Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Piket

9 lutego 2024, 23:35

A ja lubię faworki...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Schabowy_nie_mielony

15 lutego 2024, 07:57

@Kargon: CHRUSTEM TO SIĘ W PIECU ROZPALA

Avatar Kargon

15 lutego 2024, 17:24

@Schabowy_nie_mielony: pchasz się w gips kolego

Avatar Elmario1234

9 lutego 2024, 22:19

świry z sekty to powinno być zdjęcie "pąćzka" ekipy

Avatar RobloxAlusiek

12 lutego 2024, 17:09

@Elmario1234: Nie pączka tylko pąćzka? Z ć zamiast c?

Avatar Elmario1234

12 lutego 2024, 20:48

@RobloxAlusiek: sorry pączka* litrówka

Avatar RobloxAlusiek

12 lutego 2024, 17:10

Świry z Sekty mają najlepsze pączki.

Avatar Papasmerf44

12 lutego 2024, 08:10

Hot take, świry z sekty są lepsze dla mnie niż stary i nowy obóz.

Avatar Anantashesha

10 lutego 2024, 18:44

Lubię Nowy Obóz i świry z sekty. Nie lubię jak pączek mi się sypie

Avatar PolishDestroyer

8 lutego 2024, 15:37

Stary Obóz najlepszy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Szpieg_z_Wenus

9 lutego 2024, 23:03

@Boberek00: Nie liczy się obóz, a wnętrze i wartości pączka, mianowicie czy to budyń czy te podnadzienie różane hatfu

Avatar Rayman122

10 lutego 2024, 14:19

@Szpieg_z_Wenus: ja zjem wszystkie pączki jakie mi dadzą, ja nie jestem wybredny

Avatar StaryBubel

10 lutego 2024, 13:55

zjadłem w czwartek 7 starych obozów z dodatkiem chrupiących kości kopaczy i cieni

Avatar AxonDeHudin

10 lutego 2024, 01:00

Bandyci Quentina to z kolei resztka ciasta co pójdzie na podpłomyki

Avatar Lucasss

9 lutego 2024, 22:38

Co to jest to ostatnie wyglądające podobnie do gówna?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 lutego 2024, 20:16

Uważam, iż Nowy Obóz oraz Stary Obóz powinny stanąć ramię w ramię w walce z heretykami z sekty

Avatar MemyLubieMemy

8 lutego 2024, 16:42

Niby nowy obóz
Ale ciągnie do sekty...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar MemyLubieMemy

8 lutego 2024, 18:23

To duży plus
Chociaż wsm pomyślał bym na twoim miejscu nad kateringiem.
Chociaż to musiałyś podliczyć czy nie będzie to zbyt dyże obciążenie finansowe

Avatar
R0LLER

8 lutego 2024, 18:32

@MemyLubieMemy: Nie chcę kateringu, bo jestem na diecie bezglutenowej, a nie widziałem nigdzie takiego kateringu

Avatar Dyzer

8 lutego 2024, 16:10

Proste nowy obóz,bo pudrem zawsze się upie....e przy jedzeniu w przeciwieństwie do lukru

Avatar
R0LLER

8 lutego 2024, 16:28

@Dyzer: Po lukrze będziesz się lepić

Avatar Dyzer

8 lutego 2024, 16:30

To se wyliże palce i po problemie ,szach-mat

Avatar
R0LLER

8 lutego 2024, 16:36

@Dyzer: Z pudru możesz się przetrzeć. Żadne szach mat Dyziek

Avatar Dyzer

8 lutego 2024, 17:03

Niech to szlag

Avatar Tatar2137

8 lutego 2024, 16:25

Dobre porównanie

Avatar wiedeni

8 lutego 2024, 15:47

Nie wierzę że to mówię, ale wybieram Nowy Obóz

Avatar Darwidx

8 lutego 2024, 15:42

Ok, czyli teraz wiem, że nowy obóz najlepszy nigdy nie grając w Gothica.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Tymi się chodzi

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka