Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2024, 00:59
Osoby uczęszczające do klasy 6 szkoły podstawowej przed zakazem sprzedaży napojów energetyzujących poniżej 18 roku życia:
Odpisz
5 lutego 2024, 03:15
Jeszcze żyje. Klasyczna dieta studenta przed sesją i na sesji
Odpisz
4 lutego 2024, 14:50
zwykle piję dziennie 3 kawy i energola i nic mi nie jest
Odpisz
4 lutego 2024, 14:51
@toster77: na razie
Odpisz
4 lutego 2024, 14:51
@toster77: Jak rozumiem badasz się regularnie, że tak śmiało wysnuwasz takie stwierdzenia? xd
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2024, 14:52
@jacek1s: nie no serce, wątroba nie bolą więc raczej po tym
Odpisz
4 lutego 2024, 14:54
@Neoneq: dokładnie
Odpisz
4 lutego 2024, 14:58
@toster77: Czy Ty uważasz, że to boli za każdym razem jak wypijesz kawę? To Ci może wyjść za kilka lat dopiero. W sensie ja sam prowadzę niezdrowy tryb życia, bo mi jest tam wszystko jedno ile będę żył i jak, ale nigdy w życiu bym nie stwierdził, że odżywiając się niezdrowo jestem zdrowy i nic mi nie jest.
Po prostu pogódź się z tym, że za jakiś czas prowadząc taki tryb życia będziesz mieć zawał albo inny udar.
Ja co prawda kawy nie piję, energetyków już od jakiegoś czasu też nie, ani alkoholu, ani papierosów, ale jem od groma przetworzonej żywności, po prostu z lenistwa, bo mi się nie chce gotować.
Odpisz
4 lutego 2024, 15:00
@jacek1s: to się przekręce proste
Odpisz
4 lutego 2024, 15:01
@toster77: okej, to dziękuję, dowidzenia
Odpisz
4 lutego 2024, 17:12
@toster77: "i nic mi nie jest"
JESZCZE NIE TERAZ
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2024, 01:00
@toster77: znam osobę co spożywa 7 kaw dziennie. Ma to luźny związek z tym, że chciałem powiedzieć że nie warto, tylko niszczysz swój organizm i nawet gdy teraz tego nie odczuwasz, w przyszłości będziesz.
Odpisz
8 lutego 2024, 01:01
okej, to przekaż jej dziękuję, dowidzenia
Odpisz
8 lutego 2024, 01:03
@Hacjul: przekaże przy najbliższej okazji
Odpisz