Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2024, 00:59

Osoby uczęszczające do klasy 6 szkoły podstawowej przed zakazem sprzedaży napojów energetyzujących poniżej 18 roku życia:

Avatar ViccyArt

5 lutego 2024, 03:15

Jeszcze żyje. Klasyczna dieta studenta przed sesją i na sesji

Avatar toster77

4 lutego 2024, 14:50

zwykle piję dziennie 3 kawy i energola i nic mi nie jest

Avatar Neoneq

4 lutego 2024, 14:51

@toster77: na razie

Avatar jacek1s

4 lutego 2024, 14:51

@toster77: Jak rozumiem badasz się regularnie, że tak śmiało wysnuwasz takie stwierdzenia? xd

Avatar toster77

Edytowano - 4 lutego 2024, 14:52

@jacek1s: nie no serce, wątroba nie bolą więc raczej po tym

Avatar toster77

4 lutego 2024, 14:54

@Neoneq: dokładnie

Avatar jacek1s

4 lutego 2024, 14:58

@toster77: Czy Ty uważasz, że to boli za każdym razem jak wypijesz kawę? To Ci może wyjść za kilka lat dopiero. W sensie ja sam prowadzę niezdrowy tryb życia, bo mi jest tam wszystko jedno ile będę żył i jak, ale nigdy w życiu bym nie stwierdził, że odżywiając się niezdrowo jestem zdrowy i nic mi nie jest.
Po prostu pogódź się z tym, że za jakiś czas prowadząc taki tryb życia będziesz mieć zawał albo inny udar.
Ja co prawda kawy nie piję, energetyków już od jakiegoś czasu też nie, ani alkoholu, ani papierosów, ale jem od groma przetworzonej żywności, po prostu z lenistwa, bo mi się nie chce gotować.

Avatar toster77

4 lutego 2024, 15:00

@jacek1s: to się przekręce proste

Avatar Hacjul

4 lutego 2024, 15:01

@toster77: okej, to dziękuję, dowidzenia

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2024, 17:12

@toster77: "i nic mi nie jest"
JESZCZE NIE TERAZ

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 lutego 2024, 01:00

@toster77: znam osobę co spożywa 7 kaw dziennie. Ma to luźny związek z tym, że chciałem powiedzieć że nie warto, tylko niszczysz swój organizm i nawet gdy teraz tego nie odczuwasz, w przyszłości będziesz.

Avatar Hacjul

8 lutego 2024, 01:01

okej, to przekaż jej dziękuję, dowidzenia

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2024, 01:03

@Hacjul: przekaże przy najbliższej okazji

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Neoneq

Nie są aż takie pyszne

To się nie może nie udać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tymi się chodzi

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka