Obchodziliście walentynki czy dzień singla?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Północne Węgry
Fajnie że odpowiedzieli
Równi i równiejsi
Co za przypadek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2024, 17:59
Nwm spóźnione wesołych Walentynek
Odpisz
15 lutego 2024, 18:04
@wiedeni: Wiedeń, jesteśmy na Jeja. Zastanów się nad tym, co napisałeś
Odpisz
16 lutego 2024, 18:08
@rumcajschr: rumcajs, nie obrażaj się.
Odpisz
15 lutego 2024, 18:01
Ja tam nie obchodzę walentynek
Odpisz
16 lutego 2024, 17:17
bo nie masz z kim?
Odpisz
16 lutego 2024, 17:27
@Memiorz_z_Rosji: to też
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2024, 17:25
Cóż, jeszcze kilka tygodni temu nie mogłem doczekać się walentynek.
Ale jak widać w tym roku pisany mi był dzień Singla.
Popie....ona sprawa po prostu.
Odpisz
16 lutego 2024, 17:21
To był dzień chorych na padaczkę a nie jakieś walętynki
Odpisz