Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mirek01

9 lipca 2014, 10:04

Nie wiadomo czy Holandia na pewno wygra :P

Avatar Dark123456

8 stycznia 2015, 19:07

@Mirek01: nie wygra zobaczysz

Avatar
Konto usunięte

26 stycznia 2015, 21:44

@Mirek01: wyjasnij po co wiest wiertarka do dupy a z dupy leci krew

Avatar Mirek01

11 lipca 2014, 11:33

Teraz dopiero rozumiem o co chodzi z tym obrazkiem,Holandia czeka na swoją kolej,dlatego przegrała z Argentyną,by teraz znowu tak Brazylii zrobić jak Niemcy ^^

Avatar winx613

9 lipca 2014, 14:49

Finał Holandia-Niemcy

Avatar gonzal11

10 lipca 2014, 10:39

@winx613: *Argentyna niemcy:P

Avatar winx613

11 lipca 2014, 08:13

@gonzal11: tak wiem

Avatar KaterinaAlexandrev

10 lipca 2014, 01:24

i dupa z tego XD holandia wolała odpuścić XD

Avatar merolius1

9 lipca 2014, 14:46

HOLANDIA WYGRA Z ARGENTYĄ I Z NIEMCAMI!

Avatar taranee4545

9 lipca 2014, 14:44

Ja sądzę, że wygrają Niemcy. A jak z półfinałem to niewiadomo. :)

Avatar SzyszkaPL

9 lipca 2014, 13:09

Ja mówię, że Holandia wygra w pół finał.

Avatar sectus

9 lipca 2014, 12:53

albo argentyna

Avatar skate07071

9 lipca 2014, 10:55

co to za anime ?

Avatar Vader0PL

9 lipca 2014, 11:18

@skate07071: pewnie japońskie.

Avatar tentadrake

9 lipca 2014, 11:33

@skate07071: Gintama

Avatar mrklorens

9 lipca 2014, 11:34

@Vader0PL: ale odkrycia dokonałeś

Avatar Vader0PL

9 lipca 2014, 11:36

@mrklorens: jestem sherlock

Avatar mrklorens

9 lipca 2014, 11:37

@Vader0PL: a ja myślałem że vader

Avatar Vader0PL

Edytowano - 9 lipca 2014, 11:38

@mrklorens: jestem sherder

Avatar Droid

9 lipca 2014, 12:02

@Vader0PL: Cześć.

Avatar skate07071

9 lipca 2014, 12:22

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2014, 12:43

@tentadrake: Już wiem co będę oglądać gdy mi się będzie nudzić X,_,X

Avatar Michix

Edytowano - 9 lipca 2014, 11:56

je**ć niemców, Holandia, jeśli dojdzie do finału, co jest bardzo prawdopodobne, wygra z niemcami i git.

Avatar Piechutus

9 lipca 2014, 11:19

Brazylia zagrała ch**owy mecz, a wszyscy się podniecają że Niemcy zjadą b. dobrze grającą Holandię. Pogrzało was?! Gospodarze turnieju przez te 20 minut kiedy stracili te bramki grali tak jakby nie mieli obrony, a wy się sracie jacy Niemcy są wspaniali

Avatar
epicworms

9 lipca 2014, 11:00

Ale pojechali Niemcy 7-1 hehe, od początku na nie liczyłem.

Avatar TERMINATOR390

9 lipca 2014, 10:45

Jedynie Holandia może zatrzymać marsz Niemców po tytuł... Bo kto? Argentyna która przegrała na poprzednim mundialu w RPA 0:4 z Niemcami?

Avatar bloodasasin

9 lipca 2014, 10:48

@TERMINATOR390: Nie patrz na poprzednie Mundiale itp. Hiszpania wygrała Euro 2012 a nawet z grupy nie wyszła.

Avatar TERMINATOR390

9 lipca 2014, 10:52

@bloodasasin: Wiem, ale jakoś nie przekonuje mnie gra Argentyny (tak jak Brazylii nie przekonywała.....) ,wiem też że Holandia ledwo sobie dała radę z Kostaryką, ale tak porównywać można długo... Tak jak Argentyna ledwo dała radę Iranowi....
JA kibicuje Holandii ;-)

Avatar pawel902

9 lipca 2014, 10:26

Holandia wygra...

Avatar Rander

9 lipca 2014, 10:06

Albo Argentyna :p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

To się nie może nie udać

Zapraszamy

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka