Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
A, okej
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2024, 09:38
Ja poprawnie nie umiem, muszę siedziec z plecami wygiętymi jak w tym po prawej, bo inaczej trudno mi się gra
Odpisz
19 lutego 2024, 18:26
@Schabowy_nie_mielony: to lepiej przestań, bo skończy się skrzywieniem kręgosłupa
Odpisz
22 lutego 2024, 11:08
@BUMPYSIA: robię to automatycznie, bo gra się niewygodnie gdy trzeba ręce do klawiatury wyciągać zamiast trzymać na blacie
Odpisz
22 lutego 2024, 11:09
@Schabowy_nie_mielony: mam bardzo mało przestrzeni na trzymanie łokci na blacie bo klawiatura jest na samym brzegu
Odpisz
22 lutego 2024, 15:03
@Schabowy_nie_mielony: Może po prostu wyrastasz ze starych mebli i trzeba zamienić na nowe?
Odpisz
20 lutego 2024, 15:54
Zaśmiałem się po czym uświadomiłem sobie że w tej chwili dokładnie tak siedzę
Odpisz
19 lutego 2024, 19:34
Peciory
Odpisz
18 lutego 2024, 09:59
W czym jest tu problem?
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2024, 11:15
@kiwi999999: To wyżej to chodzi o podpórkę pod komputer, niepotrzebna, bo powinien być na poziomie twarzy. Niżej... ok dostałem 4 z ergonomi nie mam pojęcia o co chodzi o jednostkę centralną, o brak miejsca na nogi ?
Odpisz
19 lutego 2024, 09:39
@Darwidx: po prawej jest na poziomie twarzy, właśnie po lewej nie jest
Odpisz
19 lutego 2024, 15:12
@Schabowy_nie_mielony: Poniżej jest lepsze niż powyżej, po prawej gość będzie napi...alała szyją.
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2024, 18:06
@Darwidx: Ja miałam że górna krawędź monitora ma być na poziomie oczu więc pod tym względem żadne z powyższych poprawne nie jest
Odpisz
19 lutego 2024, 19:21
Tbh, większość rysunków ma co najmniej 1 błąd, często właśnie wysokość monitora, bo w większości sytuacji nie jest to spełnione w przeciwieństwie do reszty czynników.
Odpisz
19 lutego 2024, 18:46
Gdzie można kupić takie gigachad biurko jak na drugim obrazku? Ja bym tam dał dwa monitory jeden pod drugim
Odpisz
18 lutego 2024, 15:41
To na dole to chyba poprawnie
Odpisz