Yyy... jasne... tydzień hehe (wcale nie pół roku)
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Za co ta premia
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Chciał tylko pomóc
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2024, 21:31
Raz na opiekaczu zrobiłem grillowaną pierś kurczaka (dobra była)
Odpisz
7 lutego 2024, 18:58
@Polakowaty: śledź profil po więcej przepisów
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2024, 19:12
Tosty dobre na każdy posiłek nie tylko śniadanie, ja zwykle jadam na kolację
Odpisz
4 lutego 2024, 17:38
To wy to chowacie????
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2024, 15:38
Tak bardzo rel
Odpisz
4 lutego 2024, 14:43
Albo kolacja
Odpisz
2 lutego 2024, 18:34
Ale bym teraz zjadł takiego tosta
Szkoda że mój opiekacz zepsuł się jakieś 7 lat temu i do tej pory nie ma nowego :(
Odpisz
4 lutego 2024, 13:54
@kreatywnylogin: to kup
Odpisz
4 lutego 2024, 13:58
@Crln_7:
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2024, 23:23
Moje śniadania bo znowu zapomniałam kupić świeży chleb i muszę zjeść ten wczorajszy co już trochę stwardniał
Odpisz
2 lutego 2024, 18:29
1. Niedopieczone. Surowe.
2. Tylko tosty w kwadrat
Odpisz
2 lutego 2024, 18:03
Co to za niedopieczone, jak można tak tosty jeść?
Odpisz
2 lutego 2024, 17:21
Czym jest opiekacz?
Odpisz
2 lutego 2024, 17:27
@Exzit1: taki trochę toster, tylko że toster jest pionowo i tosty wyskakują, a opiekacz jest poziomo i działa trochę jak gofrownica, musisz go zamknąć
Odpisz
2 lutego 2024, 17:29
@Ronan: ja mówię na to toster
Odpisz
2 lutego 2024, 17:34
@Exzit1: a ja i moja rodzina mówimy sandwicher
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2024, 17:35
@Xelven: imo, jest sto razy lepsze niż zwykły toster
Odpisz
2 lutego 2024, 17:58
@Exzit1: Nowy efekt mandeli???
Odpisz
2 lutego 2024, 17:43
Otóż nie, używałem go między posiłkami
Odpisz
2 lutego 2024, 17:21
Tylko śniadanie?
Odpisz