Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fergus
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2014, 21:04
Po co kupować skoro można ściągnąć...
Odpisz
9 lipca 2014, 21:16
@Nextt: W sumie racja...
Odpisz
9 lipca 2014, 21:55
@Nextt: Popieram cię kolego piracie, arr!
Odpisz
10 lipca 2014, 08:27
@Nextt: ja też jestem piratem
Odpisz
10 lipca 2014, 10:51
@Nextt: jest nas 5! stworzmy zaloge i razem piracmy poprzez Internet! arrrrghh!
Odpisz
12 sierpnia 2014, 08:47
@sectus: jest nas 6 arrr!
Odpisz
23 kwietnia 2015, 19:40
@Nextt: jest nas 7 arrrrrr i roluj go
Odpisz
23 kwietnia 2015, 19:41
@SZYMONSZULC: roluj go chodzi o żagle
Odpisz
5 lutego 2016, 09:45
@Nextt: ty a wirusów sie ne boisz
Odpisz
5 lutego 2016, 12:40
@kubek2007: Nie , mam zabezpieczenia od tego skanuje mi cały czas.
Odpisz
5 lutego 2016, 14:22
@Nextt: ty mądry
Odpisz
21 maja 2017, 17:56
@Nextt: A multi ?na cracku nie zagrasz
Odpisz
13 grudnia 2016, 19:32
Obrazek nie ma nic związanego z prezydenturą, ale jest na nim Donald Trump?
"Przewidziano, że Trump zostanie prezydentem!11one1"
Odpisz
20 marca 2017, 18:48
@Taczkajestfajna: bo on nim został .........*dramatyczna muzyka*
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2017, 20:44
@trollina: Opisałam typowe zachowanie "Trumpowych Memiarzy"
Odpisz
20 marca 2017, 21:45
@Taczkajestfajna: wiem :)
Odpisz
9 lipca 2014, 21:43
Gimbusy- nie stać ich na bilet ale na szlugi to zawsze majom.
Odpisz
9 lipca 2014, 22:38
@gelo1238: sądząc po tobie to słowników też nie "majom"
Odpisz
10 lipca 2014, 10:32
@REX2000: Mają* to było celowe ale jak widać gimby się oburzyły tym postem.
Odpisz
10 lipca 2014, 10:53
@gelo1238: bo tylko1 na 10 gimbusow tak robi. jak widac stereotypy rzadza swiatem. a usprawiedliwienie ze specjalnie popelniles blad jest zalosne
Odpisz
10 lipca 2014, 11:33
@sectus: Cieszę się. Pewnie nawet nie wiesz co to gimbus.
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2014, 11:52
@gelo1238: gimbus to Autobus szkolny i okreslenie gimnazjalisty a ja jako gimnazjalista raczej WIEM ilu uczniow pali w mojej klasie? jest 30 osobowa a pala 2 wiec mysle ze 1 na 10 albo na 15 to nie cala gimbaza. pomysl zanim nastepnym razem napiszesz
Odpisz
10 lipca 2014, 12:00
@sectus: U mnie więcej osób pali... więc? I to nie określenie gimnazjalisty tylko osób z niedoje**niem mózgowym.
Odpisz
10 lipca 2014, 12:23
@gelo1238: czyli gimnazjalisty. znasz normalnego gimbusa?
Odpisz
10 lipca 2014, 13:30
@sectus: gimbus to stan umysłu, są ogarnięci gimnazjaliści
Odpisz
10 lipca 2014, 13:49
@mrTomasik24: jakos nigdy takowego nie widzialem
Odpisz
15 lipca 2014, 16:57
@sectus: dla większości osób gibus znaczy jedno - paleni , picie itp...
Odpisz