Odwalcie się ode mnie, nie pobiorę tej gry
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
Nie znoszę kleszczy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Należy się za piękne oczy
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2024, 07:09
Jest to w ogóle legalne?
Odpisz
16 lutego 2024, 15:40
@PanPiekarnik: większość ocen to coś takiego
Odpisz
26 maja 2025, 16:08
@Rebelian_Chaosu: Z czego 100% to ściema i absurd, a jakieś 40% jest całkiem śmieszne
Odpisz
12 lutego 2024, 21:13
Cierpię na to samo
Odpisz
12 lutego 2024, 14:36
Hero wars ma najgorsze reklamy. Większego główna nie widziałem
Odpisz
10 lutego 2024, 10:44
Myślałam że w to grają głównie dziesięciolatki
A okazuje się że też połowa mojego rocznika xD (to już liceum)
Odpisz
11 lutego 2024, 08:01
Miże mentalnie są na poziomie 10 latków.
Infatylizacja pokolenia w końcu istnieje.
Odpisz
12 lutego 2024, 08:59
U mnie tak samo
Odpisz
12 lutego 2024, 12:41
U mnie wszyscy chłopacy grają za to w clash of clans na przerwach.
Odpisz
10 lutego 2024, 14:32
Brawl stars pownno być zakazane
Odpisz
10 lutego 2024, 12:42
Przecież w brawl stars nie ma reklam...
Odpisz
10 lutego 2024, 10:24
Po co pomijasz
Odpisz
10 lutego 2024, 10:24
Jak możesz mieć adblocka
Odpisz
10 lutego 2024, 09:50
Brawl stars nie jest takie złe
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2024, 09:54
Brawl Stars to tragedia, zwłaszcza reklamy
Odpisz
12 lutego 2024, 09:16
miałem to samo 4 miesiące temu, myślałem że to jest dla 5 latków i tylko wtedy chce się grać. Ale okazało sie że każdy w mojej szkole gra w to, a nawet starsze roczniki.
Odpisz
16 lutego 2024, 07:10
kiedyś grałem w Brawl Stars ale potem wychodowałem drugą komórkę mózgową
Odpisz