Holandia czeka na swoją kolej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Zapraszamy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2014, 10:04
Nie wiadomo czy Holandia na pewno wygra :P
Odpisz
8 stycznia 2015, 19:07
@Mirek01: nie wygra zobaczysz
Odpisz
26 stycznia 2015, 21:44
@Mirek01: wyjasnij po co wiest wiertarka do dupy a z dupy leci krew
Odpisz
11 lipca 2014, 11:33
Teraz dopiero rozumiem o co chodzi z tym obrazkiem,Holandia czeka na swoją kolej,dlatego przegrała z Argentyną,by teraz znowu tak Brazylii zrobić jak Niemcy ^^
Odpisz
9 lipca 2014, 14:49
Finał Holandia-Niemcy
Odpisz
10 lipca 2014, 10:39
@winx613: *Argentyna niemcy:P
Odpisz
11 lipca 2014, 08:13
@gonzal11: tak wiem
Odpisz
10 lipca 2014, 01:24
i dupa z tego XD holandia wolała odpuścić XD
Odpisz
9 lipca 2014, 14:46
HOLANDIA WYGRA Z ARGENTYĄ I Z NIEMCAMI!
Odpisz
9 lipca 2014, 14:44
Ja sądzę, że wygrają Niemcy. A jak z półfinałem to niewiadomo. :)
Odpisz
9 lipca 2014, 13:09
Ja mówię, że Holandia wygra w pół finał.
Odpisz
9 lipca 2014, 12:53
albo argentyna
Odpisz
9 lipca 2014, 10:55
co to za anime ?
Odpisz
9 lipca 2014, 11:18
@skate07071: pewnie japońskie.
Odpisz
9 lipca 2014, 11:33
@skate07071: Gintama
Odpisz
9 lipca 2014, 11:34
@Vader0PL: ale odkrycia dokonałeś
Odpisz
9 lipca 2014, 11:36
@mrklorens: jestem sherlock
Odpisz
9 lipca 2014, 11:37
@Vader0PL: a ja myślałem że vader
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2014, 11:38
@mrklorens: jestem sherder
Odpisz
9 lipca 2014, 12:02
@Vader0PL: Cześć.
Odpisz
9 lipca 2014, 12:22
@tentadrake: thx
Odpisz
9 lipca 2014, 12:43
@tentadrake: Już wiem co będę oglądać gdy mi się będzie nudzić X,_,X
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2014, 11:56
je**ć niemców, Holandia, jeśli dojdzie do finału, co jest bardzo prawdopodobne, wygra z niemcami i git.
Odpisz
9 lipca 2014, 11:19
Brazylia zagrała ch**owy mecz, a wszyscy się podniecają że Niemcy zjadą b. dobrze grającą Holandię. Pogrzało was?! Gospodarze turnieju przez te 20 minut kiedy stracili te bramki grali tak jakby nie mieli obrony, a wy się sracie jacy Niemcy są wspaniali
Odpisz
9 lipca 2014, 11:00
Ale pojechali Niemcy 7-1 hehe, od początku na nie liczyłem.
Odpisz
9 lipca 2014, 10:45
Jedynie Holandia może zatrzymać marsz Niemców po tytuł... Bo kto? Argentyna która przegrała na poprzednim mundialu w RPA 0:4 z Niemcami?
Odpisz
9 lipca 2014, 10:48
@TERMINATOR390: Nie patrz na poprzednie Mundiale itp. Hiszpania wygrała Euro 2012 a nawet z grupy nie wyszła.
Odpisz
9 lipca 2014, 10:52
@bloodasasin: Wiem, ale jakoś nie przekonuje mnie gra Argentyny (tak jak Brazylii nie przekonywała.....) ,wiem też że Holandia ledwo sobie dała radę z Kostaryką, ale tak porównywać można długo... Tak jak Argentyna ledwo dała radę Iranowi....
JA kibicuje Holandii ;-)
Odpisz
9 lipca 2014, 10:26
Holandia wygra...
Odpisz
9 lipca 2014, 10:06
Albo Argentyna :p
Odpisz