Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rozowykotel

20 lutego 2024, 16:07

bardziej problemem jest to co oni na tym serwerze zobaczą i co będą myśleć

Avatar JaJestemZWami

20 lutego 2024, 16:21

@Rozowykotel: u mnie jest to że nie mam znajomych

Avatar Rozowykotel

20 lutego 2024, 16:52

@JaJestemZWami: w sumie kiedyś moja koleżanka założyła serwer z 10 osób i ten serwer umarł po 3 miesiącach
smuteczek

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 20 lutego 2024, 17:05

@Rozowykotel: nasz serwer też upadł i gejak jakiś napisał aby usunąć ten serwer bo się nic nie dzieje.

Nikt nikomu nie zabrania wyjść.

A gdybyśmy usunęli nie byłoby paru wydarzeń na jeji więc wyszło po mojemu.

serwer ma prawie rok i był parę miesięcy nieaktywny

Avatar Drag_on

21 lutego 2024, 15:18

@Rozowykotel: a klubowicze dalej się trzymają 💪🏻

Avatar JaJestemZWami

21 lutego 2024, 16:30

@Drag_on: niech się trzymają, i tak jedyną konkurencja dla mnie to serwer Dawida czubka i toksycznego

Avatar sssstttt

6 października 2024, 19:09

@JaJestemZWami: comedy

Avatar TeaGuy

Edytowano - 21 lutego 2024, 15:22

Ja tam mam 10 serwerów głównie RPG bo mam od nasrania pomysłów a mama krzyczała na mnie ,,Po co ci 20 zeszytów?!". Więc zapisuje na pomysły na serwerach. Btw zapraszam na nie, chętnie zapraszam osoby do znajomych, zwłaszcza z jeja. Mój nick to #tm2797

Avatar Papasmerf44

20 lutego 2024, 18:26

Smutne....

Avatar IkarAviator

20 lutego 2024, 16:14

Nie zakładałem nigdy własnego servera, bo widzę, jak moi znajomi potrafią dosłownie co miesiąc zakładać nowy server by go zaspamić i opuścić. Przejąłem jeden czy dwa servery i dbam o nie pod względem technicznym i estetycznym, ale nie mam czasu na regularne moderowanie. Tymczasem koleżanka zrobiła pięć osobnych serverów dla tej samej grupy osób. Każdy chce mieć swój żywy server, a brakuje ludzi, którzy by w tych serverach uczestniczyli. Dlatego ja postanowiłem być takim zwykłym uczestnikiem. A jak za ileś lat w końcu zrobię server, to porządnie i dla przynajmniej kilkudziesięciu osób

Avatar Nikt_Niktowski

20 lutego 2024, 15:57

Avatar BUMPYSIA

20 lutego 2024, 15:52

to na uj konfigurować? Jakie randomy miałyby wchodzić na pusty serwer?

Avatar Leszy

20 lutego 2024, 15:48

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar JaJestemZWami
Dodane przez: JaJestemZWami

A, okej

Ostry ten sędzia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka