Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ziemniaczekpl_memasik

7 lutego 2024, 16:19

Te 2 głosy w dół to pewnie właściciel bierdonkini admin kont społecznościowych

Avatar Tropicoplayer

7 lutego 2024, 13:20

Netto jest koks.

Avatar Adix174

7 lutego 2024, 08:46

Nie w Lidlu, w jakimkolwiek sklepie który nie jest biedronką

Avatar Tajdeus

7 lutego 2024, 07:27

W Lidlu też bywają palety wyższe niż regały.

Avatar Jadeja

6 lutego 2024, 21:33

Ja bym nie tracił czasu na te oba markety i poszedł do kauflanda.

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2024, 01:49

@Jadeja: Akurat z kauflandem jest taki problem że jest ich mało - nieco ponad 200 na całą Polskę, gdzie Biedronek jest około 6,5 tysiąca i nie każdemu opłaca się jechać kilkanaście-kilkadziesiąt kilometrów do kauflanda gdy mogą pójść do Biedronki oddalonej o zwykle nie więcej niż kilka kilometrów

Avatar Jadeja

7 lutego 2024, 06:08

No, to jest w sumie racja ale lidlów też chyba jest mało stosunkiem biedronek.

Avatar Leszy

7 lutego 2024, 04:47

Ja byłem w rożnych biedronkach i nigdy nie widziałem żeby były zawalone paletami.

Avatar Crln_7

6 lutego 2024, 21:13

Biedronka > lidl

Avatar Senedrom2

6 lutego 2024, 21:18

@Crln_7: Osobiście wolę mieć wygodniejsze zakupy niż alejki zawalone paletami

Avatar Crln_7

6 lutego 2024, 21:52

@Senedrom2: to świadczy o tym że pracownicy uzupełniają półki non stop, 24/7, bo towar schodzi w mgnieniu oka, jak inaczej mają uzupełniać towar? W lidlu nie muszą, bo tam ...ja chodzą.

Avatar Senedrom2

Edytowano - 6 lutego 2024, 21:53

@Crln_7: Szukanie zalet tam gdzie ich nie ma. Może i towar w biedronce jest wykupowany ale dzięki paletom nie da się poruszać komfortowo po sklepie. Poza tym mogą przecież trzymać go na magazynie i dokładać na bieżąco

Avatar Egirl

6 lutego 2024, 21:53

@Crln_7: w Biedronce stoją i ich nie rozładowują, mogą być półki puste, a oni i tak ich nie wyłożą

Avatar Crln_7

6 lutego 2024, 22:24

@Egirl: to zmień biedre

Avatar Egirl

6 lutego 2024, 22:34

@Crln_7: mam 4 w mieście i każda taka sama 2 nie dawno remont miały a 2 nie dawno się otworzyła

Avatar gromen15

7 lutego 2024, 01:11

@Crln_7: To nie oznacza, że mają większy ruch. Po prostu centrala za dużo wysyła i oni nie mają gdzie tego składować, więc muszą wrzucić to na sklep. W lidlu tego problemu nie ma i palety nie stoją na sklepie. Z tego można wywnioskować, że biedronka nie dość, że ma burdel na podłodze, pułkach i alejkach ale również w magazynie i systemie. (Robie zakupy w biedrze, bo mieszkam na zadupiu gdzie jest tylko biedra i dino)

Avatar
Konto usunięte

29 lutego 2024, 13:06

@Senedrom2: w lidlu właśnie są zawalone alejki paletami a w biedrze nie

Avatar Godylos5

6 lutego 2024, 23:42

O co chodzi z tą nagłą wojną między biedronką i lidlem? W sensie ta rywalizacja trwa już bardzo długo i zawsze ludzie się kłócili który sklep lepszy, ale teraz to przybrało dużo większą skalę.

Avatar zx2001

7 lutego 2024, 01:08

@Godylos5: Po prostu zrobili ostatnio dosyć agresywne reklamy, w których się przekrzykują, który sklep jest tańszy i społeczeństwo złapało przynętę i robi im darmową reklamę przez memy.

Avatar DHF1232

7 lutego 2024, 00:50

Zaj*bane paletami bo towar schodzi w warto kupować.

Avatar Dark_Dante

7 lutego 2024, 00:14

Cóż, nie da się polemizować...

Avatar jacek1s

5 lutego 2024, 18:07

Dosłownie dzisiaj dostałem smsma z biedronki, że w lidlu drożej niż u nich i żebym przyszedł

Avatar Crln_7

6 lutego 2024, 21:14

@jacek1s: no i prawidłowo. Lidl to niemieckie drogie ścierwo

Avatar DrDamian_

6 lutego 2024, 22:24

@Crln_7: Biedronka to drogi, portugalski syf z wiecznie zablokowanymi alejkami.

Avatar Crln_7

6 lutego 2024, 22:25

@DrDamian_: to, że, w Radomiu tak macie, to już wasz problem. J...ć lidla

Avatar DrDamian_

6 lutego 2024, 22:26

@Crln_7: Jestem z Rybnika, nie Radomia. Nie zmienia to faktu, że w Lidlu nie ma takiego syfu jak w biedrach

Avatar Crln_7

6 lutego 2024, 22:29

@DrDamian_: do lidla przestałem chodzić bo mnie ciągle wk...iali tymi j...nymi wózkami z paletami, a biedre trzeba dobrze trafić, do której chodzę jest zajebista i nic nie stoi na drodze

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2024, 21:57

W każdym aspekcie nawet alejkowym, wygrywa biedronka

Avatar damen66

6 lutego 2024, 21:22

To zabawne jak wybór sieci sklepów może polaryzowac polskie społeczeństwo. Team biedra xd

Avatar Tatar2137

5 lutego 2024, 16:24

Wojna trwa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Murarzowa
Dodane przez: Murarzowa

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Totalnie

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Frustrujące

Trzeba brać osobną torbę

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka