Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapibara4387

2 maja 2024, 20:34

Ja jestem tak ślepy że z 2 metrów ledwo widzę obrazek xd

Avatar pawlikok

11 września 2018, 23:58

Mam krótkowzroczność, a widzę Einsteina

Avatar tatar_09

28 lutego 2020, 08:07

@pawlikok: +1

Avatar kajba

14 maja 2023, 20:52

@pawlikok: Ja również

Avatar
Konto usunięte

13 października 2017, 20:34

Z okularami widziałam Einsteina, ale jak zdjęłam (mam krótkozroczność ;-;) to Marylin Monroe.

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2016, 00:11

Jeśli ma się komórkę,wyciągnąć rękę i odwrócić w przeciwną stronę

Avatar troll25

1 kwietnia 2016, 23:51

nie oceniam

Avatar kemi12

6 sierpnia 2015, 10:24

Ja tu widze Marylin Monroe z wą...sami.. Eee niewazne..

Avatar
Konto usunięte

5 lutego 2015, 21:49

nie muszę się oddalać a widzę i Marylin Monroe i Alberta Einsteina XD

Avatar sylwek1332

28 marca 2015, 17:35

też
ale 1 to albert widze go

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2015, 19:57

@sylwek1332: wiesz że kolejność nie ma znaczenia?

Avatar ewery52

25 lutego 2015, 23:25

niezłe

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2015, 17:04

Ja jestem krótko wzrokowcem i widzę Marylin Monroe

Avatar kesja12121213

2 stycznia 2015, 19:08

przeraża mnieO_O

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2014, 16:46

Na kilka metrów widzę Ensteina, coś ze mną nie tak?

Avatar slenderr

10 lipca 2014, 21:43

jestem krótko wzrokowcem i widzę einsteina...

Avatar Czokociasteczko

10 lipca 2014, 21:50

@slenderr: Ja też :/

Avatar Kot_Kot

2 sierpnia 2014, 18:37

@slenderr: zdejmij okulary

Avatar slenderr

3 sierpnia 2014, 23:28

@Kot_Kot: nie potrzebuję okularów do przeglądania internetu...

Avatar Kot_Kot

Edytowano - 4 sierpnia 2014, 10:23

@slenderr: Aha ok ja potrzebuje

Avatar Kot_Kot

2 sierpnia 2014, 18:36

Ja jeżeli zdejmę okulary (jestem krótkowzroczna) Widzę Monroe a jeżeli założę to widzę Einsteina

Avatar JuliaMH

13 lipca 2014, 17:09

nałożone 2 obrazki na siebie

Avatar kamdab

10 lipca 2014, 22:17

Oczy trzeba ,że tak powie rozciągnąć. Nwm jak to nazwać

Avatar TheOrzeszek

10 lipca 2014, 22:26

@kamdab: Zrobić z siebie Chińczyka :D

Avatar kamdab

10 lipca 2014, 22:31

@TheOrzeszek: Dokładnie!

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2014, 22:43

@kamdab: Jak tak robię to widzę i Monroe i Einsteina, bo mi jeden obraz ucieka na bok :)

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2014, 17:22

@kamdab: Ja kiedy tak robię, to widzę Marylin z wąsem ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bodex
Dodane przez: Bodex

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzeba brać osobną torbę

Fajnie że odpowiedzieli

To będzie bolało

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka