Nie rozumiem sensu bycia dumnym ze swojego kraju. Z czego masz być dumny? Zrobiłeś coś dla tego kraju? Stworzyłeś go może? Ja rozumiem jak dumny z kraju jest na przykład dajmy na to jakiś polityk, który ze swoim rządem postawił gospodarkę na nogi lub zrobił coś w tym stylu. Ale sporo ludzi którzy tak robią to zrobili dla kraju tyle, że się w nim urodzili (czyli nic) i z tego tytułu są dumni. Taka sama logika jak bycie dumnym z niebieskich oczu czy ciemnych włosów. Jaki miałeś na to wpływ? Żaden. Więc nie ma powodu do dumy.
@ptasznik5: Kupuję w 100% kapitałowo polskich sklepach, płacę podatki, nie głosuję na żadną partię polityczną, będę głosował jak się znajdzie jakaś, złożona z czystych rasowo Polaków(obecnie większość to niemco-żydzi, polako-żydzi, lub ruso-żydzi), jako centrowiec uważam lewicę jak i prawicę za takie samo zło.
Jeszcze Polska wstanie z kolan, tako rzecze naród Polan.
@ptasznik5: nie ma czegoś takiego jak partia "propolska" każda grupa ludzi w tym kraju ma różne interesy. Które mniej lub bardziej reprezentuje dana partia.
Komentarze
Odśwież18 lutego 2024, 12:37
płacę podatki
Odpisz
18 lutego 2024, 09:10
Nie rel, nienawidzę tego kraju
Odpisz
18 lutego 2024, 00:52
Nie rozumiem sensu bycia dumnym ze swojego kraju. Z czego masz być dumny? Zrobiłeś coś dla tego kraju? Stworzyłeś go może? Ja rozumiem jak dumny z kraju jest na przykład dajmy na to jakiś polityk, który ze swoim rządem postawił gospodarkę na nogi lub zrobił coś w tym stylu. Ale sporo ludzi którzy tak robią to zrobili dla kraju tyle, że się w nim urodzili (czyli nic) i z tego tytułu są dumni. Taka sama logika jak bycie dumnym z niebieskich oczu czy ciemnych włosów. Jaki miałeś na to wpływ? Żaden. Więc nie ma powodu do dumy.
Odpisz
18 lutego 2024, 00:02
Zabijam każdego Niemca i ruska pamiętając drugą wojnę
Odpisz
17 lutego 2024, 23:12
Place podatki
Odpisz
16 lutego 2024, 10:17
Zrywam flagi banderowców i unii europejskiej
Odpisz
17 lutego 2024, 23:06
@Zelka_Pl:
<zrywa żółto-niebieską flagę>
Tymczasem wszyscy mieszkańcy Opola:....
Odpisz
18 lutego 2024, 08:52
@Zelka_Pl: słusznie, tak się właśnie powinni zachowywać rosyjscy patrioci
Odpisz
16 lutego 2024, 11:33
Kupuję w Polskich sklepach, płacę podatki l głosuję na jedyną pro-Polską partię w sejmie oraz walczę z lewactwem
Ciężko w czasie pokoju coś więcej robić jeśli nie jest się bogatym
Odpisz
16 lutego 2024, 13:02
@ptasznik5: Jeśli chodzi o partię PO
1. Jest niemieckie
2. Ma koalicję z lewicą
Odpisz
16 lutego 2024, 13:50
@Waldemir50: dlatego napisałem Pro-Polską lol
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2024, 16:40
@Waldemir50: On jest konfederatą (chyba)
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2024, 20:28
@ptasznik5: jesteś za Jedyną Racją?
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2024, 21:16
@Darwidx: albo to albo PiS to jedyne partię które nie mają koalicji z Lewica.
Więc tylko na nie może głosować z tego co powiedział
Odpisz
17 lutego 2024, 22:30
@ptasznik5: Kupuję w 100% kapitałowo polskich sklepach, płacę podatki, nie głosuję na żadną partię polityczną, będę głosował jak się znajdzie jakaś, złożona z czystych rasowo Polaków(obecnie większość to niemco-żydzi, polako-żydzi, lub ruso-żydzi), jako centrowiec uważam lewicę jak i prawicę za takie samo zło.
Jeszcze Polska wstanie z kolan, tako rzecze naród Polan.
Odpisz
17 lutego 2024, 23:04
@ptasznik5: nie ma czegoś takiego jak partia "propolska" każda grupa ludzi w tym kraju ma różne interesy. Które mniej lub bardziej reprezentuje dana partia.
Odpisz
17 lutego 2024, 22:21
Rel
Odpisz
17 lutego 2024, 21:40
Zapłaciłem podatek VAT przy kupnie chleba
Odpisz
17 lutego 2024, 20:48
A co ma zrobić
Odpisz
16 lutego 2024, 09:52
A ja mam odwrotnie, w zasadzie nie czuję jakiegoś przywiązania do Polski czy nie czuję jakiegoś patriotyzmu
Odpisz
16 lutego 2024, 12:01
@Senedrom2: Rel
Mówiąc szczerze to powoli zwracam się w stronę kosmopolityzmu
Odpisz
16 lutego 2024, 14:38
@Alfa7: Znaczy ja nie idę w tą stronę, nie czuję przywiązania do żadnego konkretnego kraju ale też nie bawię się w hasła kosmopolitystyczne
Odpisz
17 lutego 2024, 20:48
@Alfa7: ja to często czuję akurat się jako Euronacjonalista
Odpisz
16 lutego 2024, 10:37
Najlepsze co możesz zrobić dla kraju to iść na wybory
Odpisz
16 lutego 2024, 10:40
@rozwalgo: Wystarczy rozwijać gospodarke kraju i pomagać obywatelom czasem w formie wolontariatu. Politycy do gazu
Odpisz
16 lutego 2024, 09:18
Płaci podatki np, żyje ponad poziomem socjalu
Odpisz
16 lutego 2024, 08:22
i tak najlepsze są te sebiksy które przez większość roku działają jedynie na szkodę państwa
Odpisz
16 lutego 2024, 08:28
Ale za to taki sebix elegancko oklepie po mordzie kibica Lecha
Odpisz