Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lampka_nocna

13 października 2020, 18:25

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2019, 10:09

Ta kobieta po srodku

Avatar Gaiaphage

20 marca 2019, 16:13

Zgadzam się

Avatar emilian02

27 maja 2019, 17:52

@Gaiaphage: kto wam powiedział że to kobieta?

Avatar Gaiaphage

27 maja 2019, 20:36

@emilian02: OK, niech będzie, osobnik z piersiami powinien iść się przebrać. Lepiej?

Avatar emilian02

27 maja 2019, 22:01

@Gaiaphage: ja nie mam nic przeciwko nazywaniem osobnika 2 z lewej kobietą, ale lepiej zakładać najgorsze niż się później zawieść

Avatar Marchewka2222

10 lipca 2014, 11:11

Osoba nr 2

Avatar emilian02

27 maja 2019, 17:53

@Marchewka2222: kurde, słabą ocenę dostałeś

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2019, 19:41

Ostatni koleś, wygląda jakby to ubrał na poważne, pierwszy do dobra parodia cosplayu, a pani robi dobry cosplay

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2014, 10:01

no właśnie, co by powiedziała rodzina tej kobiety :/

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2014, 11:00

To Japonia jest rodzina byłaby z niej dumna ;_;

Avatar dahaka01

10 lipca 2014, 16:47

Idę o zakład że ten po lewej to jej ojciec albo starszy brat

Avatar ant3k

7 października 2018, 20:27

@dahaka01: *Alan z KacVegas

Avatar OLusiaKotusia13

22 grudnia 2016, 19:07

Tak... Ta po środku XDDDDDDD

Avatar HEBT1

26 stycznia 2016, 16:50

No właśnie niech ta dziewczyna się przebierze :p

Avatar Mnich1

10 lipca 2014, 14:37

Tak to powinny się nosić kobiety na ulicach ! Ale nie deski ! Deski powinny być w piecu :)

Avatar slenderr

10 lipca 2014, 12:46

ta dziewczyna powinna się przebrać. albo co najmniej ubrać...

Avatar pawlo11

Edytowano - 10 lipca 2014, 12:45

ten facet z tyłu

Avatar Apode

10 lipca 2014, 11:49

To jest cosplay z anime o nazwie Kill la kill, jakby ktoś nie wiedział

Avatar anesta

10 lipca 2014, 11:27

ten z tyłu bez kostiumu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Zdeklasowani znowu

Hobby dla faceta

Deal życia

Ikony

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka