Piękne zachowanie kibica!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Brawo za czujność!
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2017, 18:02
Szkoda że umarł
Odpisz
10 lipca 2014, 15:45
Nie powiem, ale trochę mi go szkoda :/
Odpisz
10 lipca 2014, 18:45
@ZasranyFrajerKtoryGraWGry: mi bardziej szkoda Neymara
Odpisz
11 lipca 2014, 14:37
@hydrant: Geymar ma tyle pieniędzy że sobie da radę i współczucie polaka ma w dupie zapewne tak jak reszty świata. Liczy się HAJS.
Odpisz
11 lipca 2014, 16:00
@hydrant: narazie 20 innym ludziom nie jest szkoda neymara
Odpisz
11 lipca 2014, 18:46
@Mnich1: w sumie masz racje
Odpisz
12 lipca 2014, 07:39
@ZasranyFrajerKtoryGraWGry: a 25k murzyniątek umierających codziennie ci nie szkoda?
Odpisz
12 lipca 2014, 07:38
A w tym czasie w Afryce ginie 25k ludzi.
Odpisz
11 lipca 2014, 14:51
Warto by i podać jego imię- Clovis Fernandes :)
Odpisz
11 lipca 2014, 16:35
@Mozgowiec: Hue hue w moim obrazku było :D A nawet drugie imię Acosta :D
Odpisz
11 lipca 2014, 16:43
@iger3: Faktycznie :O
Odpisz
11 lipca 2014, 14:23
Pewnie pomyślał że ten puchar przynosi pecha :D
Odpisz