Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

25 listopada 2021, 18:03

Ale jakie NASA?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Tomasz1977

15 sierpnia 2022, 20:14

@Terno86_: krótko mówiąc, prowadzisz wykopaliska, losowe memy?

Avatar Terno86_

15 sierpnia 2022, 21:47

Avatar BahuzankaPL

17 czerwca 2017, 08:49

Ich internet to już można w Terabajtach liczyć :P

Avatar Foxyjumpscare

5 kwietnia 2018, 19:33

Avatar chomusuke

30 stycznia 2019, 18:37

@BahuzankaPL: terabitach*

Avatar BahuzankaPL

31 stycznia 2019, 18:51

@chomusuke: A to sorki

Avatar Nuzjn

2 grudnia 2019, 12:28

@chomusuke: teraBITCHach

Avatar NuQQetS

27 listopada 2018, 21:01

92?

Avatar Jurek_Kiler

14 lipca 2014, 11:32

Nasa nie korzysta czasem z sieci wewnętrznej?

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2017, 22:14

@Jurek_Kiler: prawda

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2017, 22:14

I mają 91GB/s

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2016, 20:53

Tb*

Avatar kamil10201

18 października 2015, 17:33

10 yettabytów na 1 godzinę.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 lipca 2014, 16:58

Internet bazujący na nowej technologii laserowej. Ok. 1 000 000 gb/s

Avatar Tomasz95

Edytowano - 19 lipca 2015, 15:04

1 PB? I jeśli można wiedzieć skąd takie informacje?

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2015, 16:41

@Tomasz95: Napisałem to ponad rok temu, czego ty oczekujesz? Z jakiejś gazety.

Avatar Tomasz95

19 lipca 2015, 15:04

Wojsko kiedyś pracowało nad szybkością ponad 500 gb/s, a czy to skończyli/ulepszyli/porzucili? Tego nikt nie wie.

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2015, 22:36

leopord mial 2000000 gb

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 lipca 2014, 23:09

Wiem, że używają starych laptopów i Linuksa ;_;

Avatar
Konto usunięte

15 marca 2015, 13:12

Bo dzięki Linuxowi działają tam tylko niezbędne rzeczy, a oni te laptopy mają ponieważ nie potrzebują lepszych.

Avatar Mati129

15 lipca 2014, 13:49

64928937843734982743289792570943754272493875984279 jottabajtów/ms

Avatar TheDemon666

14 lipca 2014, 22:14

Najszybszy...

Avatar HonorQ

14 lipca 2014, 20:09

Po GPON-ie pewnie 10Gb/s na kompa w lokalu, chyba że są szybsze karty sieciowe. Poza LAN wychodzi zapewne kilka połączeń po 10G co dawałoby teoretycznie większe prędkości. Teoretycznie bo 1 komputer nie wykorzysta 10G. RAM od 1333 MHz osiąga ponad 10G, dyski SSD teraz coś koło 6G, chyba że mam jakieś stare informacje. Tak więc mój werdykt 10Gb/s na 1 komputer.

Avatar Jejowicz

14 lipca 2014, 11:22

A komputery NASA bazują na Linuksie. Bo inny system by całości nie uciągnął.

Avatar gonzal11

14 lipca 2014, 15:23

@Jejowicz: Ciągną na linuxie bo linux nie łapie tak wirusów

Avatar diablo_piekla

14 lipca 2014, 15:17

50gb/s+1kb/s=1kb/s///100gb/s+1kb/s.
Deal with it

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niegrzeczny Oskarek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Phi!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka