Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Polakowaty

4 lutego 2024, 21:31

Raz na opiekaczu zrobiłem grillowaną pierś kurczaka (dobra była)

Avatar macrela

7 lutego 2024, 18:58

@Polakowaty: śledź profil po więcej przepisów

Avatar Grzanason

Edytowano - 4 lutego 2024, 19:12

Tosty dobre na każdy posiłek nie tylko śniadanie, ja zwykle jadam na kolację

Avatar Memoznawca

4 lutego 2024, 17:38

To wy to chowacie????

Avatar Elmario1234

Edytowano - 4 lutego 2024, 15:38

Tak bardzo rel

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2024, 14:43

Albo kolacja

Avatar kreatywnylogin

2 lutego 2024, 18:34

Ale bym teraz zjadł takiego tosta
Szkoda że mój opiekacz zepsuł się jakieś 7 lat temu i do tej pory nie ma nowego :(

Avatar Crln_7

4 lutego 2024, 13:54

@kreatywnylogin: to kup

Avatar kreatywnylogin

4 lutego 2024, 13:58

Avatar Talerz

Edytowano - 2 lutego 2024, 23:23

Moje śniadania bo znowu zapomniałam kupić świeży chleb i muszę zjeść ten wczorajszy co już trochę stwardniał

Avatar Schabowy_nie_mielony

2 lutego 2024, 18:29

1. Niedopieczone. Surowe.
2. Tylko tosty w kwadrat

Avatar Tuhrajut

2 lutego 2024, 18:03

Co to za niedopieczone, jak można tak tosty jeść?

Avatar Exzit1

2 lutego 2024, 17:21

Czym jest opiekacz?

Avatar Ronan

2 lutego 2024, 17:27

@Exzit1: taki trochę toster, tylko że toster jest pionowo i tosty wyskakują, a opiekacz jest poziomo i działa trochę jak gofrownica, musisz go zamknąć

Avatar Exzit1

2 lutego 2024, 17:29

@Ronan: ja mówię na to toster

Avatar Xelven

2 lutego 2024, 17:34

@Exzit1: a ja i moja rodzina mówimy sandwicher

Avatar Exzit1

Edytowano - 2 lutego 2024, 17:35

@Xelven: imo, jest sto razy lepsze niż zwykły toster

Avatar Niemadrogi

2 lutego 2024, 17:58

@Exzit1: Nowy efekt mandeli???

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2024, 17:43

Otóż nie, używałem go między posiłkami

Avatar Alfa7

2 lutego 2024, 17:21

Tylko śniadanie?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar macrela
Dodane przez: macrela

Jakby trochę nie fair

Otaczają mnie kłamcy

Nie idź!

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka