Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2024, 21:08
i trzeba było sądu najwyższego by to stwierdzić?
Odpisz
16 lutego 2024, 21:11
@Neoneq:
Odpisz
16 lutego 2024, 21:11
@hyena11: jak to się odnosi do komentarza?
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2024, 21:14
@Neoneq: Że nie wykazałeś się tutaj tą wyrozumiałością i wybaczeniem jakie przed chwilą miałeś do zwyrodnialców.
Odpisz
16 lutego 2024, 21:14
@hyena11: Możesz kochać wszystkich, ale zawsze sam powinieneś być na pierwszym miejscu
A kiedy ktoś robi coś złego to powinien ponieść konsekwencje swoich czynów, nawet jeśli jest kochany
Odpisz
16 lutego 2024, 21:15
@DorjanOllo: Kochanie wszystkich to największa głupota jaka może być.
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2024, 21:15
@hyena11: wybaczenie i zrozumienie to co innego niż odpuszczenie kary
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2024, 21:18
@hyena11: Z całym szacunkiem ale trochę to wygląda jakbyś chciała się przyj...ć o cokolwiek,i czekała na powód ku temu
Odpisz
16 lutego 2024, 21:19
@Neoneq: Ja rozumiem posiadanie mózgu królika ale jak przebaczanie wszystkim to zdrajcom również.
Odpisz
16 lutego 2024, 21:19
@hyena11: Oczywiście że tak, napisałem po prostu że tak można
Odpisz
16 lutego 2024, 21:20
@hyena11: po prostu lubisz nienawidzić ludzi
Odpisz
16 lutego 2024, 21:21
@Dyzer: Wytknięcie komuś hipokryzji nie jest szukaniem okazji. Ja rozumiem, że ty monta lubisz ale to twój problem, że ci to tak wygląda.
Odpisz
16 lutego 2024, 21:21
@Neoneq: Powiedział dosłownie mizogin.
Odpisz
16 lutego 2024, 21:22
@hyena11: znam się na nienawiści więc wiem nie?
Odpisz
16 lutego 2024, 21:23
@Neoneq: Ty się z pewnością znasz.
Odpisz
16 lutego 2024, 21:24
@hyena11: więc wiem czemu chcesz nienawidzić
Po prostu nie masz miłości
Odpisz
16 lutego 2024, 21:25
@Neoneq: NAZIOL FASZOL ANTYSEMITA
Odpisz
16 lutego 2024, 21:26
@Neoneq: K...a też ma miłość do wszystkich.
Odpisz
16 lutego 2024, 21:26
@hyena11: przecież walsnie mówisz że nie masz
Odpisz
16 lutego 2024, 21:27
zajebiste
Odpisz
16 lutego 2024, 21:27
@Neoneq: No właśnie przecież mówisz, że masz.
Odpisz
19 lutego 2024, 11:31
@hyena11: Zdradliwe i zdradliwych należy dyscyplinować. I cały majątek powinien zostać u zdradzonego. Ogólnie sąd powinien w sprawach bez winy gdy nie ma intercyzy przyznawać 80% majątku oraz opiekę nad dzieckiem facetowi. Faceci są mniej mściwi więc jest mniejsze ryzyko alienacji rodzicielskiej. Oczywiście prawo powinno też karać alienatorów - niezależnie od płci.
Odpisz
19 lutego 2024, 21:16
Wiem że ludzie w Polsce lubią krytykować Niemcy ale w tym przypadku tam akurat jest lepiej i powinno być tak samo w Polsce.
Czytuję "Według niemieckiego ustawodawstwa dziecko ma prawo do kontynuacji kontaktów z rodzicami nawet po ich separacji czy rozwodzie. Zarówno matka jak i ojciec – niezależnie u kogo dziecko po rozstaniu rodziców żyje – mają oprócz prawa również obowiązek utrzymywania z nim kontaktów"
Odpisz
19 lutego 2024, 13:37
Jak to "większość"? To znaczy że nawet jak kobieta zdradzi to I tak coś będzie miała?
Odpisz
19 lutego 2024, 20:43
@Polakowaty: no bez kitu nie pozdrawiam takich kobiet 👎👎👎
Odpisz
19 lutego 2024, 10:59
A powinien cały, to samo jak jest przemoc, ten co bije traci wszystko, nawet jeśli w papierach to jego.
Która strona zdradzi - traci wszystko
Odpisz
19 lutego 2024, 09:49
Ale jak to moja wina wysoki sądzie? Zaniedbywał mnie
Odpisz
19 lutego 2024, 09:05
Raczej cały
Odpisz