególnie ty Adrianek
Odpisz
Edytowano - 27 stycznia 2024, 06:07
Wy się śmiejecie z tego ,a ja serio na początku bałem się udzielać tu pod pogadajcami(wiem jestem dziwny)
Odpisz
27 stycznia 2024, 07:29
@Dyzer: Nie Szczerze nawet da się zrozumieć
Odpisz
27 stycznia 2024, 08:07
@Dyzer: ja sie powoli przestaje bac
powolutku
Odpisz
27 stycznia 2024, 11:22
@NiktWazny1: To przestań, bo chce Cię częściej widywać ;D
Odpisz
27 stycznia 2024, 13:41
@Dyzer: rozumiem co czujesz. Ja ciągle jestem na etapie strachu pisania komentarzy
Odpisz
27 stycznia 2024, 10:22
Dopiero po 6 latach na jeja zacząłem się udzielać w pogadajcach, może to dlatego że nie mam z kim gadać w realu
Odpisz
27 stycznia 2024, 09:07
Na początku bałam się założyć konto na jeja i dopiero dziś założyłam
Odpisz
27 stycznia 2024, 08:46
Można powiedzieć, że mam podobnie, bo pisze komentarz, ale bardzo często po napisaniu go po prostu anuluje, nawet nie wiem czemu XD
Odpisz
27 stycznia 2024, 08:42
To chyba się leczy
Odpisz
27 stycznia 2024, 08:27
Nigdy nie byłem nieśmiały zawsze mnie to dziwiło
Odpisz
27 stycznia 2024, 07:09
Teraz mi cie szkoda opie:(
Odpisz