Po co zarabiać jak można być bezdomnym?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To by wystarczyło
To musiało być męczące
Cóż za brak szacunku
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2024, 22:16
Lvl 21 i na 3 roku?
Odpisz
18 lutego 2024, 02:08
@rozwalgo: No jak się idzie na studia po maturze to wypada 21/22 na trzecim roku. A jak ktoś by poszedł rok wcześniej do szkoły to można mieć nawet 20
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2024, 02:31
@Diefant: 2004 po technikum idą teraz na pierwszy rok mając 20 prawie 21 a tu 3 rok
Wut
Odpisz
18 lutego 2024, 02:59
@Towarzysz777: Jak możesz być z 2004 i mieć 21 lat? W zależności w jakim miesiącu się urodziłes masz 19 lub 20, technikum ma dodatkowy rok i tym sposobem wychodzi 21 lat na trzecim roku
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2024, 09:44
@rozwalgo: Urodzona jesienią, po licbazue poszłam na studia mając 18 lat - 1 rok. Mając 19 zaczęłam drugi. Mając 20 zaczęłam trzeci. Mając 21 zaczęłam 4 rok
Jak jesteś z wiosny/lata dodajesz +1, jak z technikum +1, a jak z technikum i wiosny/lata +2
Gdzie masz problem?
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2024, 11:03
@Diefant: Nie ja mam, brat ma, jest ze stycznia a studia zacznie w Październiku więc po 4 mies pierwszego roku będzie mieć 21 na 1 roku, a Ty tu o 21 na 3 roku mówisz, to trochę różnicy jest xD
Odpisz
18 lutego 2024, 12:09
@rozwalgo: niektóre roczniki w wieku 21 lat będą na czwartym więc da się
Odpisz
18 lutego 2024, 01:10
2 i 4 jest nie realistyczne, wymaga znacznie więcej czasu niż zdanie studiów.
Odpisz
17 lutego 2024, 21:27
No w sumie tak to wygląda
Odpisz
17 lutego 2024, 20:54
Uwielbiam budowla...
Odpisz
17 lutego 2024, 21:10
@Niemadrogi: trzeba wyrobić sobie mięśnie
Odpisz
17 lutego 2024, 20:49
r/polskawpz pozdrawia
Odpisz