Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2014, 17:31

W 14 sekundzie słychać strzały!

Avatar anamaria2002

14 lipca 2014, 17:42

Gify nie mają dźwięku lepiej sprawdź co się dzieje na zewnątrz.

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2014, 18:05

@anamaria2002: -.- nie rozumiesz dziecko?

Avatar anamaria2002

14 lipca 2014, 18:15

nie i nie jestem dzieckiem

Avatar rakso

29 grudnia 2014, 13:19

@anamaria2002: 12 lat - tak, jesteś

Avatar anamaria2002

29 grudnia 2014, 14:19

@rakso: Jestem nastolatką. -.-

Avatar rakso

29 grudnia 2014, 15:18

@anamaria2002: Ta, masz naście lat, to już nie dziecko, jesteś taka dorosła xD
Dziecko - w podstawowym znaczeniu młody człowiek, który nie osiągnął jeszcze pełnej dojrzałości (nawet do 25 roku życia - PEŁNA dojrzałość to także dojrzałość psychiczna).
W innym znaczeniu dziecko to także syn lub córka, niezależnie od jego aktualnego wieku i stopnia dojrzałości.
Jeśli chodziło Ci o dzieciństwo (okres w rozwoju człowieka) to trwa ono do 12-14 roku życia WŁĄCZNIE.

Więc tak, jesteś dzieckiem.
Inna sprawa, że w kontekście w jakim użył tego określenia Skorpion55050 oznacza ono raczej osobę mniej dojrzałą i/lub głupszą od osoby je wypowiadającej. Osoba która używa bzdurnego nawiązania do wydarzeń sprzed 4 lat oraz ma na swoim koncie taką datę urodzenia - dzień i miesiąc prawdopodobnie prawdziwe, rok '69 (zapewne gimbus mający bekę z czegokolwiek co można dwuznacznie zrozumieć) - nie powinna stosować tego wyrażenia w takim znaczeniu.

Avatar minecraft007

30 grudnia 2014, 22:11

@rakso: Trzeba by pomyśleć teraz kto mądrzejszy ja czy anamaria2002 :D

Avatar rakso

30 grudnia 2014, 22:14

@minecraft007: OK, but... Why?

Avatar Karso21Respawn

14 lipca 2014, 16:28

Poczekajcie do ok. 4 minuty ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przerwa na herbatkę

Ładne rzeczy

Były nóżki, nie ma nóżek

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka