Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2024, 20:34
Ja jestem tak ślepy że z 2 metrów ledwo widzę obrazek xd
Odpisz
11 września 2018, 23:58
Mam krótkowzroczność, a widzę Einsteina
Odpisz
28 lutego 2020, 08:07
@pawlikok: +1
Odpisz
14 maja 2023, 20:52
@pawlikok: Ja również
Odpisz
13 października 2017, 20:34
Z okularami widziałam Einsteina, ale jak zdjęłam (mam krótkozroczność ;-;) to Marylin Monroe.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 00:11
Jeśli ma się komórkę,wyciągnąć rękę i odwrócić w przeciwną stronę
Odpisz
1 kwietnia 2016, 23:51
nie oceniam
Odpisz
6 sierpnia 2015, 10:24
Ja tu widze Marylin Monroe z wą...sami.. Eee niewazne..
Odpisz
5 lutego 2015, 21:49
nie muszę się oddalać a widzę i Marylin Monroe i Alberta Einsteina XD
Odpisz
28 marca 2015, 17:35
też
ale 1 to albert widze go
Odpisz
28 marca 2015, 19:57
@sylwek1332: wiesz że kolejność nie ma znaczenia?
Odpisz
25 lutego 2015, 23:25
niezłe
Odpisz
7 lutego 2015, 17:04
Ja jestem krótko wzrokowcem i widzę Marylin Monroe
Odpisz
2 stycznia 2015, 19:08
przeraża mnieO_O
Odpisz
19 grudnia 2014, 16:46
Na kilka metrów widzę Ensteina, coś ze mną nie tak?
Odpisz
10 lipca 2014, 21:43
jestem krótko wzrokowcem i widzę einsteina...
Odpisz
10 lipca 2014, 21:50
@slenderr: Ja też :/
Odpisz
2 sierpnia 2014, 18:37
@slenderr: zdejmij okulary
Odpisz
3 sierpnia 2014, 23:28
@Kot_Kot: nie potrzebuję okularów do przeglądania internetu...
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2014, 10:23
@slenderr: Aha ok ja potrzebuje
Odpisz
2 sierpnia 2014, 18:36
Ja jeżeli zdejmę okulary (jestem krótkowzroczna) Widzę Monroe a jeżeli założę to widzę Einsteina
Odpisz
13 lipca 2014, 17:09
nałożone 2 obrazki na siebie
Odpisz
10 lipca 2014, 22:17
Oczy trzeba ,że tak powie rozciągnąć. Nwm jak to nazwać
Odpisz
10 lipca 2014, 22:26
@kamdab: Zrobić z siebie Chińczyka :D
Odpisz
10 lipca 2014, 22:31
@TheOrzeszek: Dokładnie!
Odpisz
10 lipca 2014, 22:43
@kamdab: Jak tak robię to widzę i Monroe i Einsteina, bo mi jeden obraz ucieka na bok :)
Odpisz
11 lipca 2014, 17:22
@kamdab: Ja kiedy tak robię, to widzę Marylin z wąsem ;-;
Odpisz