Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BartoliniMg

9 lutego 2024, 15:23

wdym przecież niemcy kierują unią

Avatar Darwidx

9 lutego 2024, 17:31

@BartoliniMg: To są rolnicy a nie rządy.

Avatar Grewest

9 lutego 2024, 18:25

@BartoliniMg: Niemcy mają największą populacje w UE i to sprawia że mają dużą siłę głosu. Ale potrzebują głosów innych państw.

Aby wprowadzić większość praw to potrzebujesz poparcia 55% rządów państw(reprezentujące co najmniej 65% populacji UE) musi to poprzeć. + jeszcze musi się zgodzić Parlament Europejski*.

W Europejskim banku centralnym. 5 największych gospodarek dysponuje 4 głosami, a reszta(14 państw) dysponuje 11 głosami. Co miesiąc 1 państwo z największych gospodarek nie głosuje, i 3 państwa z mniejszych gospodarek nie głosują. Co trochę faworyzuje Niemców w ustalaniu polityki pieniężnej, ich przedstawiciela nie będzie przez 2 miesiące w radzie na rok, a przedstawiciela mniejszych krajów nie będzie przez 3 miesiące na rok.

*w którym mniejsze państwa mają więcej członków niż by to wynikało z arytmetyki.

Avatar Darwidx

9 lutego 2024, 18:37

@Grewest: Polska będąca 6 gospodarką w UE: XD

Avatar Hacjul

10 lutego 2024, 12:02

@Darwidx: co nam z 6 gospodarki skoro mamy marionetkowy rząd

Avatar RobloxAlusiek

13 lutego 2024, 14:56

@Hacjul: Donald Tusk ze swoją ekipą pracują dla Niemiec.

Avatar RobloxAlusiek

13 lutego 2024, 21:00

@Darwidx: 6 gospodarka Europy?
Myślałem że jesteśmy daleko w tyle i w rankingu światowym jesteśmy lepsi tylko od Zimbabwe, Sudanu i jakichś innych Etiopi.

Avatar Darwidx

13 lutego 2024, 21:02

@RobloxAlusiek: No jesteśmy za Niemcami, Francją, Włochami, Niderlandami i Hiszpanią, ale to w UE, w Europie jesteśmy na 9 miejscu.

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2024, 16:04

Chlebka nie ma, bo siać zborza się nie opłaca

Avatar Borkacz

9 lutego 2024, 15:56

contrybol

Avatar Leszy

8 lutego 2024, 05:01

Jajecznica to jedno z dań które nieważne jak zrobię lub ktoś to i tak smakuje obrzydliwie.

Avatar Schabowy_nie_mielony

8 lutego 2024, 10:55

@Leszy: wystarczy nie srać na patelnie

Avatar Leszy

9 lutego 2024, 15:14

@Schabowy_nie_mielony: I co tak to będziesz jadł niewdzięczniku?

Avatar Boberek00

7 lutego 2024, 21:32

Kucharka se dodaj

Avatar rozwalgo

7 lutego 2024, 21:44

@Boberek00: Gdzie Kucharek, tam nie ma co jeść

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Jakby trochę nie fair

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Przerwa na herbatkę

Co za przypadek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka