Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzykrotny T
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2024, 14:08
ja mam jedną :(
Odpisz
15 lutego 2024, 15:29
@Xol1mn3c_: Ty chory poj....! Jak możesz?
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2024, 17:02
@Xol1mn3c_: Xol1mn3c_ pokażesz?
Odpisz
15 lutego 2024, 19:04
@Xol1mn3c_: Ja też...
Odpisz
15 lutego 2024, 21:42
@ty1an_yt: Wiem... Ale dowiedziałem się o tym po 2 latach
Odpisz
15 lutego 2024, 21:42
@Tropicoplayer: co?
Odpisz
16 lutego 2024, 08:51
@Xol1mn3c_: no świnkę, czy pokażesz?
Odpisz
16 lutego 2024, 14:24
@Tropicoplayer: za kilka dni bo konto Świeże i nie mogę wysyłać zdjęć
Odpisz
16 lutego 2024, 14:26
@Xol1mn3c_: dziękować
Odpisz
17 lutego 2024, 19:07
@Tropicoplayer:
Odpisz
17 lutego 2024, 20:07
@Xol1mn3c_: piękna
Odpisz
25 lutego 2025, 14:58
@Xol1mn3c_: ja też mam jedną
Odpisz
26 kwietnia 2025, 18:07
@eugeniusz_krab_220: to dawaj pokaż
Odpisz
26 kwietnia 2025, 18:08
@Tropicoplayer:
Odpisz
26 kwietnia 2025, 18:08
@eugeniusz_krab_220: fajna
Odpisz
27 kwietnia 2025, 12:39
@Xol1mn3c_: już nie żyje [*]
Odpisz
27 kwietnia 2025, 13:17
@Xol1mn3c_: [*]
Odpisz
15 lutego 2024, 15:41
Czyli jak jedna z dwóch ci zdechnie, to masz prawny obowiązek kupić kolejną. A potem znowu kolejną. I tak w nieskończoność. Jedynym sposobem na uwolnienie się od świnek morskich jest sprzedanie ich komuś.
Odpisz
15 lutego 2024, 16:01
@BencV: Zamiast dokupywać w nieskończoność możesz wziąć szynszylę, myszoskoczka albo coś jeszcze się znajdzie
Odpisz
16 lutego 2024, 03:04
@BencV: Albo oddać do adopcji, z rigczem.
Odpisz
16 lutego 2024, 06:13
@BencV: nie pisali ze jedzenie ich jest nielegalne...
Odpisz
19 lutego 2024, 00:35
@SCP_173: Ty! Jak uciekłeś?!
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2024, 03:03
Z królikami jest podobnie. Za to chomiki są samotnikami i nie powinny być razem.
Odpisz
15 lutego 2024, 15:40
Szwajcaria jak zwykle z bazą i rigczem
Odpisz
14 lutego 2024, 12:58
Ciekawostka:
Na Ekwadorze się z tym zgadzają.
Jedną nikt się nie naje
Odpisz
14 lutego 2024, 12:14
Mam przygotowanych parę następnych części.
Jaką częstotliwość wstawiania wolicie?:
1. Dziennie - coś a'la status
2. Co parę godzin
Odpisz
14 lutego 2024, 12:17
codziennie ,bo się zrobi z tego kupa jak za często będzie
Odpisz
14 lutego 2024, 12:18
Mimo wszystko opcja numer 1, bo numer 2 może szybciej zaginąć, niby będzie o sobie przypominać, że istnieje, ale wiesz to będzie trochę natrętne i będą specjalnie dawać w dół
Odpisz
14 lutego 2024, 12:20
@czarnasciana: , @R0LLER: Dobra, w takim razie część 3 jutro.
Odpisz
14 lutego 2024, 12:20
Opcja pierwsza
Odpisz