Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiekarnik

16 lutego 2024, 07:09

Jest to w ogóle legalne?

Avatar Rebelian_Chaosu

16 lutego 2024, 15:40

@PanPiekarnik: większość ocen to coś takiego

Avatar Traktor_is_back

26 maja 2025, 16:08

@Rebelian_Chaosu: Z czego 100% to ściema i absurd, a jakieś 40% jest całkiem śmieszne

Avatar Raptors210

12 lutego 2024, 21:13

Cierpię na to samo

Avatar dopefish

12 lutego 2024, 14:36

Hero wars ma najgorsze reklamy. Większego główna nie widziałem

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2024, 10:44

Myślałam że w to grają głównie dziesięciolatki
A okazuje się że też połowa mojego rocznika xD (to już liceum)

Avatar Leszy

11 lutego 2024, 08:01

Miże mentalnie są na poziomie 10 latków.
Infatylizacja pokolenia w końcu istnieje.

Avatar Moj_komputer_to_ziemniak

12 lutego 2024, 08:59

U mnie tak samo

Avatar Szpieg_z_Wenus

12 lutego 2024, 12:41

U mnie wszyscy chłopacy grają za to w clash of clans na przerwach.

Avatar Waldemir50

10 lutego 2024, 14:32

Brawl stars pownno być zakazane

Avatar MichalGo27

10 lutego 2024, 12:42

Przecież w brawl stars nie ma reklam...

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2024, 10:24

Po co pomijasz

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2024, 10:24

Jak możesz mieć adblocka

Avatar
Konto usunięte

10 lutego 2024, 09:50

Brawl stars nie jest takie złe

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 lutego 2024, 09:54

Brawl Stars to tragedia, zwłaszcza reklamy

Avatar Rebelian_Chaosu

12 lutego 2024, 09:16

miałem to samo 4 miesiące temu, myślałem że to jest dla 5 latków i tylko wtedy chce się grać. Ale okazało sie że każdy w mojej szkole gra w to, a nawet starsze roczniki.

Avatar PanPiekarnik

16 lutego 2024, 07:10

kiedyś grałem w Brawl Stars ale potem wychodowałem drugą komórkę mózgową

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Leszy
Dodane przez: Leszy

Były nóżki, nie ma nóżek

Przerwa na herbatkę

Nie znoszę kleszczy

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Należy się za piękne oczy

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka