Przez długi czas mieszkałem we wiosce pod Grodziskiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Rel
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2024, 14:15
J...ć zieloną górę
Odpisz
14 lutego 2024, 08:18
@DorjanOllo: i Grodzisk
Odpisz
12 lutego 2024, 10:31
Ej k...a, ale to jest większa wieś
Odpisz
12 lutego 2024, 10:33
@szimio: to jest miasto powiatowe
Odpisz
12 lutego 2024, 10:35
no wiem, i nawet stację kolejową mamy
Odpisz
12 lutego 2024, 10:36
@szimio: wiem - WKD
Odpisz
12 lutego 2024, 10:58
PKP też lol
Odpisz
13 lutego 2024, 22:26
@szimio: nie, to gniazdo emo ludzi
Odpisz
12 lutego 2024, 13:05
Nierealistyczne nikt nie chce mieć kolegów z tfu warszawy
Odpisz