Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Równi i równiejsi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Za co ta premia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2019, 01:43
Miło w oczy
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:12
Brytyjska kuchnia jest spoko
Odpisz
19 sierpnia 2013, 23:06
nie ma szwecji :O
Odpisz
19 kwietnia 2016, 22:53
@maslo_maslane: *Szwajcarii.
Odpisz
24 czerwca 2015, 21:41
Wyczuwam rasizm w stwierdzeniu , że prawosławni spóźniają się ze świętowaniem . O ile się nie mylę religia chrześcijańska podzieliła się na prawosławną i katolicką bo katolicy byli nowatorscy a prawosławni chcieli zostać przy tradycji. Więc co byście powiedzieli gdybym powiedział , że katolicy za szybko świętują ?
Odpisz
10 lipca 2013, 19:09
to nie jest prawda niemiecka policja jest bardzo nowoczesna... ale to stereotypy
Odpisz
19 października 2012, 17:01
Jedno to prawda! Za każdym razem jak leciałam samolotem po wylądowaniu prawie każdy Polak klaskał. Po prostu no coment.
Odpisz
21 czerwca 2013, 15:12
@olciaxdcool: ooo
ooooo
ooo
i tu koleś masz racje
Odpisz
10 listopada 2013, 19:16
@minecraft007: jestem dziewczyną, ale Ci wybaczę...
Odpisz
26 lipca 2012, 13:54
Szkoci nie są skąpi tylko oszczędni, Szkocja zawsze była bardzo uboga w surowce.
Odpisz
6 czerwca 2012, 18:31
Ale gdzie są qrde szwajcarzy?NIE MA SZWAJCARÓW A W PODSUMOWANIU SĄ! What the hell?!
Odpisz
26 listopada 2011, 18:46
POLSKA BIAŁO-CZERWONI
Odpisz
22 listopada 2011, 18:52
nie ma nas w podsumowaniu...foch...
ale daje do ulu xD
Odpisz
19 listopada 2011, 13:22
5/5 Podsumowanie jest jak w Hetalii :D
Odpisz
19 listopada 2011, 14:10
@Ktosiara: Dokładnie to podsumowanie mówił "Dziadek Rzym" :D
Odpisz
22 listopada 2011, 18:21
@Ktosiara: Kocham Twój komentarz.
Odpisz
22 listopada 2011, 18:23
@Wodnik22: Twój komentarz również kocham. Tylko według Rzymu, to Francuzi byli kucharzami a Włosi kochankami. Dopiero wtedy zaczęłam postrzegać Włochy jako prawdziwego mężczyznę xD
Odpisz
20 listopada 2011, 16:27
Zapomnieli dopisać, że stereotypy to bzdury. Że jakaś dana część jest taka a nie inna to nie znaczy, że jest tak ze wszystkimi.
Odpisz
19 listopada 2011, 20:29
autor tego obrazka jest faszystą 2/5
Odpisz
18 listopada 2011, 21:35
a co pisze o amerykanach, bo doczytać się nie mogę?
Odpisz
19 listopada 2011, 16:20
@Orokana: o Amerykanach jest napisane :
- otyli, jedzą wyłącznie fast foody
- mają mały arsenał broni w domu
- myślą, że są pępkiem świata
- niedouczeni ignoranci
- niepoprawni optymiści
- wciąż chodzą do psychoanalityka
- ciągle się z kimś procesują z najbłahszych powodów
Odpisz
19 listopada 2011, 16:40
@rafl10: To fakt.
Odpisz
19 listopada 2011, 19:28
@rafl10: aha, dzięki ^_^
Odpisz
19 listopada 2011, 14:56
nie chce mi się tego czytac
Odpisz