Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Tymi się chodzi
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2024, 23:35
A ja lubię faworki...
Odpisz
10 lutego 2024, 11:50
@Piket: bo są prawilne
Odpisz
10 lutego 2024, 14:15
@Hacjul: CHRUSTY Z...Y
Odpisz
14 lutego 2024, 23:17
@Piket: Mam tak samo. Nie lubię pączków z dżemem, ale z kremem i czekoladą i orzeszkami są pyszne.
Odpisz
15 lutego 2024, 07:57
@Kargon: CHRUSTEM TO SIĘ W PIECU ROZPALA
Odpisz
15 lutego 2024, 17:24
@Schabowy_nie_mielony: pchasz się w gips kolego
Odpisz
9 lutego 2024, 22:19
świry z sekty to powinno być zdjęcie "pąćzka" ekipy
Odpisz
12 lutego 2024, 17:09
@Elmario1234: Nie pączka tylko pąćzka? Z ć zamiast c?
Odpisz
12 lutego 2024, 20:48
@RobloxAlusiek: sorry pączka* litrówka
Odpisz
12 lutego 2024, 17:10
Świry z Sekty mają najlepsze pączki.
Odpisz
12 lutego 2024, 08:10
Hot take, świry z sekty są lepsze dla mnie niż stary i nowy obóz.
Odpisz
10 lutego 2024, 18:44
Lubię Nowy Obóz i świry z sekty. Nie lubię jak pączek mi się sypie
Odpisz
8 lutego 2024, 15:37
Stary Obóz najlepszy
Odpisz
8 lutego 2024, 15:38
@PolishDestroyer: K*rwa, oczywiście że tak.
Odpisz
8 lutego 2024, 15:39
@PolishDestroyer: Tylko nowy obóz
Odpisz
8 lutego 2024, 15:40
@PolishDestroyer:
Odpisz
9 lutego 2024, 23:03
@Boberek00: Nie liczy się obóz, a wnętrze i wartości pączka, mianowicie czy to budyń czy te podnadzienie różane hatfu
Odpisz
10 lutego 2024, 14:19
@Szpieg_z_Wenus: ja zjem wszystkie pączki jakie mi dadzą, ja nie jestem wybredny
Odpisz
10 lutego 2024, 13:55
zjadłem w czwartek 7 starych obozów z dodatkiem chrupiących kości kopaczy i cieni
Odpisz
10 lutego 2024, 01:00
Bandyci Quentina to z kolei resztka ciasta co pójdzie na podpłomyki
Odpisz
9 lutego 2024, 22:38
Co to jest to ostatnie wyglądające podobnie do gówna?
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2024, 20:16
Uważam, iż Nowy Obóz oraz Stary Obóz powinny stanąć ramię w ramię w walce z heretykami z sekty
Odpisz
8 lutego 2024, 16:42
Niby nowy obóz
Ale ciągnie do sekty...
Odpisz
8 lutego 2024, 17:05
@MemyLubieMemy: Koneser nie idź tą drogą
Odpisz
8 lutego 2024, 17:07
Pamiętam jak w zeszłym roku kupiliśmy z ziomkiem 20 sztuk tych najtańszych donutów z biedry.
Ale szczerze mam koło szkoły pączkarnię z wieloma dobrymi smakami więc zostaję w nowym obozie
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2024, 17:16
@MemyLubieMemy: Ja przez swoją chorobę nawet pączków nie jem, chociaż pewnie sam bym kupował te najtańsze jakbym miał okazję
Odpisz
8 lutego 2024, 17:20
Jeśli mam być szczery jadłem dziś pierwszy raz pączka od jakiś 5 miesięcy.
Po prostu od poprzedniego tłustego czwartku jakoś przestałem lubić bardzo tak tłuste jedzenie + od jakiegoś czasu jem zdrowo i niskokaloryczne więc tym bardziej nie jem takich rzeczy
Odpisz
8 lutego 2024, 17:34
@MemyLubieMemy: Ja wpierdzielam słodkości i często też tłuste jedzenie, a później się dziwię, że ważę 80 kilogramów, będę musiał sobie zrobić miesiąc albo dwa wyrzeczeń, ale to jeszcze nie teraz
Odpisz
8 lutego 2024, 17:36
No to ja w szczytowym. Momencie miałem 78 kilo w wieku 15 lat.
Byłem kwadratowym klocem.
Ale już nie jestem 👍
Odpisz
8 lutego 2024, 17:38
@MemyLubieMemy: Niedługo kończę 24 lata, mam może ze 167 cm wzrostu, kwadratowy nie jestem, u mnie bardziej tylko brzuch odstaje
Odpisz
8 lutego 2024, 17:41
Trochę cardio, lekkie ograniczenie kalorii i nie jest to ciężkie.
Jak tylko się na to zdecydujesz dasz radę na spokojnie
Odpisz
8 lutego 2024, 17:52
@MemyLubieMemy: Myślę, że to podczas wylatywania z gniazda, niestety dość ciężko mi to wychodzi, ale przynajmniej pracuję i zarabiam na siebie
Odpisz
8 lutego 2024, 18:23
To duży plus
Chociaż wsm pomyślał bym na twoim miejscu nad kateringiem.
Chociaż to musiałyś podliczyć czy nie będzie to zbyt dyże obciążenie finansowe
Odpisz
8 lutego 2024, 18:32
@MemyLubieMemy: Nie chcę kateringu, bo jestem na diecie bezglutenowej, a nie widziałem nigdzie takiego kateringu
Odpisz
8 lutego 2024, 16:10
Proste nowy obóz,bo pudrem zawsze się upie....e przy jedzeniu w przeciwieństwie do lukru
Odpisz
8 lutego 2024, 16:28
@Dyzer: Po lukrze będziesz się lepić
Odpisz
8 lutego 2024, 16:30
To se wyliże palce i po problemie ,szach-mat
Odpisz
8 lutego 2024, 16:36
@Dyzer: Z pudru możesz się przetrzeć. Żadne szach mat Dyziek
Odpisz
8 lutego 2024, 17:03
Niech to szlag
Odpisz
8 lutego 2024, 16:25
Dobre porównanie
Odpisz
8 lutego 2024, 15:47
Nie wierzę że to mówię, ale wybieram Nowy Obóz
Odpisz
8 lutego 2024, 15:42
Ok, czyli teraz wiem, że nowy obóz najlepszy nigdy nie grając w Gothica.
Odpisz