Mój stary to fanatyk biedronek, pół mieszkania zaje*ane paletami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Totalnie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Frustrujące
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2024, 16:19
Te 2 głosy w dół to pewnie właściciel bierdonkini admin kont społecznościowych
Odpisz
7 lutego 2024, 13:20
Netto jest koks.
Odpisz
7 lutego 2024, 08:46
Nie w Lidlu, w jakimkolwiek sklepie który nie jest biedronką
Odpisz
7 lutego 2024, 07:27
W Lidlu też bywają palety wyższe niż regały.
Odpisz
6 lutego 2024, 21:33
Ja bym nie tracił czasu na te oba markety i poszedł do kauflanda.
Odpisz
7 lutego 2024, 01:49
@Jadeja: Akurat z kauflandem jest taki problem że jest ich mało - nieco ponad 200 na całą Polskę, gdzie Biedronek jest około 6,5 tysiąca i nie każdemu opłaca się jechać kilkanaście-kilkadziesiąt kilometrów do kauflanda gdy mogą pójść do Biedronki oddalonej o zwykle nie więcej niż kilka kilometrów
Odpisz
7 lutego 2024, 06:08
No, to jest w sumie racja ale lidlów też chyba jest mało stosunkiem biedronek.
Odpisz
7 lutego 2024, 04:47
Ja byłem w rożnych biedronkach i nigdy nie widziałem żeby były zawalone paletami.
Odpisz
6 lutego 2024, 21:13
Biedronka > lidl
Odpisz
6 lutego 2024, 21:18
@Crln_7: Osobiście wolę mieć wygodniejsze zakupy niż alejki zawalone paletami
Odpisz
6 lutego 2024, 21:52
@Senedrom2: to świadczy o tym że pracownicy uzupełniają półki non stop, 24/7, bo towar schodzi w mgnieniu oka, jak inaczej mają uzupełniać towar? W lidlu nie muszą, bo tam ...ja chodzą.
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2024, 21:53
@Crln_7: Szukanie zalet tam gdzie ich nie ma. Może i towar w biedronce jest wykupowany ale dzięki paletom nie da się poruszać komfortowo po sklepie. Poza tym mogą przecież trzymać go na magazynie i dokładać na bieżąco
Odpisz
6 lutego 2024, 21:53
@Crln_7: w Biedronce stoją i ich nie rozładowują, mogą być półki puste, a oni i tak ich nie wyłożą
Odpisz
6 lutego 2024, 22:24
@Egirl: to zmień biedre
Odpisz
6 lutego 2024, 22:34
@Crln_7: mam 4 w mieście i każda taka sama 2 nie dawno remont miały a 2 nie dawno się otworzyła
Odpisz
7 lutego 2024, 01:11
@Crln_7: To nie oznacza, że mają większy ruch. Po prostu centrala za dużo wysyła i oni nie mają gdzie tego składować, więc muszą wrzucić to na sklep. W lidlu tego problemu nie ma i palety nie stoją na sklepie. Z tego można wywnioskować, że biedronka nie dość, że ma burdel na podłodze, pułkach i alejkach ale również w magazynie i systemie. (Robie zakupy w biedrze, bo mieszkam na zadupiu gdzie jest tylko biedra i dino)
Odpisz
29 lutego 2024, 13:06
@Senedrom2: w lidlu właśnie są zawalone alejki paletami a w biedrze nie
Odpisz
6 lutego 2024, 23:42
O co chodzi z tą nagłą wojną między biedronką i lidlem? W sensie ta rywalizacja trwa już bardzo długo i zawsze ludzie się kłócili który sklep lepszy, ale teraz to przybrało dużo większą skalę.
Odpisz
7 lutego 2024, 01:08
@Godylos5: Po prostu zrobili ostatnio dosyć agresywne reklamy, w których się przekrzykują, który sklep jest tańszy i społeczeństwo złapało przynętę i robi im darmową reklamę przez memy.
Odpisz
7 lutego 2024, 00:50
Zaj*bane paletami bo towar schodzi w warto kupować.
Odpisz
7 lutego 2024, 00:14
Cóż, nie da się polemizować...
Odpisz
5 lutego 2024, 18:07
Dosłownie dzisiaj dostałem smsma z biedronki, że w lidlu drożej niż u nich i żebym przyszedł
Odpisz
6 lutego 2024, 21:14
@jacek1s: no i prawidłowo. Lidl to niemieckie drogie ścierwo
Odpisz
6 lutego 2024, 22:24
@Crln_7: Biedronka to drogi, portugalski syf z wiecznie zablokowanymi alejkami.
Odpisz
6 lutego 2024, 22:25
@DrDamian_: to, że, w Radomiu tak macie, to już wasz problem. J...ć lidla
Odpisz
6 lutego 2024, 22:26
@Crln_7: Jestem z Rybnika, nie Radomia. Nie zmienia to faktu, że w Lidlu nie ma takiego syfu jak w biedrach
Odpisz
6 lutego 2024, 22:29
@DrDamian_: do lidla przestałem chodzić bo mnie ciągle wk...iali tymi j...nymi wózkami z paletami, a biedre trzeba dobrze trafić, do której chodzę jest zajebista i nic nie stoi na drodze
Odpisz
6 lutego 2024, 21:57
W każdym aspekcie nawet alejkowym, wygrywa biedronka
Odpisz
6 lutego 2024, 21:22
To zabawne jak wybór sieci sklepów może polaryzowac polskie społeczeństwo. Team biedra xd
Odpisz
5 lutego 2024, 16:24
Wojna trwa
Odpisz