Piłka nożna to taka gra, w której 22 facetów biega po boisku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Przyszłość jest piękna
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2014, 22:58
Dupa nie Niemcy, gra tam więcej obcokrajowców.
Odpisz
8 lipca 2014, 23:02
@Piotresiek: Pierwszy użytkownik Jeja ze swoim prawdziwum zdjęciem :o
Odpisz
8 lipca 2014, 23:17
@kamo266: Tak, prawdziwe zdjęcie a urodzony w 1999 :D
Odpisz
9 lipca 2014, 00:13
@Piotresiek: Tak jak połowa Europejskich zespołów. Patrzymy na czekoladową reprezentacje Francji. A jednak trzeba dobrze dobierać obcokrajowców.
Odpisz
9 lipca 2014, 00:28
@Piotresiek: Masz 7 strzałek w górę i 1 w dół w momencie w którym to piszę, taki sam był wynik meczu a twój komentarz jest na samej górze ;_;
Odpisz
9 lipca 2014, 02:26
@kamo266: Ten avatar to postac z serialu...
Odpisz
9 lipca 2014, 07:35
@kamo266: To bodajże główna postać z serialu ,,Wikingowie'' ;_;
Odpisz
9 lipca 2014, 14:34
@siemek22: Nareszcie ktoś mądry. Brawa :D
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2014, 14:49
@Piotresiek: Patrząc na ocenę mojego ostatniego obrazka z poczekalni to chyba nie bardzo xD Troszku oglądałem :3 Dosyć dobre ale późno leci :X
Odpisz
9 lipca 2014, 15:00
@siemek22: Ja tam widziałem wszystko w necie.
Odpisz
9 lipca 2014, 15:45
@Piotresiek: ja jestem zbyt leniwy aby czekac na rendera i pozniej ogladac ;_;
Odpisz
28 lipca 2014, 21:30
@kamo266: typ z jego zdjęcia jest z serialu
Odpisz
10 lipca 2014, 13:42
23 bo jeszcze sędzia ze sprayem :D
Odpisz
8 lipca 2014, 23:11
Panowie, żałoba dla Brazylii. Co to jest? Ja tu nadal oglądam i modle się o chociaż jedną bramke dla Brazylii.
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2014, 10:16
wymodliłeś im
Odpisz
9 lipca 2014, 14:57
@Bella113: aś
Odpisz
9 lipca 2014, 16:25
sorki, nie popatrzyłam na imie
Odpisz
9 lipca 2014, 11:34
jak Brazylia tak fajnie grała że było 1:7 dla niemców to ja dziękuje :P
Odpisz
9 lipca 2014, 12:49
@pysiowatosc: 1:7 było dla Brazylii, dla Niemców było 7:1
Odpisz
9 lipca 2014, 11:07
Nie pamiętam dokładnie, ale jak to było: 20,23 i 25 minuta. Ledwo powtórke strzału skończyli a tu kolejny :P
Odpisz
9 lipca 2014, 11:13
Nie mylisz się
Odpisz
8 lipca 2014, 23:43
0:7 ಠ_ಠ Rly?
Odpisz
8 lipca 2014, 23:49
@Oliwciakowa: 1-7 w doliczonej minucie strzeliła
Odpisz
8 lipca 2014, 23:54
Wow. W ostatniej minucie im się udało...
Odpisz
9 lipca 2014, 10:30
W ostatniej minucie się obudzili... -,-
Odpisz
9 lipca 2014, 10:22
Gary Lineker
Odpisz
8 lipca 2014, 22:49
szybcy jesteście :P
Odpisz
8 lipca 2014, 22:50
@Angelka235: no ba :)
Odpisz
9 lipca 2014, 07:34
@jejapl: Jacy skromni :3 :D
Odpisz
8 lipca 2014, 23:00
30 minut i można iść spać :P
Odpisz
9 lipca 2014, 05:05
@iger3: Co można?
Odpisz
8 lipca 2014, 22:56
Hehe, ja myślałem, że mecz będzie bardzo zacięty i w ogóle, a tutaj suprise i w trzydzieści minut pięć goli :D
Odpisz
8 lipca 2014, 23:16
w sześć minut pięć goli. W dwie minuty dwa gole :)
Odpisz
9 lipca 2014, 03:14
surprise* polaczku.
Odpisz
9 lipca 2014, 00:50
Rzygam już tym mundialem ;_;
Odpisz
8 lipca 2014, 23:42
oglądam ten mecz tera :)
Odpisz
8 lipca 2014, 23:13
brazylia przegrywa
to żąłoba o 5 punktów
Odpisz
9 lipca 2014, 06:50
@przyjacielskaxd: jakie 5 punktów po pierwsze zwycięstwo daje 3 punkty a po drugie teraz był mecz o finał
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2014, 22:40
Pozdro dla sąsiadów zza Odry. Fajnie, że ogrywacie faworyzowanych, faulujących Brazylijczyków!
Odpisz